Kings+Light vs. ~ARM~+-ARM-+ARM.

DeletedUser

nu am cautat nici o statistica,bineinteles ca daca ne pui si academiile la joc altfel stau lucrurile si ca in razboiul cu warlords doar kings sunt aia care castiga teren,eu ti-am demonstrat puterea celor din light...asa ca,cand o sa purtati numa voi de voi razboaie cu macar 2-3 triburi mai comenteaza,pana atunci te ascunzi in spatele celor din kings si faptul ca luati sate de la academii...vai si amar

prima oara academia..ca sa va opreasca voua cresterea..[innobilarille interne :p ] si dupa usor usor va innobileaza pe voi :p
 

DeletedUser14336

nu arunca cu vorbe ieftine te rog,vrei sa ma uit pe twstats sa vad unde si cat ai innobilat tu intern?cand tracia sau oricare alt trib o sa aibe razboaiele noastre atunci sa comentati,pana atunci gura mica,mai si pierzi bineinteles nu ai cum sa tii toate razboaiele stabile
 

DeletedUser21384

nu am cautat nici o statistica,bineinteles ca daca ne pui si academiile la joc altfel stau lucrurile si ca in razboiul cu warlords doar kings sunt aia care castiga teren,eu ti-am demonstrat puterea celor din light...asa ca,cand o sa purtati numa voi de voi razboaie cu macar 2-3 triburi mai comenteaza,pana atunci te ascunzi in spatele celor din kings si faptul ca luati sate de la academii...vai si amar

crip, asta nu e gandire de jucator de triburile. I;'ati exilat pe aia in cele 2 academii, ca sa aveti loc 300 de membri sa puteti acapara locul 1.. si acum zici ca aia nu conteaza... De fapt, probabil aia au stat in ARM mai mult decat tine, si ar trebui sa;i consideri colegi. Sau lasa'i sa;si gaseasca alt trib, nu ii considera sclavii ARM;ului. II vreti in academii, luptati cu ei , tati. Dar dupa gandirea ta, daca pierde cineva sate, il bagati repede in academie, sa arate statistica bine..
 

DeletedUser14336

vezi ca imi bagi vorbe in gura care nici nu le-am spus...eu reprezentand ~arm~ si boggy reprezentand light mi se pare normal sa pun o statistica trib contra trib...cei din academie nu am zis ca sunt sclavii nostrii,doamne fereste,eu de multe ori am fost sitter la jucatori din academie pt a lua sate ale unor jucatori mai mici,deci daca stii sa folosesti jucatorii mici te ajuta f mult...~arm~ul din pacate inca nu stie sa se foloseasca de ei,si probabil conducerea la nivel de academie e un pic mai scazuta decat la tribul mare ceea ce mi se pare normal...

In nici un caz nu ma feresc de orice statistica,altii se folosesc de numele altor triburi ca sa iasa ei in evidenta...nu-mi amintesc sa fi comentat ceva cand au pus cei din sr360 o statistica
 

DeletedUser21384

vezi ca imi bagi vorbe in gura care nici nu le-am spus...eu reprezentand ~arm~ si boggy reprezentand light mi se pare normal sa pun o statistica trib contra trib...cei din academie nu am zis ca sunt sclavii nostrii,doamne fereste,eu de multe ori am fost sitter la jucatori din academie pt a lua sate ale unor jucatori mai mici,deci daca stii sa folosesti jucatorii mici te ajuta f mult...~arm~ul din pacate inca nu stie sa se foloseasca de ei,si probabil conducerea la nivel de academie e un pic mai scazuta decat la tribul mare ceea ce mi se pare normal...

In nici un caz nu ma feresc de orice statistica,altii se folosesc de numele altor triburi ca sa iasa ei in evidenta...nu-mi amintesc sa fi comentat ceva cand au pus cei din sr360 o statistica

daca ii folosesti, scuza.ma, sunt ai vostri. si chiar isi au locu in statistica aia.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LIGHT kings
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~ -ARM- ARM.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 3
Diferență: 17

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 185,917
Tabăra 2: 32,597
Diferență: 153,320

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LIGHT kings
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~ -ARM- ARM.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 2
Diferență: 23

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 267,297
Tabăra 2: 23,236
Diferență: 244,061

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LIGHT kings
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~ -ARM- ARM.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 2
Diferență: 11

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 126,737
Tabăra 2: 23,808
Diferență: 102,929

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LIGHT kings
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~ -ARM- ARM.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 7
Diferență: 23

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 267,864
Tabăra 2: 81,072
Diferență: 186,792

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~ARM~
Players:

Side 2:
Tribes: LIGHT
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 246
Tabăra 2: 90
Diferență: 156

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 22
Diferență: 17

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,141,434
Tabăra 2: 839,060
Diferență: 1,302,374

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59,749
Tabăra 2: 198,315
Diferență: 138,566

image.php
 

DeletedUser

iar va veni un baiat din ~ARM~ si va zice ca vorbim peste o luna.la fel a zis si acum o luna la inceputul razboiului
 

DeletedUser

:p nu ii problema ca poate de data asta va zice unul care nu va mai avea sate luna viitoare :p
 

DeletedUser

eram foarte transpirat ..ai cumva un prosopel;..sau sub alea va ascundeti voi :p ?
din cate am observat la voi in trib nimeni de peste 1000k de puncte nu ataca dusmanul..doar intern :p asa ca lasa-ma cu transpiratiile astea ca voi pareti cam transpirati :p mai ales cand un jucator de 20k de puncte ia chiar doua sate din mijlocul tribului vostru :p de la un jucator de 25 de ori mai mare ca el :p
 

DeletedUser

lol...tu nu esti cumva jucatorul lor care cedeaza satele :p ? eu parca asa vad :p
 
Sus