Knight vs RA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

14 sate luate de la R.A.???? ce performanta, ce prestigiu, incredibil, nemiavazut si nemaiintalnit...sa-mi zici si mie cum ati reusit acest lucru fantastic, ca vin la voi in trib.
 

DeletedUser

anoicent,tytu, fighter, ornansmul,insider, = 2 jucatori .. Serios voi chiar va bagati cu japca in seama...

hopa.... a inceut paranoia...
de acu incepi sa vezi conturi multiple, sittering. Am o rugaminte. Te tog sa imi faci ticket. esti cu vaca rau tare de tot.
 

DeletedUser

14 sate luate de la R.A.???? ce performanta, ce prestigiu, incredibil, nemiavazut si nemaiintalnit...sa-mi zici si mie cum ati reusit acest lucru fantastic, ca vin la voi in trib.

domnule. tribu are vreo 3 zile. deci sunt multe. Mai ales ca le-am luat de la vestitele Rate Amatoare
 

DeletedUser17395

nu am zis ca a-ti incalcat reguli...da se lauda unu ca doar 2 jucatori a atacat..si v-am reamintit ca a-ti fost mai multi ...pe un juc izolat si dezinteresat..Deci halal performanta.... O sa se vada pana la urma valoarea voastra.....pe mine unu nu m-ati convins...
 

DeletedUser

nu am zis ca a-ti incalcat reguli...da se lauda unu ca doar 2 jucatori a atacat..si v-am reamintit ca a-ti fost mai multi ...pe un juc izolat si dezinteresat..Deci halal performanta.... O sa se vada pana la urma valoarea voastra.....pe mine unu nu m-ati convins...

pai nu 2 au atacat cel mai mult aproape tot timpu? :p eu la aceia ma refeream ca stiu ca sau bagat si altii dupa aceea :)
 

DeletedUser17395

acu ca au fost 2 disperati ce au atacat mai mult..nu poti sa zici ca doar ei doi au fost... Oricum repet, nu aveti nici un viitor...:)Daca pe Fighter sefu vostru il putem face pres cand ne dorim ...pe restu cred ca e si mai usor..
 

DeletedUser17395

poi e nou si fara viitor :). Ai sa vezi zilele astea..Si sa nu te superi daca nu noi va luam sate..avem si noi treaba cu Knight:p
 

DeletedUser

pai voi ati incercat si nu ati reusit :)
hai ca stiu ca ii posibil sa dea seven in noi de o sa se rupa ... era prea liniste din partea lor , ca si asa au boala pe mine ca si-au pierdut o groaza de nobili si sate de atac pe mine fara sa faca ceva , 1 singur sat am pierdut si recunosc insa dupa ce am fost atacat toata ziua de dimineata pana seara si dupaia a luat respectivul jucator o pauza de cateva ore si a inceput sa dea in continuare toata noaptea ... pentru ce isi pierd unii noptile
a si atunci cand erai sitter la hanibal in seara aceea de l-ai atacat si pe anocient io ii era lui sitter :p mi-a facut placere sa va distrug trupele desi au fost putine
 

DeletedUser17395

eu sunt ala care ia luat 2 sate lui organsmul, si ai-am distrus un sat de atac..care era acasa..si lui si lui oaja parca.. Si ceva nobili .. Atat am putut cu ce era acolo :D
Cand am incercat, ca nu imi amintesc...Da las ca o sa incercam si noi odata si odata nu ?:)
 

DeletedUser

pai o sa mai incercati ca ati mai incercat odata si tot ce ati luat a fost recuperat cu usurinta si au mai fost luate si alte sate pe deasupra de la voi
Side 1:
Tribes: TNT
Players:

Side 2:
Tribes: R.A.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 89
Tabăra 2: 22
Diferență: 67

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 4
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 795,446
Tabăra 2: 149,201
Diferență: 646,245

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 216,865
Tabăra 2: 39,875
Diferență: 176,990

image.php
 

DeletedUser

20 la 4 pentru noi opteron :)
si suntem un trib nou cum ai spus insa fara viitor ? hmmm nu stiu ce sa zic dar nu cred ca ai dreptate
 

DeletedUser19294

lol invata frate intai sa scrii corect poate iti tre abecedarul lu' fratimiu ....
2 ai luat 2 sate k am avut o pana de curent toata noaptea si satele respective erau goale de trupe , dar a 2-a zi lam distrs si stai asa sa imi refac atacu' k vor urma.
knight@varu de cate ori atacam este inchis si penalizat de admini poate k nu ar mai trebui sa atacam k va lasa adminii fara sate .. pfff asta da corectitudine

Forta Ratele lesinateeee!!!! :))



1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Draga domnule opteron.
1.Noi suntem bine pusi la punct cu planurile Seven. Stiu exact si cine ci cum va ataca.
2.Daca ma uit la punctajul jucatorilor din Seven, ar trebuie sa dau stergere cont. Dar imi amintesc ca am primit si am vazut cateva atauri de la ei. Si incep sa ma linistesc.
3.Chiar de ar fi sa pierd sate in favoarea celor din seven nu imi pare rau. Le recuperez sigur. Dar un singur lucru stiu sigur: Si cu ultimul sat tot un jucator din RA voi ataca.

Asa ca iti doresc multa bafta.
 

DeletedUser17395

Draga tytu tocmai am primit felicitari de la janikao si neluchelu , 2 admini pe alte lumi, si oricum mult peste tine ca stiinta a jocului ... Daca as tine cont de parerile oamenilor, as tine cont de parerea lor, nu de a ta.... Indiferent de ce se va intampla de acuma in colo, am demonstrat ceva, nu te mai chinui tu sa ne critici ..ca nu ai tu cu e...Repet ca il chinuiti pe omuletzul ala care are mai mult sitter si e printre voi, nu e nici o bravura..Ba chiar va faceti de ras....
 

DeletedUser

LOL.
Numai ce faceti voi este bine. Restu nu are importanta.
Vrei sa pari inteligent. Sincer nu esti. Daca citesti tot ce ai scris de la inceput pana acu iti dai seama ca esti varza. Cand luati voi sate urlati in gura mare. Cand va iau altii sate: alea nu va interesau, ba jucatorul nu era on, ba avea sitter si tot asa. Si seven a luat sate de la noi. Tot asa, de la niste jucatori care nu stateau on sau care nu avea treaba cu acest joc. Noi am tacut si am inghitit totul pentru ca asta era adevarul.
Asa ca te rog: CIOCUL MIC SI JOC DE GLEZNE.
 

DeletedUser17395

Pai diferenta e ca noi luam de la cineva care chiar joaca :) ..cand o sa luati si voi , o sa recunosc...
Bine tytu esti zeu , acu esti multumit ? Ne faceti praf, cand o sa imi dau delete cont, din cauza voastra o sa fie...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Side 1:
Tribes: R.A. TSL TSA Seven -SW-
Players:

Side 2:
Tribes: Knight TNT
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 478
Tabăra 2: 255
Diferență: 223

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 85
Tabăra 2: 64
Diferență: 21

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,542,221
Tabăra 2: 2,380,550
Diferență: 2,161,671

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 848,907
Tabăra 2: 674,785
Diferență: 174,122

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus