Latzushtele si dilemele lol existentiale

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ulmalesc statisticile maletului nostlu tlib cu un foalte male inteles, in fiecale dimineata cu o falca in cel si cu un in pamant intlu pe Stats sa vad cu cine se mai lupta latzushtele. Cled ca va inchipuiti si voi ca nu mica mi-a fost milalea cand am vazut statistica de mai jos. WTF?!!?:eek: E posibil asa ceva oli toate ni se intampla numai noua? :eek:

Incep sa cled ca sunt anumiti jucatoli pe halta cale au ceva cu noi si ii ajuta pe balbari cu lesulse si tlupe ca sa ne lupa pufu
39.gif
Olicum, dupa cum leiese si din statistici suntem de neoplit
19.gif




Side 1:
Tribes:
Players: ISeeVoices scheis politzotto blackdude & lestu noobilol din tlib

Side 2:
Tribes:
Players: sat de barbari

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 5,582
Diferență: 5,522

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 3
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 232,270
Tabăra 2: 19,144,416
Diferență: 18,912,146

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21,954
Tabăra 2: 6,130
Diferență: 15,824

image.php


Il anunt pe aceasta cale pe nemelnicu cale ajuta balbalii ca il paste malginea cand dau de el!!!
 

DeletedUser

De asemenea sunt putin nesigula in ceea ce pliveste viitolul nostlu lazboi, cu noobii din Kite sau cum pufu meu ii cheama:mad:.

Diplomatzie a spus:
ISeeVoices în data de 18.01. la ora 03:38
Stimate noob ku multe sate *** kle te mandleshti ka ay cont plemium,


Noua ni se lupe pufu din julul cozii de ale tale punte plemium *** de faptul ka suntetzi in cealalta palte de halta. Noobylol, va anuntzam pe aceasta cale ca tlibul nostlu se plictiseste de moalte si va declalam lazboi (lazboi lece momentan, pana ne mutam in zona voastla).

Spel sa nu ma delanjezi cu un laspuns.


Cu dlagoste, alfe *** extlem de shukala *** cool (sy ku declaratii de razboi),


ISeeVoices

cenzurat în data de 18.01. la ora 04:00
stimata noaba

sa mor de nu mi se lupe de lazboiul tau lece.

cenzurat în data de 18.01. la ora 04:00
sa mol... scuze am gresit.

ISeeVoices în data de 18.01. la ora 04:02
dik la ea ce nuba, niki sa skli nu shti tu!

cenzurat în data de 18.01. la ora 04:03
auzi, o ciunga ai?

cenzurat în data de 18.01. la ora 04:03
nu ti somik?

ISeeVoices în data de 18.01. la ora 04:04
mi nu shtie ce ie alea ciunge. asha k ciuciu kinga punkt *** de la kapat nu mi somnik k am fakut baitza *** acu mi-s bored punct

cenzurat în data de 18.01. la ora 04:05
si mai gasit pe min pe harta. waaa

ISeeVoices în data de 18.01. la ora 04:06
eshti vitoalea mea victima. o sa te tlimit la malgine. pe tine *** pe toti nooby cale au puncte plemium *** nu impalt cu coate goale ca miene

cenzurat în data de 18.01. la ora 04:07
ti astiept in satili mele.
Hai liberare!

ISeeVoices în data de 18.01. la ora 04:07
ai enelgizante in sate? sa stiu daca melita sa fac deplasalea o ba:|

cenzurat în data de 18.01. la ora 04:08
am baieti si iarba si nisti droage albe

ISeeVoices în data de 18.01. la ora 04:12
neintelesant. scapi in seala asta atunci

Mi-e flica
17.gif
Cled ca noaba din discutie o sa ne nobileze
42.gif
Pun paliu ca s-ol aliat cu balbalii si d'aia is asa de aloganti
20.gif
 

DeletedUser7708

Zeitate, mâncaţi-aş scrisu' ăla al tău verde, coboară pe-o rază şi lasă topicul ăsta în pază închis.
 

DeletedUser

DFA - mandlu memblu fondatol (si singulul?) al Asociaţiei Anti-Lătuştele Loz nu cled ca tlebuie sa te supeli ca nu te potlivesti cu plofilul tlibului. Enjoy youl stolm si kip in tach
3.gif


21 ianualie

Latzushtele incep sa cleada ca balbalii au noi aliati. Am implesia ca cineva s-a gandit sa taie laul de la ladacina si ale de gand sa inceapa cu mine
17.gif


Filst

2nd

3ld

n00bil

noobil

noobil

kip in tach, ataculile continua:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Latzusha sefa ce eti. am tlimis eu de pe lumea 1 niste soldati cale sa va apele. Cled ca pana in secolul viitol o sa ajunga sa va plotejeze
 

DeletedUser17395

eu sunt pro ratuste :) aduc o pata de culoare ..roz pe forum :))
 

DeletedUser

ratusca roz ( ISeeVoices ) a inceput sa imi fure din membrii ( CoditZe ) . dar cenzurat e un nume urat ( :) ) , forta fie cu voi ...
 

DeletedUser

Ataca balbali ;)

2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luata in calcul ca reprezentand un singur cuvant.
De asemenea, mesajele e nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Prea mult "SHOW" prea putina ACTIUNE... Nu pot zice ca sunt pro sau anti ratzustelor... Doar ca am cateva antipatii in acel trib maretz, iar razboiul a facut din mine un vanator de ratze pufoase si roz (i hate pink) !

Oricum despre ratze stiu doua lucruri: Sunt impuscate sau gatite. De aici ajungem la aceasi concluzie ca toate Ratzele dispar rapid. Fie ca sunt roz, negre sau urate !

Cu astea mi-am spus parerea despre un maretz trib ce se afirma pe zi ce trece, dar din pacate doar pe forum o_O... Se vede ca e un trib condus de o tipa iar vorbele intelepte mereu au dreptate: "tipele de pe triburile sunt bune doar la spam" ! :D

P.S.
Trezitima si pe mine cand misca in front si ratzele, cand trec la actiune, ca vorbele ma adorm si m-am bagat iar la hibernat ! :)
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Un avertisment general pentru: Guns.n.Rose, ISeeVoices, marakesh, Megara, Opteron180, prowar, ralf36, Skytale, Mogul88.

Tin sa va readuc aminte si de o alta regula a acestui forum, de care ar trebui sa tineti cont cand vreti sa il utilizati:

2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce a scris? Vreau sa stiu si eu... nu e corect...mie nu-mi spune nimeni nimic...:((


Isee e o ratusca super.. din pacate am primit o oferta de tradare a ratustelor pe care nu o pot refuza...
 

DeletedUser

Sacrilegiiiiu!!!! Adica ne lasi pe NOI pentru o masa calda si niste dulciuri? Noi doi nu mai avem ce discuta!
 

DeletedUser

Go, latzushtele loz, ai laic iu!

Sa stii ca nu imi vei cumpala bunavointa cu cateva mesaje seci de inculajale. Nu plimesti invitatie in tlib.

Canta la poalta la dfa, poate leusesti sa intli in stolm, noi suntem plea cul ca sa ne amestecam cu noobi d'aia ca voi.

LE @ Painmastel - nu o vleau pe Coditze in tlib, doal ii testam fidelitatea fata de voi. Pana in momentul de fata nu am leusit. Plomit ca voi continua sa o sicanez.

Pentlu lestul lumii - nu se fac invitatii. Asta doal daca nu aveti pile la ClistiTlaian, el taie si spanzula in tlib:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Latzele au alfe si sunt suckale :>:>

Olicum vine plimavala si se duc ploile si fultunile
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus