Knight vs RA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mda eu sper ca SW sa reziste....


nu am stiut ca forumul extern poate sa iti ofere atatea sugestii si idei...bunaoara ideea ta,opteron ,cum ca am neglijat diplomatia mi-am asimilat-o cu continciozitate...de aceea,daca tot se joaca murdar si se imbarliga diplomatii ale altor triburi m-am gandit sa joc la fel de murdar. SW nu trebuie sa isi faca probleme cu HK. pentru ca le-am preghatit si alte razboaie intre timp...unul deja a fost declarat iar altul e pe rol...la fel voi rezerva si celorlalti asa-zisi aliati care s-au bucurat enorm in primele zile in care au intors armele de surpriza pe care ne-au creat-o...banuiam la un moment dat ca mai exista urme izolate de fair-play si onoare in acest joc si ca se respecta regula celor 24 de ore premergatoate incetarii unei relatii diplomatice dar vad ca m-am inselat:( eu,mai noob fiind, asa am crezut...dar daca se joaca asa atunci am sa uzez si eu de arma folosita de voi si am sa va fabric razboaie cat cuprinde si faa anuntarea in prealabil cu 24 de ore inainte...si cred ca am un mic avantaj in dauna voastra: tribul Knight este un trib credibil pe piata pentru ca NOI NU NE-AM TRADAT NICIODATA ALIATII!!!


DISTRACTIE PLACUTA SI SPOR LA CUCERIRI!...roaga-te sa nu faca sf.petru trib in L7 pentru ca am sa-l intorc impotriva voastra daca are granita cu voi...eu am incercat sa joc frumos si sa ma razboiesc cu voi,un razboi care la un moment dat era foarte frumos si curat. daca nu se poate asa,am sa ma adaptez din mers:)
 

DeletedUser17395

:)) Asta e, pacat ca nu prea mai avem granita comuna cu alte triburi :) ..
Ti se termina si tie relatiile la un moment dat :) , nu crezi asta ??
Dusmani ai vad, cat cuprinde ...
o sa reziste pentru ca din intamplare suntem si noi prin zona ...

PainMaster de aia te iubesc eu pe tine :))
AM auzit zvonuri ..pana si pentru jucatorii izolati RA , cautai dusmani ... inseamna ca te-am enervat rau .. MA bucur:))
O sa mai ai si tu parte de surprize ....VEzi tu ....noi nu avem ce pierde :)

PS ma mir ca poti vorbi si civilizat...nu ma mai faci incult ..., lipsit de scrupule..si printre randuri si gay .. Se vede ca ai trib de admini ..pt ca nu ai primit nici o mustrare...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

...si ca sa completez...de-a lungul timpului multe magarii s-au abatut impotriva Knight. candva cineva a dizolvat chiar tribul de pe contul meu dupa ce mi-a spart contul...ultima prajiturica s-a consumat ieri cand un ,,trib-fantoma''de 2 membrii care purtau nick-uri de joc identice cu ale unor jucatori de-ai nostri au inceput sa dea in stanga si in dreapta cu cereri de sitting pe motiv ca unii jucatori care urmau sa fie verificati erau spioni=)))) alta masinatiune pe care mi-ai pregatit-o,opteron?(scuze daca am sarit calul si te acuz degeaba) ma intreb ce urmeaza?! vad diferite scenarii: vine unul acasa si ma aresteaza pentru posesie de creier,vine altul si ataca cladirea in care se afla serverele...de la minti bolnave te poti astepta la orice.ALOOOOOO! FRATILOR,ESTE UN JOC!!!REFULATI-VA FRUSTRARILE IN ALTA PARTE PENTRU CA AICI INCERCAM SA NE RELAXAM PESTE ZI SI SA UITAM DE CRIZA FINANCIARA!:))) nu mai impingeti jocul inspre scenarii SF ca nu realizati nimic. lasati cei tineri sa se bucure de o iesire fara a se ingrijora ca x sau y ii pregateste o alianta inversa si cand ajunge acasa se trezeste fara sate...sau daca nu,nu va mai bagati coada in diplomatia altor triburi!!!


o seara buna! ...deja am vorbit prea mult...
 

DeletedUser17395

Prietene , chiar nu am nici o legatura cu asa ceva....Oricum nu vad unde am fost necinstit si lipsit de scrupule fata de voi ...dar nici nu imi pasa parearea ta... Playerii tai ..au fost fair-play cu mine si chiar am primit laude... (janikao...etc) doar tu ma vezi umbland cu necuratu...
 

DeletedUser

ginel39 poate vorbesti matale cu ciupaka ca radem de el de ne prapadim. sa isi schimbe textul ala ca mai degraba el refuleaza a frustrare.
in ceea ce priveste raboiul, ce sa zic o luati. da fiti fara grija nu veti disparea de pe harta fiindca sunteti buni la unele lucruri.

hai noroc
 

DeletedUser17395

ginel39 poate vorbesti matale cu ciupaka ca radem de el de ne prapadim. sa isi schimbe textul ala ca mai degraba el refuleaza a frustrare.
in ceea ce priveste raboiul, ce sa zic o luati. da fiti fara grija nu veti disparea de pe harta fiindca sunteti buni la unele lucruri.

hai noroc

Pai oricand poate sa recruteze marginile hartii ^^
 

DeletedUser17376

ginel39 poate vorbesti matale cu ciupaka ca radem de el de ne prapadim. sa isi schimbe textul ala ca mai degraba el refuleaza a frustrare.
in ceea ce priveste raboiul, ce sa zic o luati. da fiti fara grija nu veti disparea de pe harta fiindca sunteti buni la unele lucruri.

hai noroc

acu daca ma iau de cineva f drag tie o sa te superi este? :D
"pretene"...daca n-ai obsv eu chiar ma distrez pe jocul asta dar apar unii k tine si incep sa ma faca frustrat...moloz...uite cum imi fac eu draci degeaba,spre deosebire de tine unii inteleg jocul ca pe o distractie pe cand tu iti petreci viata in fata calculatorului jucand triburile...te-am jignit?imi pare sincer rau n-am vrut asta,dar daca nu intelegi ce inseamna distractie o sa-ti fac pe plac si o sa-mi schimb profilul k sa nu mai fi tu stresat,frustrat refulat,etc. de ceea ce am eu scris acolo...multumit acu'?

ps:
tot ceea ce s-a scris mai sus reprezinta un pamflet si trebuie tratat ca atare ;)
 

DeletedUser17395

Deci nu am inteles cu loka :) pana la urma cate conturi a avut? 3 ? .. :)
Poate ne explici aici, dar fara vulgaritati sa nu te pedepseasca adminiii :)
 

DeletedUser14435

la fel voi rezerva si celorlalti asa-zisi aliati care s-au bucurat enorm in primele zile in care au intors armele de surpriza pe care ne-au creat-o...banuiam la un moment dat ca mai exista urme izolate de fair-play si onoare in acest joc si ca se respecta regula celor 24 de ore premergatoate incetarii unei relatii diplomatice dar vad ca m-am inselat:( eu,mai noob fiind, asa am crezut...dar daca se joaca asa atunci am sa uzez si eu de arma folosita de voi si am sa va fabric razboaie cat cuprinde si faa anuntarea in prealabil cu 24 de ore inainte

1. Eu chiar sunt noob si nu am primit manualul diplomatului, pe bune, chiar sunt noob si chiar nu am fost instruit, e tristul adevar, curtoazie am cat cuprinde pentru aliatii in fapt si nu in vorbe, asta e idee proprie.
Cum au zis si colegi de ai tai, alianta noastra era doar un PNA in alte haine, noi PNA am vrut de la inceput dar dupa o saptamana am fost instiintati ca am fost pusi la aliati, avand in vedere ca asta e durata standard de interactiune intre tribul Knight si aliatii (de fapt eu am un mesaj necitit din 14.01 la tine deci o saptamana e minimul) am lasat asa, e si vina mea.

2. Pana acum ati incercat sa faceti alianta contra noastra cu CLG (pe ai caror conducatori i-am imbatat azi si ne-am declarat dragoste eterna, atat de subversiv sunt !), SF(cu care ne intelegem bine dar chiar daca ar fi sa fie conflict vreodata nu ar fi pentru voi) si Zarg (carora le-am declarat razboi mai demult dar parca si ei refuzasera :D), ramaneti fara vecini (cel putin pentru noi), sau veti convinge RAI sa intre in razboi cu noi dupa ce ati lasat H.K.-ul sa bata in ei ?
 

DeletedUser17395

Dupa cum am mai zis... multe laude la Dl Ginel ..... Ce na inteles el , e ca nu eu am adus alte triburi pe capul lui , mi-ar fi placut sa am asa o putere de convingere...am tot repetat, dar nah , daca nu intelege... Au venit ele , datorita "Corectitudinii de care da dovada Knight in relatiile cu aliatii si triburile vecine " ..Poate in lumea lui idilica , Ginel are dreptate..dar ar fi fost mai bine sa deshida ochii sa vada mizeriutzele din ograda propie...Alea i-au adus razboaie pe cap, si nu ce uneltiri marsave crede el..
 

DeletedUser

Dupa cum am mai zis... multe laude la Dl Ginel ..... Ce na inteles el , e ca nu eu am adus alte triburi pe capul lui , mi-ar fi placut sa am asa o putere de convingere...am tot repetat, dar nah , daca nu intelege... Au venit ele , datorita "Corectitudinii de care da dovada Knight in relatiile cu aliatii si triburile vecine " ..Poate in lumea lui idilica , Ginel are dreptate..dar ar fi fost mai bine sa deshida ochii sa vada mizeriutzele din ograda propie...Alea i-au adus razboaie pe cap, si nu ce uneltiri marsave crede el..


daca lumea in care se pune pret pe valori morale consacrate este ,,lume idilica''atuci ca tine sa fie...si nu-ti fa tu probleme pentru Knight degeaba pentru ca ne simtim bine cu atatea razboaie...in tot cazul mai bine decat inainte. in lumea asta idilica de care zici tu unul imi sparge contul ca sa dizolve tribul-lucru foarte ,,idilic''dupa parerea ta...tot ,,idilica'' este si incercarea de mai ieri a unor playeri de a lua ,,chipul si infatisarea'' lui cubanezu333 si S4ndok4N si de a cere sitter pe la colegii mei pentru a-i verifica daca nu sunt spioni. faci gura ca nu stiu cine de la mine din trib are dubluaccount? stii cati sunt in situatia asta la tine? nu imi mai racesc gura sa ii pomenesc aici pentru ca oricum nu se iau masuri impotriva lor. toate aceste lucruri tu le vezi ca pe ,,lumea mea idilica''? nu sunt idilice,scumpule! sunt realitati! daca tie iti par idilice atunci nu stiu zau care dintre noi doi este rupt de realitate...ma abtin sa ii dau replica lui shark303 pentru ca tribul lui a dat dovada de exces de loialitate si a respectat macar minimul de 24 de ore pana ne-a anuntat ca ne declara razboi din postura de aliat(vezi sa nu cumva!) in ceea ce te priveste pe tine,opteron,ti-am cerut numai favorul de a nu ma mai face vip pe aici...se pare ca ti-am cerut imposibilul:(
 

DeletedUser17395

:)) Tot incerc sa te evit..dar imi sari in ochi ....Ok nu e frumos ce vi s-a intamplat...dar asta a fost opera unor jucatori ..., eu chiar nu am legatura cu ei....Cum am mai zis ...asta pt ca unii va urasc f mult.... Cat despre multicont....observ ca a-ti avut f multi jucatori blocati.... am avut si noi unu de curand..dar oricum mai mult era prieten cu voi ...Tu ai fost de 2 ori blocat..... poate ne explici si de ce, daca tot faci pe nepatatu ...
 

DeletedUser

:)) Tot incerc sa te evit..dar imi sari in ochi ....Ok nu e frumos ce vi s-a intamplat...dar asta a fost opera unor jucatori ..., eu chiar nu am legatura cu ei....Cum am mai zis ...asta pt ca unii va urasc f mult.... Cat despre multicont....observ ca a-ti avut f multi jucatori blocati.... am avut si noi unu de curand..dar oricum mai mult era prieten cu voi ...Tu ai fost de 2 ori blocat..... poate ne explici si de ce, daca tot faci pe nepatatu ...



iti explic si apoi te voi lasa in pace ca sa iti faci de cap pe aici in voie:) greseli de joc facute din neatentie. in general pentru transporturi ilegale de trupe. stii cum vine asta? desigur ca stii...era o vreme cand aveam multe sittinguri in custodie...peste 10...cand incerci sa ajuti cu mai mult decat poti duce se mai intampla sa si gresesti fara voie. ajunsesem sa notez pe caiet cui trimisesem sprijin si de pe ce sitting. cu toate astea uneori tot gresesti. fii linistit de acum inainte deoarece m-am absolvit de sittinguri si nu mai iau. prefer sitter din alt trib daca e cazul(stii la ce ma refer...cum era cu miloaga???). nu ma consider nepatat,mersi de apreciere dar nu e cazul...sunt muritor de rand,nu sunt robot deci sunt expus greselilor. beneficiez si de ajutorul multora care au facut bataturi la degete depunandu-mi tickete...


o seara buna va doresc!...sau noapte,ce-o fi...
 

DeletedUser

acu daca ma iau de cineva f drag tie o sa te superi este? :D
"pretene"...daca n-ai obsv eu chiar ma distrez pe jocul asta dar apar unii k tine si incep sa ma faca frustrat...moloz...uite cum imi fac eu draci degeaba,spre deosebire de tine unii inteleg jocul ca pe o distractie pe cand tu iti petreci viata in fata calculatorului jucand triburile...te-am jignit?imi pare sincer rau n-am vrut asta,dar daca nu intelegi ce inseamna distractie o sa-ti fac pe plac si o sa-mi schimb profilul k sa nu mai fi tu stresat,frustrat refulat,etc. de ceea ce am eu scris acolo...multumit acu'?

ps:
tot ceea ce s-a scris mai sus reprezinta un pamflet si trebuie tratat ca atare ;)

prietene nu stiu cat te distrez tu pe jocul asta, dar prieteneste iti spun prietene ca multi rad de tine, prieteneste, ca prieteneste nu ai inteles ca ce ai tu la profil a fost o caterinca prieteneasca intre mine (SEVEN) si prietenii din tribul prietenesc, CLG.

pritene, prieteneste iti spun ca tragi concluzii gresite si neprietenesti. nu m-ai jignit deloc prietene, mai degraba imi dai senzatia ca prieteneste te-ai refulat singur.

hai noroc prietene si iti spun asta prieteneste
 

DeletedUser

bai da aseara pe un sat deal meu vati pierdut 280.000 de trupe si nati reusit nimica ... :D
 

DeletedUser

ce sa postez?
cum am rezistat cu trupele din satul respectiv la atatea atacuri?
nu vreau sa fac de rusine respectivul jucator ca nu ma ajuta cu nimica
 

DeletedUser18527

"citat"
"ramaneti fara vecini (cel putin pentru noi), sau veti convinge RAI sa intre in razboi cu noi dupa ce ati lasat H.K.-ul sa bata in ei ?"

HK. a dorit la inceput rezolvarea conflictului cu RAI , pana la terminarea problemei H.S.
dar ni s-a dat cu flit. Dupa ce H.S. s-a dizolvat si am recrutat playerii lor de elita, care in prezent sunt cei mai buni prieteni ai nostri, cu toate ca ne batusem ca niste chiori, ne-am indreptat atentia asupra RAI , au fost de ajuns 2 saptamani de atacuri sustinute de la playeri nostri si s-a cerut PNA.
Cu ocazia asta il amintim pe toxxxic care de unul singur a triplat numarul satelor in conditii grele de imaginat.
 

DeletedUser17395

Rog adminii sa modifice numele topicului in TSL,TSA,R.A.,SEVEN,-SW- vs Knight, TNT . Cam asta ar fi razboiul...

Side 1:
Tribes: R.A. TSL TSA Seven -SW-
Players:

Side 2:
Tribes: Knight TNT
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 461
Tabăra 2: 274
Diferență: 187

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 15
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,382,466
Tabăra 2: 2,387,296
Diferență: 1,995,170

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 146,759
Tabăra 2: 157,716
Diferență: 10,957

image.php
 

DeletedUser3395

:) Pana acum vad ca stam bine! Sincera sa fiu, ma asteptam sa fie mult mai rau!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus