Kings+Light vs. ~ARM~+-ARM-+ARM.

DeletedUser13059

Side 1:
Tribes: ~ARM~
Players:

Side 2:
Tribes: TRACIA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 303
Tabăra 2: 323
Diferență: 20

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,051,268
Tabăra 2: 3,304,499
Diferență: 253,231

image.php




Si aici singurul trib care pt moment a luat un avans major ...


Deci cand o sa vad Light ca se bate cu mai mult de 1 trib mai ** ;)
 

DeletedUser

statistica dintotdeauna stim prea bine cum a fost facuta.am mai zis o data,nu am de gand sa repet

LE:LIGHT s-a batut si cu mai multe triburi in acelsi timp.si de "rau" ce ne mergea,acele triburi au fugit in ~ARM~
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

nu ma interesa ;) ..... astea cu 24 ore sunt 0 ;) ..... daca pui in fiecare zi ca ai luat 4 sate si noi 1 esti mai fericit / ? :| sttai calm acolo arata cum merge treaba pe toate partile unde este granita ;) u dupa ce faci un plan de atac in zona ta iei 10 sate imd pui statistica de 24 ore :| este foarte smecher ;) dar cu atat ramai ;)
 

DeletedUser

de ce nu pui tu statistica de cand a inceput razboiul oficial?si atunci mai vorbim
 

DeletedUser13059

ahaaaaaaa pai voi ati declarat razboi numa cand ati avut avans 2-3 sate ? :))) cand pierdeati nu era razboi sau cum ? :| ok in fine sunteti zei ^:)^ nu am ce sa zic respectele mele .... nu vreti sa intram la voi in trib ? ;;) ca sa fim sclavi vostri ? :-ss pfff ma irita persoanele ce se cred superioare in acest joc :|
 

DeletedUser13059

Side 1:
Tribes:
Players: boggy-arsenal1990

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php




pai u nici nu ataci ARM dc tot faci pe marele aici ? :|
 

DeletedUser

daca nu iau sate nu inseamna ca nu atac.nu sunt egoist,las altora.iar satele mele de atac momentan sunt in pregatire

ps:bine ca ataci tu LIGHT
 

DeletedUser

iar te ia mah gura pe dinainte?:)
vezi ca tu ai numa ~ARM~ pe langa tn...raul e la mai mult de 1 k distanta, asa ca shhht:D
 

DeletedUser

ia uitati-va voi cate sate de la ~ARM~ s-au luat pe langa mine in ultimele zile.intrebati-va cine a curatat acele sate.
 

DeletedUser13059

daca nu iau sate nu inseamna ca nu atac.nu sunt egoist,las altora.iar satele mele de atac momentan sunt in pregatire

ps:bine ca ataci tu LIGHT

chiar vrei sa atac si eu Light ? ;;)

sincer pana acum atac pe tracia , mgoth , sr460 , ~TOR~ , cu H@-MdA am terminat ca avem PNA dar acum o sa vin si pe langa Light ;) doar ca dureaza ... imi plac aventurile pe mai multe continente ;) ....
 

DeletedUser13059

taci ma ca si eu pe k 34 tot ce sa luat a fost curatat de mine ;) ...
 

DeletedUser

tare as vrea ca voi astia cu gura mare sa fiti pe langa mine.nu ati mai fi avut timp de extern atunci
raul,tu nu ai cum sa te bati cu sr360.esti la 200 de ore cu nobilii de ei(ce inseamna un trib mamut).si chiar daca te-ai fi batut,nu ai avea cum sa castigi
cat despre tine Andreyutzu92,la tine ajung usor prin sitting.si cand voi ajunge iti vei da seama

si cu asta am terminat,puteti sa va certati singuri ca vad ca va place sa faceti conversatie in 2
 

DeletedUser13059

am uitat sa iti zic sunt pe 6 continente ;) ... am ajuns si langa sr360 ;) ... pana acum am luat 1 sat de la ei ;) restu vine peste cateva zile ;) ....
 

DeletedUser18817

Am zis eu ca sunt o forta? Nu cred.......Tu te lauzi zicand asta....


Oricum....succes Light!!!
 

DeletedUser8812

de la sab am luat si eu vreo 5 :)) ... dar cu curatzari toate alea ;) .. nu mocca ;)
 
Sus