L1 nu va mai fi la fel

  • Autor subiect DeletedUser1079
  • Data de început

DeletedUser

Pai...TLD este de laudat in treaba asta!Ce nu pot intelege cei din jurul lor este ca la un moment dat...le va veni rindul!As incerca sa deschid o casa de pariuri pe forum...dar cred ca nu m-ar lasa adminii!Sa vedem ce cote ar fi...pentru urmatorul trib,,condamnat''la ,,iubire eterna" de TLD!
 

DeletedUser

eu as indrazni sa pariez pe un trib cu multi componenti si fara experienta in razboaie, din care sa doreasca toti o mica bucatica. Elite Vs TLD ar fi interesant, dar nu cred ca au curajul Elite pt asa ceva :)
 

DeletedUser

Pai...TLD este de laudat in treaba asta!Ce nu pot intelege cei din jurul lor este ca la un moment dat...le va veni rindul!As incerca sa deschid o casa de pariuri pe forum...dar cred ca nu m-ar lasa adminii!Sa vedem ce cote ar fi...pentru urmatorul trib,,condamnat''la ,,iubire eterna" de TLD!

faza e ca noi nu ii aveam p "maretii spartani"[sarcasm]ca dusmani.......dar ei,fara sa anunte,ca majoritatea triburilor neserioase d p l1 ne-au trecut ca inamici
 

DeletedUser816

pai normal ca asta e politica TLD: atragem tot ce e important pana ramane un trib mare afara.Il distrugem pe ala apoi facem alta familie in care ramane altul pe dinafara:)
iubesc tradarea dar ii urasc p tradatori:D .........vb in numele noului tau trib domnul bodu sau e mai usor sa n critici acum ca n esti aliat:D

@Flamer: Nu mai lua totul atat de personal.nu am criticat pe nimeni.Mi am expus o parere pur personala.Nu mai asocia tu jucatorii cu triburile lor.
 

DeletedUser

ca sa inchei eventualele discutii inutile Elite, Avalon si TLD nu se vor ataca niciodata atat timp cat vor fi conduse de actualii lideri. Toti suntem oameni de onoare si respectam ce am promis. Asa ca, incercati alta tehnica de divide et impera ... Asta nu tine in cazul nostru.:)))
 

DeletedUser

un razboi ELITE-~TLD~ a-r fi foarte interesant...a-r fi mult mai atractiv jocul......barem daca tot jucam jocul asta sa o facem klumea..indiferent daca pierdem sau nu:))))
 

DeletedUser

daca te uiti la aliati, ii vei vedea acolo !!!! ceea ce inseamna ca nu e a lor.
 

DeletedUser

inseamna ca baietii sunt aerieni.......cauta-l p lordskull ala sa vezi unde e;)......ce naiba?sunt un spammer serios:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

verifica inainte informatia din 3 surse. iar daca pe mine nu m-au anuntat nici allegra si nici pisoi din 300 ca suntem dusmani, atunci sigur nu suntem. asta e privilegiul diplomatilor: sa fie prieteni cu mai toata lumea si sa existe respect intre toti indiferent de natura tribului.:)
 

DeletedUser

verifica inainte informatia din 3 surse. iar daca pe mine nu m-au anuntat nici allegra si nici pisoi din 300 ca suntem dusmani, atunci sigur nu suntem. asta e privilegiul diplomatilor: sa fie prieteni cu mai toata lumea si sa existe respect intre toti indiferent de natura tribului.:)

ee dar tu crezi ca eu ma trezesc asa vorbind:confused:
 

DeletedUser

pana una alta,Avalon dusman sau nu "micii spartani"or sa aiba un sfarsit mai putin glorios decat predecesorii lor:D
 

DeletedUser

pana una alta,Avalon dusman sau nu "micii spartani"or sa aiba un sfarsit mai putin glorios decat predecesorii lor:D

Cel mai aiurea ar fi ca in Avalon sunt o parte din fratii celor din 300!sau...ma rog au fost in acelasi trib la inceput...nu stiu cit de frati erau!Ar fi o chestie interesanta:spartani...contra spartani!Si cica sa joci triburile...ca s te mai rupi de realitate!Pai...bag seama ca si aici e ca pe scena politica romaneasca:cei care erau ieri in aceeasi barca...acum se lupta intre ei!sper sa me fereasca Cel De Sus sa fiu nevoit sa atac un fost Rege!Ca...atunci o sa am o dilema intre a continua jocul...sau a sterge contul!
 

DeletedUser

de asta in regulamentul tribului MAGIC scrie ca nu ai voie sa ataci NWO. pt ca am impartit acelasi trib
 

DeletedUser

cine sunt toti astia:confused:............p o alta nota tribul 300 a trecut TLD la dusmani....ntz,ntz baieti nu puteti sa stati cuminti?:) ........de ce va grabiti la distrugere?:D

Pentru a fi corect informati trebuie sa specific urmatoarele :

- Tribul 300 nu a trecut TLD la dusmani.
- TLD a fost scos din diplomatia noastra pentru ca am fost informati ca acelasi lucru l-au facut si ei.
 

DeletedUser1275

Cel mai aiurea ar fi ca in Avalon sunt o parte din fratii celor din 300!sau...ma rog au fost in acelasi trib la inceput...nu stiu cit de frati erau!Ar fi o chestie interesanta:spartani...contra spartani!Si cica sa joci triburile...ca s te mai rupi de realitate!Pai...bag seama ca si aici e ca pe scena politica romaneasca:cei care erau ieri in aceeasi barca...acum se lupta intre ei!sper sa me fereasca Cel De Sus sa fiu nevoit sa atac un fost Rege!Ca...atunci o sa am o dilema intre a continua jocul...sau a sterge contul!

Sa-ti explic putin,cam deviezi de la realitate...
La inceput tribul 300 a incercat o fuziune cu -300-(condus de Barony,aia mici si putini care facusera ravagii in GD in vremea aceea) insa fuziunea(absortia) a esuat din cauza unor neintelegeri.Totul a durat 24 de ore,imediat dupa tribul -300-(Barony) a fost absorbit de Avalon si de atunci incolo au ramas in Avalon.
Au fost 2 triburi diferite tot timpul si au ramas tot asa si acum.
Probabil iti va raspunde si Barony(tot respectul) mai detaliat.
 

DeletedUser

Stellios a spus perfect ce era de spus. Am fost doua triburi distincte 300 si -300-, s-a incercat fuziunea, nu s-a reusit si dupa aceea SS ne-a intins o mana pe care nu am ezitat sa o apuc pentru ca era o prelungire a sufletului sau mare. De atunci nu mai exista Spartani sau Avaloni, ci 300 Avaloni. Ca sa explic, pe campul de lupta suntem toti spartani, cand este vorba de dreptate, judecata sau diplomatie suntem toti Avaloni.
@ Flamer si TLD. 300 nu au la inamici nici TLD si nici Avalon. Altcineva va intoxica cu informatii false. Si asta este sigur.
 

DeletedUser1275

Aiurea...este postul tau despre Spartani...timonieru.:eek:
Ceea ce incerci(cati) sa faci....nu va tine.:p
 
Sus