Knight vs RA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11867

vreau sa spun cateva adevaruri acuma ultima oara cand mai postez despre l7 ceva:)
1) cei din ra sunteti un nimeni nu mai aveti gura mare cand veti ajunge in top 10 atunci sa va dati artisti:)
2) familia sith e destul de slaba nu a avut pe l7 razboie singuri contra unor adversari cu toate ca triburile respective erau mai in jos decat ele in clasament totdeauna au facut aliante in jurul tribului dusmanului iar cand a fost de un trib care a inceput sa ameninte pozitia lor au facut alianta cu jumate de harta...ma uitam la harti avansate la cele mai multe innobilari si vedeam ca se innobila intern masiv...asa au acuma jucatori cu milioane de puncte care nu stiu sa atace si care stau pe capul jucatorilor care stiu jocul de acolo...(cer scuze jucatorilor adevarati din tsl/tsa se stiu ei care sunt daca se simpt jigniti)
3)seven e a 2- academia a tribului tsl ce razboi a declarat tsl a declarat si seven cand a facut pace tsl a facut pace si seven(exemplu clg si mai sunt alte cazuri) deci nu contati pe vreo alianta cu ei ca o sa faca cum au facut cu noi...va vor ataca inainte sa spuna ca au incheiat alianta...
4) sw alt trib de tradatori care vor sa ajunga mari dar care tradeaza aliantele si nu pune accent pe onoare pt ca aceasta e tot ce conteaza...
5)tribul knight bun rau cum a fost a castigat toate razboiele de unul singur si au fost destule
6)tribul knight nu a avut aliati din top 10 asta fiind singura lui slabiciune...
7)CEL MAI TARE TRIB DE PE L7 A FOST SI VA RAMANE NOOBS PT CA SAU SATURAT SA VADA CE MURDAR SE JOACA PE L7 SI SAU RETRAS CU FRUNTEA SUS....UN EXEMPLU PE CARE IL STIU EU E CA ANUMITI LIDERI DE TRIB(DIN TOP 10 ) AU CONT SI IN ALTE TRIBURI SI ASA SAU FACUT UNELE PLANURI...
asta e tot ce am avut de spus despre l7 nu ma va interesa ce aveti de comentat....
 

DeletedUser17395

noi nu recrutam non stop sa avem puncte multe sa ajungem in top10 :) .Suntem o familie, ne intelegem bine intre noi ....la noi nu intra oricine ..Uitati-va la voi , o gloata...cum a-ti dat de greu ..fugiti ca sobolanii in toate directiile..
Tu dumi oricum te lauzi prea mult...stii sa joci ..esti bun ,dar te lauzi prea mult..
 

DeletedUser

noi nu recrutam non stop sa avem puncte multe sa ajungem in top10 :) .Suntem o familie, ne intelegem bine intre noi ....la noi nu intra oricine ..Uitati-va la voi , o gloata...cum a-ti dat de greu ..fugiti ca sobolanii in toate directiile..
Tu dumi oricum te lauzi prea mult...stii sa joci ..esti bun ,dar te lauzi prea mult..

Un raspuns la intrebarea mea?
De ce aveti acest razboi cu knight:
-pentru putere,teritorii,puncte
-ingamfarea unor membrii cum ai pretins
 

DeletedUser17376

1.dumi...respect...jos palaria

2.opteron...ma intreb oare cand vei recunoaste k nu stiti sa purtati un razboi singuri??
 

DeletedUser17395

Multumim la fel , domnule comentator..Pff prea mult offtopic .. Asa ca sa zicem ceva ontopic..observ ca granita Knight Sw este destul de mare....Vor iesi lucruri interesante de acolo ..
Mai e si un mini razboi ...acapararea satelor lasate goale de noobs...pana acuma TSA - TSL pare in avantaj...
Mai pot aparea surprize ??
1.dumi...respect...jos palaria

2.opteron...ma intreb oare cand vei recunoaste k nu stiti sa purtati un razboi singuri??

Ciupaka ...tu stii cum ne simteam noi cand voi a-ti fuzionat cu FIRE ?? Nu stiu daca erai sa nu in Knight..dar noi eram cam cum sunteti voi acuma..Inconjurati de rosu... Dar nu ne-am plans..AM avut noroc, ca aceasta fuziune a voastra a adus si multi inactivi .pe care noi i-am papat asa usor usor ....
Sa nu uitati ca si voi datorita acestor inactivi aveti acuma putere ....Ginel , Nikolin , Sandokan,Janikao etc ....si-au triplat satele cel putin intern ....Unii dintre ei chiar mai mult.. Scuza-ma dar e usor asa... Repet si noi am innobilat intern ...dar incomparabil mai putin..
Daca Knight ramanea ala de la inceput ... ( noi avem doar cativa membrii in plus in zona de conflict) si ne luptam in continuare...va zic eu ca intram in voi ca in branza ..:) ..
Daca si cu parca.... voi cu fuziuni si incorporari masive...noi cu triburi care ne ajuta in acest razboi .. Totul e permis , e razboi .. Stati linistiti , nu o sa ne arogam merite aiurea.. Daca Knight va cadea, va cadea datorita tuturor triburilor care sunt implicate in razboi ... EU zic ca avem si noi un merit totusi .. Daca acceptam propunerile Knight..de a fuziona cu ei ....alfel era situatia acuma .... MA BUCUR TOTUSI CA NU SA PUS NICI MACAR O SECUNDA ACEASTA PROBLEMA :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17376

mda...la a ironiza pe cineva sunteti maestri...
spor la cuceriri partilor implicate in acest razboi patetic...
 

DeletedUser14435

3)seven e a 2- academia a tribului tsl ce razboi a declarat tsl a declarat si seven cand a facut pace tsl a facut pace si seven(exemplu clg si mai sunt alte cazuri) deci nu contati pe vreo alianta cu ei ca o sa faca cum au facut cu noi...va vor ataca inainte sa spuna ca au incheiat alianta...

Stiu ca este foarte straina pentru Knight ideea ca doua triburi sa colaboreze cu adevarat, forma de colaborare cel mai des intalnita in Knight fiind recrutarea (nu o spun cu rautate, si noi am mai facut recrutari pentru expansiune dar suntem mici copii pe langa Knight)
 

DeletedUser17395

Stiu ca este foarte straina pentru Knight ideea ca doua triburi sa colaboreze cu adevarat, forma de colaborare cel mai des intalnita in Knight fiind recrutarea (nu o spun cu rautate, si noi am mai facut recrutari pentru expansiune dar suntem mici copii pe langa Knight)

Pai aici suntem cam toti de acord, poate pana la urma o sa inteleaga si ei unde au gresit..... Unii vad ca au inteles...
 

DeletedUser

vreau sa spun cateva adevaruri acuma ultima oara cand mai postez despre l7 ceva:)
1) cei din ra sunteti un nimeni nu mai aveti gura mare cand veti ajunge in top 10 atunci sa va dati artisti:)
2) familia sith e destul de slaba nu a avut pe l7 razboie singuri contra unor adversari cu toate ca triburile respective erau mai in jos decat ele in clasament totdeauna au facut aliante in jurul tribului dusmanului iar cand a fost de un trib care a inceput sa ameninte pozitia lor au facut alianta cu jumate de harta...ma uitam la harti avansate la cele mai multe innobilari si vedeam ca se innobila intern masiv...asa au acuma jucatori cu milioane de puncte care nu stiu sa atace si care stau pe capul jucatorilor care stiu jocul de acolo...(cer scuze jucatorilor adevarati din tsl/tsa se stiu ei care sunt daca se simpt jigniti)

asata spui din perspectiva ta dar nu cred ca ai dreptate.
este pentru prima ora cand postez pe forumul extern si o fac pentru ca nu sunt de acord cu tine .un trib in afara de jucatori trebui sa aibe si niste diplomati pe masaura.chiar nu vreu sa ma gandesc ce sar fi intamplat daca knight ar fi avut diplomati ca janikao care a tinut granita pur si simplu pe partea noastra daca nu ar fi fost ea inaintam mult mai usor deci o repect pentru asta; si pentru informatia ta TSL da nu a avut multe razboaie dar pe fiecare front se dadeau lupte fara a fi un razboi declarat priveste stastisticile si nu vorbi in necunostinta de cauza .
si este normal ca ataunci cand cineva se lasa sa fie inobilat intern si cat ai vrea tu nu ai cum sa zici ca au fost multe inobilari interne doar ca au fost jucatori cu multe puncte!

Si in privinta RA te inseli, chiar daca a fost un trib mic aproape inconjurat de knight a rezistat foarte bine pana acum. chiar daca nu sunt in top 10 au demonstrat ca pot fi uniti si momentan au avantaj cateva sate fata de knight si asta pana sa intre knight in razboi cu alte triburi; cel putin razboaie declarate caci banuiesc ca si ei au dus si alte lupte dar nedeclarate ca razboi!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3395

vreau sa spun cateva adevaruri acuma ultima oara cand mai postez despre l7 ceva:)
1) cei din ra sunteti un nimeni nu mai aveti gura mare cand veti ajunge in top 10 atunci sa va dati artisti:)

Dumi...aici vorbesti aiurea, imi pare rau ca sunt impotriva ta acum dar, desi suntem colegi, trebuie sa recunosc ca ... pana una alta R.A. a aratat ca este o echipa, ca este ea mica n-ar conta, insa noi suntem multi... si...si pauza!
Am cerut sprijin pe granita cu Buffy si colegii ei si au sarit.... 5 jucatori si aia cu cateva trupe, sa nu mai zic ca unul dintre ei a retras sprijinul cand a ajuns si m-am trezit ca am atacuri pe satele respective si eu aveam doar trupe de atac in ele caci defensiva trimisa a fost retrasa! Sa-ti zic ce mi-a raspuns respectivul? Ca a luat sate din exnoobs si nu le putea lasa descoperite! :)))) Si alti vecini de-ai mei din granita erau atacati si mi-au mai trimis, iar eu fiind atacata n-am retras sprijin de la colegi... ca stiam ce inseamna sa faci asta!
... pai mamica... un razboi (chiar doua, ca mai am granita si cu R.A.) n-am cum sa-l tin numai eu si inca 2-3 insi, nici daca am avea numai sate defensive! Cred ca in afara de maxim 10 sate, am toate satele la distante mici de TSL/TSA, practic sunt punte intre ei si Knight, mai ca ma bate gandul sa le fac o carare... ca sa aiba si ceilalti parte de nopti nedormite si de nervi intinsi la maxim, ca sa mai lase semintele din mana si baterea de taleri! Nici sitter n-am gasit initial desi am dat circulara... sa stea doar sa noteze atacurile ca sa stiu ce si cum, dar nici asa... abia a sarit o tipa dupa ceva timp si a stat si ea cat a putut, apoi am apelat la prieteni... Asa ca... R.A. ne da lectii la capitolul asta (din cauza asta il si apreciez pe Opteron, i-a mobilizat bine si se vede, felicitari inca o data), iar noi (Knight).... mai avem multe de invatat in privinta asta!
 

DeletedUser17395

Multumesc celor 2 fete pt cuvintele frumoase asupra RA :) ..Amandoua aveti oricum respectul meu :) Buffy pt ally , si pt felul cum joaca, janikao ca si dusmanca la fel , pt cum joaca si pt pasiunea pe care o depunde in joc ( sincer nu te invidiez deloc sa fi stresata in asemenea hal cu atacuri , si serios te rog sa ai grija cu sanatatea. Ca e pacat pt un joc...).
La fel de sincer, cred ca ...conteaza mult caracterul oamenilor din triburi , si ma rog pasiunea lor si timpul lor liber..Noi avem avantajul ca ne-am da si ultimii lancieri sprijin , daca ajung la timp ..nu prea pot sa spun ca stau sa ii mobilizez....se mobilizeaza ei singurei :)...
 

DeletedUser7708

Multumesc celor 2 fete pt cuvintele frumoase asupra RA :) ..Amandoua aveti oricum respectul meu :) Buffy pt ally , si pt felul cum joaca, janikao ca si dusmanca la fel , pt cum joaca si pt pasiunea pe care o depunde in joc ( sincer nu te invidiez deloc sa fi stresata in asemenea hal cu atacuri , si serios te rog sa ai grija cu sanatatea. Ca e pacat pt un joc...).
La fel de sincer, cred ca ...conteaza mult caracterul oamenilor din triburi , si ma rog pasiunea lor si timpul lor liber..Noi avem avantajul ca ne-am da si ultimii lancieri sprijin , daca ajung la timp ..nu prea pot sa spun ca stau sa ii mobilizez....se mobilizeaza ei singurei :)...

Contează şi atitudinea ta, dar mi-a plăcut de tine că le-ai dat lor meritele ;) Keep up the good work.
*eyes on you*
 

DeletedUser17395

tenqiu master :) .. Imi aduc aminte in Mason ca si tu te luptai la fel ...dar eram toti o gloata...si raspanditi pe toate continentele ..De aia zis ca am invatat cate ceva de la tine :p . Poate daca eram toti mai uniti atunci....si ca relatii si ca pozitie pe continente......Masonul exista si acuma si ocupa o pozitie de frunte.. Daca stau sa ma gandesc si la jucatorii pe care ii aveam ...nu vad cum loc 1 avea sa ne scape :) .
Si apropo , in spatele meu stau cativa jucatori ..fara ei ..despre RA acu chiar ca nu auzea nimic.. Se stiu ei care sunt :)
 

DeletedUser7708

Diferenţa e că în R.A ai cu cine :) Sunt şi foşti MaSoNi pe acolo şi ce am mai luat eu când am plecat în MoD şi cam ăştia eram cei care contau. Oricum să nu deviem, Knight vs. R.A mi se pare că sunt de genul turci vs. români. Vă las pe voi să ghiciţi ce le-a făcut Ştefan la turci.
 

DeletedUser17395

:D Asa era...dar acuma sa zicem ca au venit imperiile vestice sa ne ajute :) ...Un fel de Cruciada :D
 

DeletedUser18044

Side 1:
Tribes: TSL TSA Seven R.A. -SW-
Players:

Side 2:
Tribes: Knight *EviL* C2H5OH
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore
]

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 128
Tabăra 2: 23
Diferență: 105

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,302,883
Tabăra 2: 236,988
Diferență: 1,065,895

image.php
 

DeletedUser17395

So far so good :)

Limba folosita pe forum este romana.

La fel ca si in joc, pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane. Va rugam sa limitati folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) si doar cand acest lucru este in concordanta cu situatia respectiva.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus