L1 nu va mai fi la fel

  • Autor subiect DeletedUser1079
  • Data de început

DeletedUser

emotionant..........NOT
sincer sa fiu m-am saturat d atatea discursuri sforaitoare si d atatea vaicareli.....daca mai aud cuvintele onoare,demnitate cred ca o sa vars si apoi ma arunc d la balcon.......d fiecare data cineva se ia d TLD cand este atacat d noi......toti au fost ingerasi iar noi niste demoni fara inima......gimme a break....singurul adevar este ca noi am stiut sa jucam cel mai bine acest joc(multi cam uita ca este un joc)dpdv politic cat si militar.......treziti-va oameni!ce vreti acum?nu-i ataca p aia ca au trimis 1k suport odata,nu p aia ca si-au schimbat conducerea si acum sunt d treaba:mad: ............pai hai sa facem toti o hora si schimb d resurse,sa reducem jocul la atat

toti vin cu teorii care d care mai abracadabrante cu referire la noi si isi scuza neputinta aratand cu degetul imperiul raului tld-ist......multora le e scarba,jena,rusine cand d fapt ii incearca un singur sentiment......umilinta infrangerii.......cavalerii in zale albe d p acest forum nu sunt d fapt decat niste invinsi care-si soptesc in minte ca d fapt ei sunt invingatorii morali din acest joc si pot scoate capul in lume...........d fapt exista un singur invingator.......cel cu xxxxmilioane de pct si aliatii lui........pt ca asta premiaza acest joc si d aia jucam aici

asa ca,baieti si fete,moralisti si moraliste ALL HAIL TLD.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1275

Bogdan!!!....ma uimesti:eek: .....esti foarte diplomat in lamurirea situatiei TLD>>>300,te-ai schimbat mult...in bine vreau sa zic,in schimb shukru care era multttt mai calm decat tine,deobicei,s-a aprins prea repede si prea tare.
Oricum felicitari pentru lamuriri si sper ca mesajul tau a fost destul de clar.:)
Stima.
 

DeletedUser

flamer...e doar un joc...bea putina apa rece...calmeaza-te! bravo, sunteti cei mai buni...vrei sa facem o cheta acum ca premiu? nu inteleg de unde atita patima? E DOAR UN JOC!

tocmai d aia zic......m-am saturat d vaicareli d genul TLD -ul cel mare si rau ataca celelalte triburi pline d onoare,demnitate si toata panoplia d virtuti existente.......zici ca toti adeptii lui Machiavelli,Iosif Stalin s-au adunat in TLD pt ai prigoni p ceilalti jucatori ce sunt niste gardieni ai bunelor moravuri........cand vad cat d usor folosesc unii cuvantul onoare aici,unde mai pui ca unii nici nu stiu sa-l scrie,imi vine sa dau cu pc-ul d pamant:mad:
 

DeletedUser

da, eu am facut lista aia cu refugiati din GD. si mi-am cerut scuze ca l-am inclus pe kam3l3on printre ei. din cauza ca ati admis prea multi Ar3s la voi in trib s-a intamplat asta. Nu ma intereseaza din ce triburi erau inainte, important e ca acum sunt la voi si pentru noi erau potentiale tinte.
Daca te uiti atent pe TW-Tools singurele triburi in care am fost de cind a inceput acest joc au fost vechiul si actualul 300.Cit despre ,,refugiatii'' din GD din zona mea,eu i-am invitat pe majoritatea si acum o sa va dau niste detalii ca sa vedeti ce fel de oameni sint si dupa parerea mea nu au nici macar o secunda statutul de refugiati.
Mai tineti minte razboiul FL cu GD?!ala in care 300 a fost folosit pe post de carne de tun?!Nu se poate sa-l fi uitat.Ei bine,in timpul razboiului erau multe framantari in GD iar conducerea a dezamagit multi membrii.Am luat legatura cu ei si le-am oferit un loc la noi.M-au refuzat politicos si mi-au spus ca nu vor sa-si lase colegii la greu,ca nu-s lasi dar mi-au promis ca daca nu se schimba nimic in tribul lor ,dupa incheierea razboiului vor trece la noi.Si asta s-a si intamplat.Dupa parerea mea,au dat dovada de onoare pt ca nu si-au lasat colegii la greu,ceea ce nu pot zice de multi care joaca acest joc.
 

DeletedUser

Toate mesajele off-topic vor fi șterse iar autorii vor fi avertizați !
 

algernon

member
Scor reacție
0
pai man tribul 300 e trecut la neutrii .......normal ca au loc atacuri,dar ele sunt izolate.....asta nu inseamna ca ne sunteti inamici;)



:))))))
flamer,ma faci sa rad.si alg a fost trecuti la neutrii si i se luau satele 1 cate 1
deci ,atentie la neutralitatea TLD
trebuei citita "va luam satele unul cate unul" ca sa avem timp sa luam si din alta parte
 

DeletedUser

:))))))
flamer,ma faci sa rad.si alg a fost trecuti la neutrii si i se luau satele 1 cate 1
deci ,atentie la neutralitatea TLD
trebuei citita "va luam satele unul cate unul" ca sa avem timp sa luam si din alta parte

cine sunt astia ALG???
 

algernon

member
Scor reacție
0
niste d`aia ,domnule popescu.un tribulet care la ,vremea lui,a avut rata cea mai mica posibila de dezertori si spioni de pe lumea1.
apropo,dumneata prin cate triburi te-ai perindat?
(sa ma scuze domnii adevarati...)
 
Ultima editare:

DeletedUser

niste d`aia ,domnule popescu.un tribulet care la ,vremea lui,a avut rata cea mai mica posibila de dezertori si spioni de pe lumea1.
apropo,dumneata prin cate triburi te-ai perindat?
(sa ma scuze domnii adevarati...)

popescu a inceput jocul in tribul z-troy in care nu stiu daca a stat mai mult d 7 zile iar apoi a trecut in TLD p vremea cand acel trib nu avea nici 20d membrii.........asa ca te rog ca inainte sa vb pune manuta frumusel si cauta p tw tools;)
 

DeletedUser

Cred ca toti stim cine a fost ALG-ul. Ne pare rau doar ca nu mai stim cine este ALG-ul si asta numai datorita propriei politici. :(
 

DeletedUser

ALG?...ce-i ala?...:D...
akum serios...era cumva tribul ala care la un moment dat avea 10-20 conturi asemanatoare in trib?...care cica jucau toti din "aceeasi companie"?....:D
ma rog,corectati-ma daca gresesc
 

algernon

member
Scor reacție
0
din cele "10-20 de conturi asemanatoare",mai exista inca 6 pe lumea1
restul s-au lasat.sau si-au schimbat id-ul.
nu stiu insa cum se face ca,in ciuda celor insinuate de dumneavoastra , cei 6 jucatori existenti,desi (nu am verificat,dar ma pot interesa) au declarata inca legatura comuna,joaca de pe ip-uri total diferite.ba chiar si din localitati diferite.
ca sa va lamuresc misterul,au fost mutati la alte puncte de lucru.numai doi din ei mai lucreaza impreuna.si,teoretic,mai intra de pe acelasi calculator
ce e frumos e ca sunt in triburi diferite acum...
tot e bine,mai primesc si eu vesti de la ce se mai intampla pe aici
:)))))))))
 

DeletedUser2250

sal,sunt nou paici

dar i vad pe toti cum se pling,din cauza celor din TLD,ca ataca si spinjura,si cuceresc,daca ataca si cuceresc e meritu lor,deoarece sunt cei mai buni,totusi multi uita ca acesta e doar un joc si pun prea mult suflet in el,acesta e un joc si cei din TLD il joaca cel mai bine,asta nu inseamna ca sunt cei mai rai,ca sunt niste demoni,parerea mea ca acest joc se va incheia cind pe lumea unu va domina in totalitate un singur trib,sau o singula familie de triburi,bravo celor din TLD,succes in continuare
 

DeletedUser

dar i vad pe toti cum se pling,din cauza celor din TLD,ca ataca si spinjura,si cuceresc,daca ataca si cuceresc e meritu lor,deoarece sunt cei mai buni,totusi multi uita ca acesta e doar un joc si pun prea mult suflet in el,acesta e un joc si cei din TLD il joaca cel mai bine,asta nu inseamna ca sunt cei mai rai,ca sunt niste demoni,parerea mea ca acest joc se va incheia cind pe lumea unu va domina in totalitate un singur trib,sau o singula familie de triburi,bravo celor din TLD,succes in continuare

bravo,bravo.......iata un om cu capul p umeri......respect
 
Sus