L1 nu va mai fi la fel

  • Autor subiect DeletedUser1079
  • Data de început

DeletedUser2032

ma lasi cu vrajeli dastea de 2 bani?? si eu am multi in lista neagra da dc oare nu ii dau aia afara din trib:confused: ... iti spun eu ca asta nu e un motiv de razboi..
 

DeletedUser2032

Ar trebui sa fii mai atent inainte sa faci publica o asemenea minciuna..
 

DeletedUser

ma lasi cu vrajeli dastea de 2 bani?? si eu am multi in lista neagra da dc oare nu ii dau aia afara din trib:confused: ... iti spun eu ca asta nu e un motiv de razboi..

pai man fiecare are motivele lui d razboi.......voi cu ale voastre noi cu ale noastre........noi crezi ca luptam cu GD si apoi liderii lor se refugieze unde vor muschii lor lasandu-ne cu buza umflata.......cu TLD nu merge asa;)
 

DeletedUser

ma lasi cu vrajeli dastea de 2 bani?? si eu am multi in lista neagra da dc oare nu ii dau aia afara din trib:confused: ... iti spun eu ca asta nu e un motiv de razboi..

pt ca tribul 300 nu are mijloacele necesare sa fie la fel d "convingator" ca TLD:D
 

DeletedUser2032

din ce vad eu peleaga nu a cucerit vreun sat TLD ... nu vad dc l-as da afara..ba chiar e un jucator foarte bun ..care respecta ordinea interioara..si implicit isi respecta aliati actuali.. pna-ul si dusmani.. Repet inca odata. Peleaga cand l-am invitat in Trib era intr-un Trib numit Vos care nu avea nici o legatura cu GD-ul !
 

DeletedUser2032

ti-as mai zice io mai multe dar cine stie cum mai interpretati...si de cat sa intelegeti vreo prostie mai bine nu mai zic nimic.. sfatul meu ar fi sa priviti altfel situatiile..
 

DeletedUser

ti-as mai zice io mai multe dar cine stie cum mai interpretati...si de cat sa intelegeti vreo prostie mai bine nu mai zic nimic.. sfatul meu ar fi sa priviti altfel situatiile..

eu deja mi-am informat colegii ca am comis o gafa
 

DeletedUser1275

Multi din GD au plecat in alte triburi....nu doar in 300 sau in TLD,depinde din ce unghi privesti problema...
Acesti jucatori nu pot fi considerati refugiati pentru ca ambele triburi au facut acest lucru(recrutat) membrii in scopul avantajului strategic pe care il are oricare din TLD,300 sau altii.
Cat timp nu a fost atacat recent nu vad care e problema.

Ps:Certurile inutile de pe forum nu prea ajung la nici un consens.
 

DeletedUser2032

exact asta am vrut si eu sa spun..si cred ca flamer ma inteles foarte bine..dar el zice ca TLD nu vede lucrurile asa...
 

DeletedUser

problema e in curs d rezolvare .......mi-am informat deja colegii d greseala si lucrurile se remediaza cu masuri imediate........sper ca nu si impotriva mea:eek::)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1275

Eu zic sa treceti la alte triburi....problema s-a rezolvat,flamer si-a cerut scuze(stima..pt. acest lucru) si nu vad rostul discutiei in continuare...
 

LordSkull

member
Scor reacție
0
vreau sa va spun ca flamer e spion in tribul 300 si aia nu e diplomatia 300.intelegeti odata oameni buni
 

DeletedUser

eu nici nu sunt in 300;) .......am inteles ca aia nu e diplomatia 300
 

DeletedUser

cine sunt toti astia:confused:............p o alta nota tribul 300 a trecut TLD la dusmani....ntz,ntz baieti nu puteti sa stati cuminti?:) ........de ce va grabiti la distrugere?:D

Inainte de a vorbi ,mai bine te-ai informa.Mai intreaba o data spionul si iti va spune ca nu sinteti trecuti in nici un fel,nici dusmani,nici aliati,nici pna ;).
Te rog respectuos ,inainte de a mai face afirmatii,informeaza-te adecvat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hop si tu.Nu ai vazut ca flamer si-a cerut scuze?

Te rog frumos sa iti pastrezi parerile.NU cu tine vorbeam.Am vazut ca si-a cerut scuze dar era mai bine daca se documenta mai bine inainte de a face o afirmatie.Asa pot sa zic si eu orice si apoi imi cer scuze,nu?
 

DeletedUser787

Spartani ne au shi p noi (~HLD~) la dusmani de cel putzin 2-3 zile (d atunci am fost informatzi noi .. )
 
Sus