Knight vs RA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17395

Da ma bine m-ai convins..esti bun, sunteti super.... noi prosti.. retragere usoara...
Oricum nu te mai intelege nimeni, odata ne lauzi, a doua zi suntem prosti...ieri zici ca tazman era degeba, juca cu twstatu pe monitor si ataca inactivii, azi ca era singuru care juca.. Asta e, incercam si noi cum putem....Nu stiu ce triburi a-ti distrus voi , eu nu cred...uite cand o sa va dizolvati voi o sa ma laud si eu ca v-am distrus:)) desi as fi penibil :)

Si prosti asa cum am fost...parca de vreo 2 ori ne-ati tot propus sa intram la voi ... Nu inteleg cum de luati toti prostii in trib:)

Si pt aia care tot au batut campii , RA a fost clasat cel mai bine pe locul 16 din ce vad eu pe TW stas.. nu a fost printre primele si acuma a decazut...nu a avut 15 mii de admini in trib sau jucatori de pe alte lumi..care sa isi cheme prietenii in trib si cu toate neamurile.... Si daca ma uit pe harta.... noi alaturi de NARF am rezistat in mijlocul hartii , langa triburi f mari....multe au cazut, noi am ramas aici.... Observ triburi ca MIR ce odata au fost trimise la margine...acu au revenit de acolo si ne-au intrecut ca si punctaj..Scuze da e greu sa faci punctaj aici, daca eram la margine...cine stie cate puncte aveam :)

Nelule observ oricum ca habar nu ai multe despre lumea asta...desi te-ai prezentat ca un mare vizionar..Ai spus multe prostii si in textul de mai sus...crede-ma nu stii multe tu....poate o sa iti explic eu multe cand o sa te vad lasat de lumea asta...sa te mai luminezi la capatana..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

opteron,nu intinde coarda...stii ca de fapt voi nu v-ati luptat cu tribul Knight ci numai cu cativa jucatori...dintre acestia doar eu,nickolin,neluchelu,janika0 erau activi...daca am uitat vreunul imi cer scuze...inchipuie-ti tot tribul tabarand pe voi. nu cred ca situatia statea la fel...nu va diminuez meritele,am spus ca a fost un razboi placut dar care si-a pierdut sarea si piperul. iar eu ma las pentru ca sunt unele reguli scrise ale acestui joc si unele nescrise care nu sunt in concordanta cu statutul de om. de jucator,da...iar eu vreau sa raman om,nu jucator...necazul este ca motivele pentru care am decis sa parasesc aceasta lume sunt motive pentru care multi parasesc jocul si asta ar trebui sa traga un semnal de alarma. pentru ca ne indepartam de ceea ce se numeste ,,joc''...se creaza o alternativa virtuala in care unii se cred Dumnezei iar altii apostoli...si e o bariera periculoasca asta fie si numai prin prisma faptului ca manifestari din joc au ajuns sa se identifice cu manifestari din viata reala.si,clar,nu e indicat asta...se minte in joc,se inseala in joc,nu se respecta regulile intre aliati,se baga tot felul de fitile,se incearca diverse manevreze subversive de a slabi un jucator sau un trib...cand am inceput sa joc in aceasta lume aveam un cont de joc,o adresa de messenger,una de skype care acum nu mai sunt proprietatea mea in totalitate.si atunci ma intreb cam cat de departe poate sa duca obsesia unora de a castiga cu orice pret?!de ce ar fi in stare pentru a atinge acest ideal?...incerc sa nu merg preadeparte cu presupunerile.parerea mea este ca jocul sufera in ceea ce riveste regulile...se poate imbunatati,se pot concepe reguli de siguranta si pedepse care pot taia din start cheful unora de a face magarii...si eu am gresit,si eu am fost pedepsit pe drept pentru greseli pe care o regula le-ar fi putut forta sa nu existe. pentru ca inca mai cred ca se poate face cel putin mental o diferenta intre gresala voita si cea ne-voita...dar atata timp cat in tribul tau joaca,bine-mersi inca,cel care mi-a spart contul si a dizolvat Knight nu vad cum poti sa nu te intrebi de ce pentru unii jocul e ,,muma'' iar pentru altii ,,ciuma'':( prietene,lasa-ne sa ne retragem in pace si nu ne mai zgandari! v-am recunoscut meritele de cate ori a fost nevoie asa ca nu mai aruncati cu noroi si nu va mai aratati muschii pentru ca nu castigati nimic. in cel mai fericit caz,oprobiul celor care va citesc...a! poate or fi si unii gare ,,gusta'' asemenea remarci dar din pacate sunt jucatori...mai putin oameni...


la buna vedere!
 

DeletedUser17395

DA mai normal ca nu ne-ati atacat toti..dar asta a fost greseala voastra nu ? Retrage-te in liniste.
 

DeletedUser11867

mati enervat sa vedeti ce topic separat fac eu diseara sa vada lumea cum joaca cei din tsl...cum castiga ei razboaiele....
 

DeletedUser

ginel..in mare ai dreptate, jocul tinde sa se "joace" mai mult pe forum si in afara lui. incercari de a sparge parole, mailuri..etc si aici cred ca ar trebui sa intervina nu adminii, ci creierul fiecarui jucator in parte. e drept, poate sunt persoane care n-au auzit de astfel de lucruri si in momentul in care primesc un mail, cu un "fake" .. isi baga userul si parola...dar repet, nu este vina adminilor. daca fiecare sta si citeste 10 minute, regulile acestui joc si cateva randuri pe forum, a scapat de aceasta problema.

cat despre retragerea voastra...atunci cand shark a pus pe forum ca se lasa de joc, colegii, sau colegul tau(stie el cine) a sarit repede sa spuna ca el knight a invins seven;) .. acum de ce n-ar spune si R.A acelasi lucru, sau oricare alt trib cu care sunteti voi in razboi? inainte de toate, aruncati o privire la ce scrieti si apoi apasati butonu "Post quick reply".

bafta in viata de zi cu zi.
 

DeletedUser

ideea e ca nu conteaza daca sunt femeie sau un copil de 12 ani...te dezamagesc si iti spun ca am 31 de ani...si inca ceva, uita-te la mine si spune-mi te rog cate sate am din innobilari interne sau sate de barbari si cate din Knight...e normal sa luam sate din innobilari interne, altfel le-ati fi luat voi...sau ma insel???...ideea e ca am mult mai multe sate luate din knight, decat sate de barbari sau innobilari interne...si scuteste-ma cu faptul ca luam sate cand voi va retrageti...am luat sate si luam in continuare...acelasi lucru as putea spune si despre voi, cand ma uit la Sandokan care a luat sate in mijlocul nostru de la un jucator care s-a lasat...
 

DeletedUser17395

Ce i sa intamplat lui Ginel e regretabil....., eu unu nu am nici o legatura cu aceste lucruri...si nu cred ca am facut mari lucruri necurate in acest razboi..decat poate mici trucuri la care apeleaza toti.....
Rar se poate spune ca un trib a invins alt trib..., trebuie sa fie ceva clar....Bineinteles ca noi nu am invins Knight...el oricum va exista si de acuma incolo..dar in nici un caz Knight nu a invins NTSF, sau mai ales SEVEN...
 

DeletedUser

Ce i sa intamplat lui Ginel e regretabil....., eu unu nu am nici o legatura cu aceste lucruri...si nu cred ca am facut mari lucruri necurate in acest razboi..decat poate mici trucuri la care apeleaza toti.....
Rar se poate spune ca un trib a invins alt trib..., trebuie sa fie ceva clar....Bineinteles ca noi nu am invins Knight...el oricum va exista si de acuma incolo..dar in nici un caz Knight nu a invins NTSF, sau mai ales SEVEN...

zau
atunci cu explici ca aceiasi jucatori care formau ntsf can au vazut ca mananca bataiea u fugit la aliatii din seven sub forma de fuziune iar acum vazand a fel ca nu au sanse fug pe unde auca exact ca s-ul
poate ne retrageam astia ma mosi si mai obositi insa mai este pana vezi bate voi knight-ul mult de acum incolo
desi daca n-ati facut-o pana acum ma indoiesc a o veti face de acumincolo
apropo
nu uita ca o mare parte din fostul fire pe care tot zici ca l-ati batut inca este pe harta in knight sau mai nou in urmatorul trib care o sa duca lupta mai departe h.k.
cand ii vei recruta voi sau aliatii vostri sau nu vor mai fi pe langa voi atunci poti spune ca ati invins
pana atunci nu poti
hades
nu varsta conteaza ci maturitatea si dovada ei
chiar nu vreau sa-ti scanezi buletinul sau poze nud
nici macar nu o sa-ti innumar satele ca sa demonstrez ca minti
este suficient sa ma uit la punctajul ofensiv
referitor la taz
am incercat printr-o circulara sa arat ca nu-i un mare jucator (si nu era doar el vizat )ci unul normal care profita de slabiciunile celor din zona folosindu-se cu pricepere de tw-stats
ce am scris acum pe forum nu contrasteaza deoarece aici am zis ca grupa lui avea rezultate tocmai din cauza ca el stia sa profite de acele slabiciuni

voi aveti probleme daca va extindeti deoarece nu stiti decat sa jucati blindat si odata cu extinderea ramaneti fara aparare
de aceea nu ati crescut si ati ramas asa de mici si nu cred ca va veti extinde prea mult vreodata
 

DeletedUser17395

Noi suntem modesti :) ..Tu imi zici mie si lui dasi ca nu am atacat..Dasi are scor la atacatori mai mare decat avea taz cand sa lasat....eu nu prea am atacat..deoarece am avut o pozitie de cacao pe harta....si am avut 80% sate de aparare....In ultimu timp zic ca am recuperat..am 8 mil si ceva la atacatori....nu cred ca e asa putin pt un amarat ca mine ...Sunt jucatori mult mai mari cu punctaj inferior..Am si eu o groaza de sate luate intern , ce era sa fac? si asa am refuzat o gramada si le-am dat altora..In ultimu timp m-am calicit...pt ca le luau si nu prea faceau nimic cu ele...
Sti ceva nelule..daca ai fi trait printre noi, nu ti-ai fi avut locul..nu vrem sa fim un trib mare si imens...ne intelegem bine asa cum suntem ..de aceea ne alegem cu grija oamenii care intra la noi ...Uita-te la cei din [?] veniti la noi..si zi cati au ramas..... Vreo 3..dintre care doar Ivan94 conteaza..pt ca a demonstrat ca vrea si ca e de treaba..restu ...impartiti intre noi si TSL...
 

DeletedUser

Noi suntem modesti :) ..Tu imi zici mie si lui dasi ca nu am atacat..Dasi are scor la atacatori mai mare decat avea taz cand sa lasat....eu nu prea am atacat..deoarece am avut o pozitie de cacao pe harta....si am avut 80% sate de aparare....In ultimu timp zic ca am recuperat..am 8 mil si ceva la atacatori....nu cred ca e asa putin pt un amarat ca mine ...Sunt jucatori mult mai mari cu punctaj inferior..Am si eu o groaza de sate luate intern , ce era sa fac? si asa am refuzat o gramada si le-am dat altora..In ultimu timp m-am calicit...pt ca le luau si nu prea faceau nimic cu ele...
Sti ceva nelule..daca ai fi trait printre noi, nu ti-ai fi avut locul..nu vrem sa fim un trib mare si imens...ne intelegem bine asa cum suntem ..de aceea ne alegem cu grija oamenii care intra la noi ...Uita-te la cei din [?] veniti la noi..si zi cati au ramas..... Vreo 3..dintre care doar Ivan94 conteaza..pt ca a demonstrat ca vrea si ca e de treaba..restu ...impartiti intre noi si TSL...

acu tu iti plangi de mila
man glumesc
razboiul a fost frumos insa inechitabil
cativa oameni s-au luptat cu voi in timp ce voi aveati toate granitele albastre sau mov
cum am zis
daca cresteti in volum veti pierde
dca jucati in aceiasi formula veti prinde probabil sfarsitul lumii in zona aia cu acelasi punctaj fiindca momentan nu-mi imaginez cum o sa ajunga hk-ul la voi dupa ce termina cu sw-ul(sau nu vreau sa-mi imaginez) iar alte triburi nu au valoarea necesara luptei cu voi(din ce am vazut pana acum)
referitor la ce pasteti voi si jucati in zona voastra si pe harta ai dreptate nu m-a interesat diplomatia si am mai spus asta
 

DeletedUser14435

zau
atunci cu explici ca aceiasi jucatori care formau ntsf can au vazut ca mananca bataiea u fugit la aliatii din seven sub forma de fuziune iar acum vazand a fel ca nu au sanse fug pe unde auca exact ca s-ul

Asa este, cu adevarat ne-ati ingenunchiat, nu stiam unde sa mai fugim de voi, cand se pravaleste peste tine o forta cum e Knight si "asociatii", nu poti decat sa...razi :D

Side 1:
Tribes:
Players: tibi--sor loredana pitica Gordian blatman EVAN2 negrea -ftg-dragoon xx--pyca--xx j.bond Godzilaa uuzzyy27 wasco Coco Badarica uuzzyy27 dracea alesio himera04 dan2k8 clubingman boncex Razvannitro2007 crome clubingman bebelino68 tibi73 mika22 gabybike iri iri Luciansb bobp s3rgiu2oo8 slayer666 Ucigasu23 shark303 alc0ol traficanu7u kidix BaYbeLuV neacsualexg BaYbeLuV Crck Horhoceaionut Jack511 motivatul SkyAngelz blan anusk@@ Borosan piuma side1

Side 2:
Tribes: TNT *EviL* Knight
Players:

Timeframe: 24/01/2009 00:00:00la23/02/2009 23:45:27

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 397
Tabăra 2: 48
Diferență: 349

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,017,909
Tabăra 2: 501,981
Diferență: 3,515,928

image.php


iar in caz ca nu va convine ca am inclus TNT sau *EviL*, desi TNT s-a format ca reactie a noului razboi din pleava Knight, sa-i vedem pe cei "puri"

Side 1:
Tribes:
Players: tibi--sor loredana pitica Gordian blatman EVAN2 negrea -ftg-dragoon xx--pyca--xx j.bond Godzilaa uuzzyy27 wasco Coco Badarica uuzzyy27 dracea alesio himera04 dan2k8 clubingman boncex Razvannitro2007 crome clubingman bebelino68 tibi73 mika22 gabybike iri iri Luciansb bobp s3rgiu2oo8 slayer666 Ucigasu23 shark303 alc0ol traficanu7u kidix BaYbeLuV neacsualexg BaYbeLuV Crck Horhoceaionut Jack511 motivatul SkyAngelz blan anusk@@ Borosan piuma side1

Side 2:
Tribes: Knight
Players:

Timeframe: 24/01/2009 00:00:00la23/02/2009 23:45:27

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 131
Tabăra 2: 17
Diferență: 114

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,329,487
Tabăra 2: 180,044
Diferență: 1,149,443

image.php


tz tz tz, same **** :D


iar apropo de cei care au "fugit" de voi, am senzatia ca faci alta confuzie, cand s-a desfiintat NTSF nu tin minte Knight sa fi luat mare lucru
nah, eu am doar o statistica in spate, tu ai adevarul galactic, dar tin totusi sa-mi spun punctul de vedere

Side 1:
Tribes:
Players: Godzilaa Coco Badarica bebelino68 gabybike s3rgiu2oo8 kidix Horhoceaionut Jack511 bobp bbk1

Side 2:
Tribes: Knight
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 127
Tabăra 2: 20
Diferență: 107

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,327,021
Tabăra 2: 203,015
Diferență: 1,124,006

image.php




Multe scuze, multe explicatii, putine rezultate, povestea Knight pe L7
 

DeletedUser

neluchelu - paralelu .. cine fuge si unde fuge? da-mi exemple de fosti membri seven care au fugit undeva, sa scape de marele trib knight,tnt,alcoolici si ce alte nume au mai avut colegii tai. shark ti-a pus niste statistici pe jucatori..de unde ai/ati luat voi sate baiatule? si daca vrei sa fim carcotasi, ar trebui sa punem si satele luate de la alcoolici sau cum se numeau(ex-membri knight)...pana sa devina TNT. daca vi aici sa spui prostii, mai bine lasa-te in "glorie" :)
 

DeletedUser13834

la cate amenintari au fost din partea lor ma asteptam la macar 2-3 sate sa-mi ia...dar inca o data asteptarile mele de la knight au fost prea mari :(
 

DeletedUser

neluchelu - paralelu .. cine fuge si unde fuge? da-mi exemple de fosti membri seven care au fugit undeva, sa scape de marele trib knight,tnt,alcoolici si ce alte nume au mai avut colegii tai. shark ti-a pus niste statistici pe jucatori..de unde ai/ati luat voi sate baiatule? si daca vrei sa fim carcotasi, ar trebui sa punem si satele luate de la alcoolici sau cum se numeau(ex-membri knight)...pana sa devina TNT. daca vi aici sa spui prostii, mai bine lasa-te in "glorie" :)

pai nu apucam niciodata sa luam fiindca urmati mereu acelasi tipar fugeati la aliati ,dupa ce luati 2-3 sate si ramaneati fara armata, sub forma de fuziune
referitor la lasatul in glorie hades a tinut cu tot dinadinsu sa se faca de ras incercand sa mai fure si gura lui 2 sate "goale" de la mine(imi cer scuze hades ca ti-am lasat satu asa mult insa eram baut si mi-a tremurat mana)
unu l-a lasat a zid 15
iar ala care nu avea decat zid 11 in momentul spionajului ,parca, l-a tinut confor tw-stats, mai putin de 2 secunde:D

.OARE-IFAKE?? (580|627) K65 7,597 GoD HaDeS IRC [R.A.] neluchelu [Knight] 25th February 2009 - 07:09:45
.OARE-IFAKE?? (580|627) K65 7,597 neluchelu [Knight] GoD HaDeS IRC [R.A.] 25th February 2009 - 07:09:43
parca spusesem ca las satele la prieteni
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai lasa vrajeala, ti-a dat shark cu statistica in cap, ce vrei mai mult de atat?
 

DeletedUser

neluchelu .. te umpli de ... "rusine" cu astfel de replici: pai nu apucam niciodata sa luam fiindca urmati mereu acelasi tipar fugeati la aliati ,dupa ce luati 2-3 sate si ramaneati fara armata, sub forma de fuziune" ... omule, statistica de mai sus, facuta de shark, e pe jucatori. tu ai idee ce spui? sa-ti explic eu..indiferent unde au mers jucatorii astia si sub ce trib au activat, ei au luat sate de la voi. acum ai inteles? aici nu mai e vorba de tribul x sau y, e vorba de jucatori, iar ei, asa praf cum zici tu ca sunt, au luat sate de la voi;)

si tot nu mi-ai dat exemple de jucatori care au fugit de maretia tribului knight..si te-as ruga sa pui si tu o statistica, la care knight sa fie pe plus..fata de cei amintiti mai sus;)
 

DeletedUser11867

:)) ma uitati la inamici invinsi si vedeti pe ce loc e tribul knight...
diferenta sa facut in alta parte....
cam 70 la suta din jucatorii knight erau inactivi o ori aveau sitter si spre deosebire de alte triburi gen tsl care proprietarul unui cont este la a 3-a generatie(am discutii si cu dread lord cum ii dadaceste pe jucatorii noii veniti pe sistemul pm al jocului sau cum recunosc jucatorii chestia aceeasta si discutii de pe mess cu anumiti jucatori din tsl/tsa...am vrut sa le fac publice intrun topic special pt aceasta dar atata timp cat adminii sunt nesimtiti si nu fac nimic de ce sa complic eu si sa pun in pericol prieteniile cu anumiti oameni pt un rahat de joc) jucatori care sau lasat de joc nu au binevoit sa dea si parola sau un sitter acolo....
si mi sa spus ca dread lord a avur si la voi in ra la un moment dat un cont nu stiu daca stiati sau nu , nu ma intereseaza....oricum tribul knight e mort si asta daorita tribului hk in cea mai mare parte in parerea mea iar eu daca nu o sa renunt la lumea acesta am sa iau sate de la granita lor sa ma joc si eu cu ei putin....
si jack baiete cum vrei sa te atac cand esti la un k departare d mine....tiam spus tu cred ca esti singurul jucator de care mam luat ca stil de joc(adica nu stii jocul) de exemplu cu opteron(si iti mai sppun si catva de la tsl/tsa dr pe urma ii da afara dread ca spune ca am primit sprijin de la ei) ma inteleg bine chiar daca e dusman iar tu dupa ce nustii sa joc nu ai nici respect pt "dusmani" nu poti recunoaste ca cineva ii mai bun ca tine...
si nu stiu cine mai spunea parca shark ori alcool ceva in legatura cu seven si cum am spus ca eu ca din cauza lui knight sa destramat....am spus acolo ca daca urmez rationamentul celor din tsl/tsa(in care ati plecat majoritatea) atunci cand sa destramat mod si au spus ca din cauza lor sa destramat mod-ul si knightul poate sa spuna ca sevenul sa destramat din cauza noastra ii cam acelasi lucru nu crezi??
oricum parerea mea e ca modul a vrut sa se retraga in glorie nu se stie cat mai putea pastra prima pozitie pe care au obtinuto cu jucatori care stiu sa se dezvolte rapid dar cu apararea mai putin le au....am intalnit un asemena jucator in zona mea si lam facut praf cu toate ca avea de 3 iri mai multe pct....deci ceea ce vrea sa spun e ca opteron avea dreptate cand spunea putine triburi pot sa spuna ca au triumfat asupra altora...parerea mea e ca HK a triumfat asupra knightului cand a inceput sa atace membrii de ai nostri...
SCUZE PT ROMANUL ACESTA ASA DE LUNG DAR CU ACESTEA AM SPUS CEEA CE AM AVUT DE SPUS:D
A ERAM SA UIT MAI SPUN ODATA PT CEI DIN TSL/TSA NU AM PRIMIT SPRIJIN DE LA JUCATORI DIN TRIBUL LOR ,NU AM PRIMIT DE LA TRIB SI SA PRIMESC DE LA EI....DREPT SA SPUN MA SIMT JIGNIT DE AFIRMATIA ACEASTA....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14435

si nu stiu cine mai spunea parca shark ori alcool ceva in legatura cu seven si cum am spus ca eu ca din cauza lui knight sa destramat....am spus acolo ca daca urmez rationamentul celor din tsl/tsa(in care ati plecat majoritatea) atunci cand sa destramat mod si au spus ca din cauza lor sa destramat mod-ul si knightul poate sa spuna ca sevenul sa destramat din cauza noastra ii cam acelasi lucru nu crezi??
asta-i baiul, situatia nu e chiar asa, seven era intr-o pozitie foarte buna si nu era amenintat in nici un fel, cum am mai spus, eram "asigurati" din trei parti, MoD erau inconjurati de razboaie, nu comentez asupra cat de bine se descurcau ca nu e treaba mea (si nici nu ma intereseaza) dar era foarte posibil sa fi fost scosi, in cazul seven nu exista posibilitatea (nu ca nu ar fi incercat anumite persoane sa ne strice relatiile diplomatice dar din nefericire acestea s-au dovedit puternice iar daca nu au reusit cand a fost declansat razboiul, acum sigur nu reuseau)
 

DeletedUser

referitor la lasatul in glorie hades a tinut cu tot dinadinsu sa se faca de ras incercand sa mai fure si gura lui 2 sate "goale" de la mine(imi cer scuze hades ca ti-am lasat satu asa mult insa eram baut si mi-a tremurat mana)
unu l-a lasat a zid 15
iar ala care nu avea decat zid 11 in momentul spionajului ,parca, l-a tinut confor tw-stats, mai putin de 2 secunde:D

.OARE-IFAKE?? (580|627) K65 7,597 GoD HaDeS IRC [R.A.] neluchelu [Knight] 25th February 2009 - 07:09:45
.OARE-IFAKE?? (580|627) K65 7,597 neluchelu [Knight] GoD HaDeS IRC [R.A.] 25th February 2009 - 07:09:43
parca spusesem ca las satele la prieteni


ai dreptate, m-am facut de ras...si tu esti bun, iar eu sunt varza...numai ca, tin sa mentionez ca eu am 2 sate de la tine luate, iar tu de la mine , niciunul...si ptr tine, atacurile acelea 2 le-am dat aiurea si dupa o sticla de whiskey :)) ...cu gandul ca tu te lasi si nu mai aperi satele, nu am organizat
atacul...asa ca , da ai dreptate...nu- s multi jucatori buni ca tine...mai suntem si noi, astia mai slabuti pe aici
 

DeletedUser17395

Nelule aia nu e lauda ca ai recuperat satul dupa 2 sec.....ce draq...mare lucru sa dai atac +nobil dupa ultimul nobil al atacatorului....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus