Knight vs RA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai avand in vedere cate triburi sunt as putea spune ca e cam putin sa stii
ori cum maine seara creca mai pun una sa vad cat ati mai cucerit unii de la altii :)
 

DeletedUser13834

ete na :))
vezi ca am revenit pt ca am auzit ca vrei sa ma ataci ;)
app cand jucam io triburile u te jucai cu ..... in tarana ;)
la fel si ***** *** dixi KIDIX ;)
****************

trateaza cu respect!

nu se poate asa. normal ca o sa te atac si pe tine cand o sa-ti vina randul :D
 

DeletedUser

ei nu mai spune suntem nubi?
pai atunci voi ce sunteti , unii dintre voi ca atacati cu 200 de spade si 1 nobil la 1 milion de puncte
si noi nu suntem de partea celor din knight si nici de partea voastra asaca istetule daca pun statistica cu noi trebe sa va pun pe voi toti la un loc si pe noi in cealalta tabara
 

DeletedUser14435

eu zic ca oricine ar fi fost, nu se astepta sa curete satul cu alea 200 de spade, nu stiu despre ce e vorba exact dar zic si eu :D
dar daca e sa ma iau dupa asta
Agresor: allchimistul
Sat: Karl Rudolf von Rundstedt (662|700) K76

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1

sunteti cam de 200 de ori mai nubi ca noi :D

apropo de parti, noi cand am declarat razboi knight-ului am declarat implicit membrilor care erau atunci, tinand cont ca voi erati majoritatea granitei noaste cu knight doar nu era sa se schimbe ceva iar daca nu sunteti cu knight pana la capat, nu pot intelege de ce ati fost vreodata in knight, plictiseala ?

in orice caz, in seara asta se implineste prima saptamana de razboi pentru tribul Seven si situatia sta asa

Side 1:
Tribes: Seven

Side 2:
Tribes: Knight

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 15
Diferență: 46

image.php

(aici ar fi trebuit sa fie mai mult dar cum am spus, odata cu plecarea a unei mari parti din granita nu mai putem cuceri asa mult de la jucatorii care inca mai sunt in Knight)

Side 1:
Tribes: Seven

Side 2:
Tribes: C2H5OH

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 50
Tabăra 2: 1
Diferență: 49

image.php


(gg !)


Side 1:
Tribes: Seven

Side 2:
Tribes: *EviL*

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 1
Diferență: 37

image.php


nu stiu ce relatii mai sunt intre Knight si *Evil* dar cand am facut noi alianta academia a fost inclusa de Knight in "contract" deci o consider oarecum parte a conflictului

Total : 149 la 17

L.E.
Situatia de ansamblu
Side 1:
Tribes: Seven TSL TSA R.A. -SW-

Side 2:
Tribes: *EviL* Knight C2H5OH

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 388
Tabăra 2: 86
Diferență: 302

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
am pierdut 50 de sate iupiiiiiiii
in sfarsit stiu si eu ca am facut tribul pe buna dreptate , scopul nostru cum scrie si la profilul tribului suntem in zona aceea ca sa pierdem satele da voi nu vreti sa intelegeti asta dar e treaba voastra
ce e drept nu le cedam direct ci mai rupem ceva trupe ca sa nu le luati chiar asa usor :)
ori cum :
Agresor: s3rgiu2oo8
Sat: 09 Inter Milano (615|715) K76

Număr: 0 200 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 200 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

acelasi lucru de 4 ori
vroia sa ia satu ca a atacat jack inainte , a trimis 4 atacuri de curatare dar s3rgiu2oo8 tot a avut o surpriza
 

DeletedUser14435

pai si ce ti se pare anormal ? a trimis in speranta ca satul fusese curatat, dupa curatari ce vrei sa facem ? sa trimitem nobilii cu nuke-uri ?
 

DeletedUser

pai macar daca erau trupe de atac nu de aparare si chiar si asa putea sa trimita mai mai multe , eu ma asteptat ca primul nobil sa fie insotit de aproape toate trupele din satul respectiv dar nu a fost asa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

me too ..DAca e sa ii pierd, dc sa am pierderi mari de trupe...
 

DeletedUser18502

jack511
Senior Member

Adaugă data: 07.10.2008
Locaţie: Bucuresti
Discuţii: 112

--------------------------------------------------------------------------------

Quote:
Text original loka 88
ete na )
vezi ca am revenit pt ca am auzit ca vrei sa ma ataci
app cand jucam io triburile u te jucai cu ..... in tarana
la fel si ***** *** dixi KIDIX
****************

trateaza cu respect!

nu se poate asa. normal ca o sa te atac si pe tine cand o sa-ti vina randul
__________________
Never argue with an idiot, they will bring you down to their level and beat you with experience

prietene daca u singur iei vreun sat de la mine singur io ma castrez :rolleyes:

nu stiu cum poti sa de dai mare si tare cand u si kidix ati luat nu mai sate interne mah :(
cand io imi rupeam ochi si armatele in alti sa le iau sate voi ii haituia\ti ca pe niste mielusei :(
deci inco data te rog nu te mai da mare si tare sa auda lumea de u...pe jocu asta te rog mult :(


2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.
---2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luata in calcul ca reprezentand un singur cuvant.
De asemenea, mesajele e nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.
---2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14435

eu am zis ca nu ma bag in certurile voastre ca-s mai vechi dar de la un moment ai inceput sa spui prostii 100%

Loka 88 - 1.05 mil puncte - 2.6 mil ODA
Jack511 - 1.4 mil puncte - 8.38 mil ODA

chiar mai trebuie sa spun ceva ? sau poate sunt puncte ODA cedate :))
 

DeletedUser18502

uitete frate de unde a luat iel satele alea pe care le are si porma vorbesti cu mine de puncte ca atacatore si altele....asa poate si un pusti de 10 ani sa fie pe primu loc ca atacator daca a luat sate intern si porma a atacat in disperare :rolleyes:
asa ca ia mai lasati\ma cu aia ai vostri...
si app shark multa lume stie de u ca esti un om parsiv...atata zic los muertes ;)

l\am vazut personal pe kidix.... sti cum e omuletu....??
nu mai zic ca iar ma avertizeaza admini...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13834

uitete frate de unde a luat iel satele alea pe care le are si porma vorbesti cu mine de puncte ca atacatore si altele....asa poate si un pusti de 10 ani sa fie pe primu loc ca atacator daca a luat sate intern si porma a atacat in disperare :rolleyes:
asa ca ia mai lasati\ma cu aia ai vostri...
si app shark multa lume stie de u ca esti un om parsiv...atata zic los muertes ;)

l\am vazut personal pe kidix.... sti cum e omuletu....??
nu mai zic ca iar ma avertizeaza admini...

loka uita-te nitel cam cine a luat sate de la knight sau din noul trib format pe 66. de ce iti place sa vorbesti ca sa nu adormi?

si cand era ntsf la fel..tu cu ce te lauzi? cu sate luate de la inactivii tai inamici? bravo. esti un sef printre sefi

eu am zis ca nu ma bag in certurile voastre ca-s mai vechi dar de la un moment ai inceput sa spui prostii 100%

Loka 88 - 1.05 mil puncte - 2.6 mil ODA
Jack511 - 1.4 mil puncte - 8.38 mil ODA

chiar mai trebuie sa spun ceva ? sau poate sunt puncte ODA cedate )

la cat e de istet probabil o sa il duca mintea sa spuna ca m-am atacat singur pentru scor :D
oricum...inca o data vedem vitejia knight in actiune. el ma ameninta ca daca voi lua eu un sat va fi nu stiu ce...dar el nu ma ataca :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tin sa va reamintesc cateva reguli ale forumului pe care unii dintre dumneavoastra aleg sa le ignore in mod repetat:
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser18502

jak in primu rand nu ai de unde sa sti u ca aia erau inactiv...deci vorbesti sa te scoti si u ;)
2- am dreptate ai luat satele de la aia din tribu ta TNSF si tu si kidix...
si acum va dati mari si tari...:confused:
nu am zis ca te`ai atacat singur sa faci punctaju ala....dar u fara inobilari interne acum erai 0 barat pentru mine.....

si pt asta am sa pun si io o poza cu kidix care doarme la pc...la pc mananca la pc isi face nevoile la pc o sa cresca si el.... voi nu stiti ce este aia distractie....pentru voi distractia este triburile...
deja mi sa luat de triburile si de voi mai ales de admini astia de 2 lei.....
daca vrei sa te distrezi pe jocu asta nu ameninta nu vorbi cu dusmanu......
cum ma face pe mine kidix prin satele lui ca sunt noob...io zic ca daca ne vedem fata in fata nu mai zice asa....
o sa faca pe el....dar atata ii zic ca a gresit ca ma injurat de tata.....:(
domne fereste sa pun mana pe el ca nu sta departe de mine si stiu si cum arata. X(


2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14435

Loka, usurinta inobilarii interne consta exact in faptul ca victima nu mai are la cine cere ajutor(deci se face ODA putin) sau cedeaza satele de bunavoie(deci nu se face ODA deloc), dar tu ti-ai rupt ochii si armatele pe inamici (te-am citat aici) si ai de 3 ori mai putin.
Atunci, daca tu zici ca 8.56 mil ODA este normal pentru un inobilator intern, inseamna ca tu cu 2.6 mil trebuie sa-ti fi ales cei mai slabi inamici posibili. Nu am nici o idee daca e asa sau nu pentru ca nu ne cunoastem dar logica ta asta implica. Pe de alta parte stim amandoi ca e complet nerealista teoria asta.

La urma urmei, dupa ODA, Jack511 e unul din cei mai ofensivi jucatori din sudul hartii si ODA e un barometru destul de bun, cel putin pentru mine e mult superior teoriei tale despre abilitatile jucatorilor in razboi relativ la numarul de inobilari interne :D

Ah, si mai e si asta :D :

Side 1:
Players: Jack511

Side 2:
Tribes: Knight C2H5OH

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 0
Diferență: 16

image.php


Side 1:
Players: kidix

Side 2:
Tribes: Knight C2H5OH

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 3
Diferență: 41

image.php



P.S. Poti sa-i transmiti lui Los Muertes ca o sa fiu parsiv pentru totdeauna cu cei care se milogesc de o invitatie si apoi intra in hibernare. Magnificul a intrat la noi pe 7 decembrie si pana pe 27 nu a inobilat nimic. Nici nu ma gandesc sa-mi schimb atitudinea fata de oamenii astia vreodata, parsiv pana la moarte :D

P.P.S. referitor la kidix : ma simt magulit ca porti atat de multa grija colegilor mei dar sincer nu te priveste ce face vreunul din noi in viata personala, pur si simplu e irelevant pentru joc, reciteste regula 1.7 din ce a postat gabi23
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Lasand la o parte ca imi sunt prieteni ... nu vad ce ai putea sa le reprosezi lui Kidix si Jack... au sate, au punctaje la inamici invinsi...tu nu o sa fi convins/a de valoarea lor nici cand te vor trimite la margine ....
In schimb comentezi mult, prea mult la alea 2.5 mil la inamici invinsi... EU am 5 mil la atacatori...dar chiar nu ma vad unu mare atacator .....
Deci te rog, loka...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus