Kings+Light vs. ~ARM~+-ARM-+ARM.

DeletedUser

cred ca asta e mesaj de recrutare.daca nu,poate ne lamureste domnul tlw:


the last warrior astăzi la ora 19:30
te rog pentru ultima oara , ca daca nu vei intelege , o sa vina randul tribului vostru ca la ~TOR~ , finalizez ultima frontiera , apoi o sa plangi , deci tine minte : te rog ... atita ti-am zis sa te opresti , daca nu intelegi e problema ta ... nu necesita raspuns , o sa vad in urmatoarele zile .

ICE KOOL astăzi la ora 19:32
ce sa opresc?

the last warrior astăzi la ora 19:34
ti-am zis ca nu necesita raspuns , da ?

stii tu bine , pe viitor vad ce evolutie ai ... success

ICE KOOL astăzi la ora 19:56
nu inteleg ce am facut

the last warrior astăzi la ora 19:59
n`ai facut tu nimic :D
nu mai scrie ... nu are rost rizi precum sifonul ala de boggy-arsenal :)

ii dibuiesc eu contul in ~ARM~ cit de curind , 6 sate cu tupeu ai luat , nu face nimic coboara elita de la ~TOR~ spre voi si eu vin cu spatele , sa vedem cit de mult o sa rezistati precum ~TOR~ , sa`mi aduc aminte de parola de la contul din LIGHT si v-am mincat pe paine

ICE KOOL astăzi la ora 20:12
asa castigati voi?spionati alte triburi si spargeti conturi?

the last warrior astăzi la ora 20:19
nu ca asa face boggy :)
nu eu , sa`mi aduc aminte cand aveam parole din LIGHT si va curat frumos , ochi pe ochi , cel mai mare sifon posibil , in citeva zile aranjez eu ceea ce trebuie

ICE KOOL astăzi la ora 20:22
....

Mesajele acestea au fost trimise de către ICE KOOL mai departe.


tot mesajul e interesant.incercari de recrutare,apoi amenintari.dar cea mai interesanta parte am bolduit-o.va las sa o savurati singuri.cine crede ca mesajul nu este adevarat,sa imi dea pm si i-l trimit in joc

*****

cont in granita de nord a tribului LIGHT,cont pe care il am in sitting

aaap.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cruciatu în data de 17.04. la ora 19:33 Citat
Cine vrea sa atace LIGHT dupa trecerea sarbatorilor sa imi dea astazi sau maine cel tarziu mesaj sa le comunic tintele si zilele in care sa ajunga atacurile !!!
crip1 în data de 18.04. la ora 01:57 Citat
eu i-am trimis lui spider descriminat niste fake-uri in ziua de duminica de pasti sa-l tin un pic pe triburi :D...asta ca raspuns pt atacurile de vinerea mare


Get a life!Daca si in ziua de Paste ai stat pe triburi sa ataci ...

ps:nu l-ai nimerit,spider e romano-catolic,a avut Pastele acum o saptamana
 

DeletedUser16873

si tu ce esti ? daca intr-adevar ai contul lui ICE KOOL de ce ai luat sate in prima zi de pasti?


Won Shockpotoc (374|494) K43 9,989 Unknown mishu39 [~ARM~] spicu25cm [LIGHT] 2009-04-19 09:41:38 uite unu


Won LIGHT -- 65 (378|498) K43 9,974 Unknown mishu39 [~ARM~] ICE KOOL [LIGHT] 2009-04-19 20:41:00 si uite si contul pe care ai zis ca esti sitter
 

DeletedUser

gresit!nu's sitter pe Ice Kool.Pe contul care sunt sitter nu ati mai atacat de 1 saptamana.Ice Kool doar mi-a trimis acele mesaje cu tlw
 

DeletedUser16873

ma rog fie asta nu conteaza, oricum nu cred ca tot tribul LIGHT e romano-catolic deci ... ;)
 

DeletedUser

Daca am luat si noi sate de Paste le-am luat intre 2 beri si un gratar iti garantez.Cel putin nu ne-am laudat pe forumul intern cat de viteji suntem noi ca in dimineata de Paste stam pe triburi sa atacam,cum a facut Crip1
 

DeletedUser16873

crip nu s-a laudat si chiar daca a facut-o nu era in ziua de pasti :rolleyes: era pe 18 sambata daca te uiti mai bine
 

DeletedUser

atunci inseamna ca domnul Crip1 nu are notiunea timpului prea bine definita
 

DeletedUser16873

Domnul crip1 e peste multi din lumea 6 daca nu il cunosti mai bine taci ok ? :( Nu esti in masura sa vorbesti de faptele lui! O zi cat mai buna si Hristos a Inviat!
 

DeletedUser14336

Pana acuma m-am abtinut sa comentez,dar vad ca esti cam ipocrit...spui numai numa jumatati de adevaruri,tot timpul incerci sa pui pe tine in lumina buna si pe restul intr-una proasta...Cand o sa postezi ceva pe extern te rog sa pui cap la coada tot ce aflii nu numa ce vrei tu...
Daca ai fost atent,postul ala de pe forumul intern e de vineri,deci is date atacuri de vineri seara si sambata dimineata ca sa-i ajunga lui duminica.
Si i-a spune tu acuma ce frumos atacau spider,ice kool,spicu25cm vineri sambata si duminica...ia spune tu auzi la el spider e romano-catolic si el trimite msj ca sunt nesimtit ca-l atac de pasti,deci practic si-a tinut pastele duminica asta...dar oricum s-a dovedit cine n-are viata de se baga in viata altora...abia astepti sa ma prinzi cu ceva asa-i boggy?Pacat,te crede-am mult mai intelept dar tu ramai la un anumit nivel si de acolo nu te mai poti ridica,probabil recent ai terminat liceul ca matur nu prea esti,o zi buna sa ai!
 

DeletedUser12439

atunci inseamna ca domnul Crip1 nu are notiunea timpului prea bine definita


1. mesajul dupa forum nu era de lauda si nici pentru noi. era pentru voi. ca spionul/spionii tai sa vada si sa dea mai departe.

2. el n-a trimis nici-un nobil pe satele pe care le-a atacat

3.orice e valabil in razboi.si voi ati atacat asa ca nu-ti inteleg frustarea. era altceva daca faceam pace in astea 2 zile si nu se respecta intelegerea.adica cum spider poate sa atace de paste ca el e catolic dar noi ca sintem crestini nu putem.get real.
 

DeletedUser

daca vroiati pace 2 zile de ce nu ati cerut?macar puya21 a avut bunul simt sa dea un mesaj in kings in care ura Paste fericit jucatorilor si spunea sa o lasam mai usor de sarbatori
 

DeletedUser12439

daca vroiati pace 2 zile de ce nu ati cerut?macar puya21 a avut bunul simt sa dea un mesaj in kings in care ura Paste fericit jucatorilor si spunea sa o lasam mai usor de sarbatori

ca voi ati dat mesaj .eu nu vreau pace. eu vreau sa vad rosu aprins in fata ochilor dar cred ca era binevenita pacea.macar de zile din astea .
 

DeletedUser14336

voi sunteti genu de persoane "hotii striga hotii" aruncati cu noroi in noi dar defapt voi ati inceput,tipic comportamentul tau boggy
 

DeletedUser

crip1,nu ma mai acuza pe mine de diverse inainte sa privesti inprejurul tau.am si eu defectele mele,dar nu compar cu tlw,maretul vostru lider
 

DeletedUser14336

atunci iti sugerez sa incetezi cu insultele de 2 lei la adresa mea ca esti la a 2-a manifestatie de genul asta...asa baga-l pe last warrior in fata ca sa te acoperi...de parca nu-l cunoastem toti si daca ai stii ca nu are nici drept de conducator
 

DeletedUser12439

crip1,nu ma mai acuza pe mine de diverse inainte sa privesti inprejurul tau.am si eu defectele mele,dar nu compar cu tlw,maretul vostru lider

statisticile sint bune cind le pui dar cind incepi sa scrii impotriva noastra atunci iesi in pierdere.si atunci il bagi pe the last la inaintare.gata aici e arm nu-e lr unde taia si spinzura el. daca inca mai ai reminiscente in legatura cu the last vezi ca inca mai e un topic lr vs light scrie acolo te rog si nu aici.
 
Sus