L1 nu va mai fi la fel

  • Autor subiect DeletedUser1079
  • Data de început

DeletedUser

cine sunt toti astia:confused:............p o alta nota tribul 300 a trecut TLD la dusmani....ntz,ntz baieti nu puteti sa stati cuminti?:) ........de ce va grabiti la distrugere?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1079

Cautatii la Lista de pozitionare! Veti intelege de ce sunt panicat!
:eek:
 

DeletedUser

hmmm 300 vs TLD, IL vs Avalon, Avalon vs EGD si GD... o sa fie interesant.

o sa fie cateva schimbari pe harta.
 

DeletedUser

mah flamer, nici cristos nu era asa sigur ca tine! :D ... sau flamer e buddha? :D
 

DeletedUser

pur si simplu stiu forta tribului meu........."a privi gandesti ca pot,ca intreg aliotmanul sa se impiedice de un ciot?":D
 

DeletedUser

cele mai tai sunt aliantele triburilor !!! :)))) adica ne batem cu aliatii aliatilor si restul la fel :)))))
 

DeletedUser816

nu se poate, dl flamer ne include si pe noi, umilul Avalon ? :)

pai normal ca asta e politica TLD: atragem tot ce e important pana ramane un trib mare afara.Il distrugem pe ala apoi facem alta familie in care ramane altul pe dinafara:)
 

DeletedUser

ar fi chiar interesant sa fim pe lista de inamici a 300!!! dar inca nu pot sa cred si m-ar fi anuntat deja.
 

DeletedUser

pai normal ca asta e politica TLD: atragem tot ce e important pana ramane un trib mare afara.Il distrugem pe ala apoi facem alta familie in care ramane altul pe dinafara:)

iubesc tradarea dar ii urasc p tradatori:D .........vb in numele noului tau trib domnul bodu sau e mai usor sa n critici acum ca n esti aliat:D
 

DeletedUser816

iubesc tradarea dar ii urasc p tradatori:D

Dragul meu flamer plecarea mea din GD in primul rand a fost intr o perioada de PNA,in al doilea rand au fost niste motive obiective,in al treilea rand a fost anuntata cu 72 de ore inainte iar in al 4lea rand exista niste lucruri pe care nu le stii si nici nu o sa le stii niciodata.

Nu mai spun decat un lucru pe care l am spus si pe forumul GD:Am zis ca am ales un drum si merg pe el pana la capat dar...ce faci cand drumul nu merge cu tine.

O seara frumoasa iti doresc!
 
Sus