~LEX~ vs Tracia

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

arata daca ai dovezi .. ce te retine??
eu am venit de pe lumea 4 nu 3 :p :))

apropo mai sti cand il faceai pe ramos in tot felu si ai scris si la profil de el .. si ai iesit din tracia pt catev ore ai vrut sa mergi in lex hotarat pe tine ... da dupa cat lai injurat pe ramos atunci nu ai rezolvat decat sa te mai si mai tare de gol ca te-a trimis kryza sa faci asta :))


sau pe doamna kryza cand trimite mesaje la jucatorii care nu trimit sprijin cica :D


suna cam asa "daca nu trimiti sprijin te concediez .. ai timp 5 minute "

woow ea crede ca eu fac ce zice ea =))) asai dasada u imi ziceai unde ai nevoie de sprijin cand pe acel cont cine era ? :))) nimeni altul poate . oricum ma distreaza razboiul cu voi :D si daca ziceti ca eu incal regulile ce pot sa zic despre voi ...
 

DeletedUser

tu raule82mu , tu Menumorut al triburilor , tu stalp al societatii tribale si exemplu de calitati morale , unde erai tu oare cand se savarseau toate marsaveniile astea ? cum de nu ai afalt la timp ca sa le impiedici ? cum de nu ai depus tu reclamatie si nu i-au blocat nenorocitului ala contul ? vai , dar tu raul muuu esti deasupra tuturor acestora , nu te cobori la nivelul lor , tu nu reclami pt ca ne intreci pe toti prin integritate .
cine stie ce s-a intamplat la oridani sa ridice 2 degetele sau sa taca pt totdeauna !
propun eu o varianta : daca horidani si-a daramat toate cladirile dupa ce a facut trupele sau , ma rog , o parte din trupe si apoi a ciontinuat sa le produca pe restul . poate ca acum satul e de 100 de puncte =))) . a mai luat apoi imprumut si de la vecinu cel bun si saritor biancaar si a compltat ansamblul de lupta . oare mergem pe ideea asta ? ce zici , copilule raul ? aaa , la multi ani de 1 iunie , ziua ta ...ca de-aia te dai in spectacol !
 

DeletedUser

auzi "iam hranit" da ce voi mancati sate in tracia ?

apropo u nu esti ala ed 14 ani care tot trimite 100 mesaje la dusman inainte sa fie atacat sa vada daca ii on si tot felu de chestii ?

sau cand vezi ceva la profil la noi imd u copiezi ... vad ca aveai ceva cu toya la profil , apoi cu mine , dupa aia cu aia ce au plecat de la voi zisa haita .. esti fanul nostru sau cum ?

si ce spun eu acolo iti confirma tot lexu daca ii pana acolo
sunt rapoarte
snunt dovezi clare asa ca nu mai are rost sa te agiti pe aici ..


viata ii plina de ***** sincer sa fiu
si faza proasta ii ca u esti plin de viata ;)

aaa am uitat sa zic am 12 ani nu 14

sau cand vezi ceva la profil la noi imd u copiezi ... vad ca aveai ceva cu toya la profil , apoi cu mine , dupa aia cu aia ce au plecat de la voi zisa haita .. esti fanul nostru sau cum ?
la mine e ceva normal ce treaba are asta eu pot sa imi pun ce vreau chair si mascota cu m-0ai facut pe triburi :)))
Sa strigat BINGO!!!!! si s-a extras mascota :)))


si ce spun eu acolo iti confirma tot lexu daca ii pana acolo
sunt rapoarte
snunt dovezi clare asa ca nu mai are rost sa te agiti pe aici ..
desprea astea vrem sa vedem ca suntem curiosi si noi traciii :)))


cat despre tine raul82io u esti un fel de nai mai fi =))
 

DeletedUser

apropo mai sti cand il faceai pe ramos in tot felu si ai scris si la profil de el .. si ai iesit din tracia pt catev ore ai vrut sa mergi in lex hotarat pe tine ... da dupa cat lai injurat pe ramos atunci nu ai rezolvat decat sa te mai si mai tare de gol ca te-a trimis kryza sa faci asta :))


sau pe doamna kryza cand trimite mesaje la jucatorii care nu trimit sprijin cica :D


suna cam asa "daca nu trimiti sprijin te concediez .. ai timp 5 minute "

woow ea crede ca eu fac ce zice ea =))) asai dasada u imi ziceai unde ai nevoie de sprijin cand pe acel cont cine era ? :))) nimeni altul poate . oricum ma distreaza razboiul cu voi :D si daca ziceti ca eu incal regulile ce pot sa zic despre voi ...


1.pe ramos si acuma il ac cum vreau eu ca este o tara libera
Exprimarea libera e castigata-n revolutie,
E dreptul nostru si e garantat de Constitutie.

dar asta ma priveste pe mine si pa ramos

2.eu am iesit de mai multe ori din tracia si nu am intrat in alt trib, iar in lex nu am vrut niciodata sa ma duc si wantedxxx stie asta cand ma intrebat de pelcare prima data cand au facut ei black
deci nu mai ** prostii ca nu stii
3.nu ma pus kryza sa fac asta pt ca ramos ma dat afara ca m am certat cu el (dar din nou iti repet ASTA E PROB MEA CU EL )
4. niciodata nu s a zis in tracia "daca nu trimiti sprijin esti concediat" (cazul lui bobo e clar pt ca el este catelul lex ului si stiam asta ),deci nu mai ** in plus ca deranjezi inutil
5.ultima parte nu o inteleg ce vrei sa zici cu sprijinul
6.stii ce este un "troll"?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Kryza în data de 25.05. la ora 19:16
ori esti in tribula sta si trimiti sprijin , ori iesi ca nu tin spioni

Bobo The Best în data de 25.05. la ora 19:17
am si eu atacuri ce vrei sa fac ?

Kryza în data de 25.05. la ora 19:17
da-mi sitter sa vad /

Bobo The Best în data de 25.05. la ora 19:18
nu pot sa dau acum daca nu crezi fa ce vrei si gata

Kryza în data de 25.05. la ora 19:19
si dc nu poti sa dai acum ? daca nu dai sittr in urmatoarele 5 min te concediez . asta e ultimul cuvant .

Bobo The Best în data de 25.05. la ora 19:20
nu ai decat mai nou trebuie sa dau sitter sa vezi daca sunt atacat .... daca esti asa cu nasu pe sus dc nu il sprijinu tu ?

Kryza în data de 25.05. la ora 19:20
mda , namco . bye bye !@

Kryza astăzi la ora 18:46
1

Mesajele acestea au fost trimise de către Kryza mai departe.



asta a fost msj si cititi cu atentie "daca nu da sitter "!

pe cont era sitter namco in acel moment




aaaaaa uite cine ne verifica : zici de noi dar uite :))

yad pe pamant în data de 31.05. la ora 01:29
on ?

kojikiro în data de 31.05. la ora 04:53
cand?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vaaai , raule .. ne dezamagesti . sa intelegem ca tu esti cel care incalca regulamentul ? te loghezi pe 2 conturi si mai si recunosti ? pe valentinopop si pe namco ! dureros , dar cred ca e nevoie de mult curaj :)) sau de multa ta*penie pt a face asta ;)
 

DeletedUser9326

...

bla bla bla


kojikiro...credeam ca ai mai multa minte..dar ai dovedit contrariul...nu inteleg partea aia cu am hranit HAITA..oare nu a fost invers...daca nu eram noi tracia cadea de mult timp...si sincer im pare rau ca am fost

in al doilea rand deageaba puneti statistici cu razboaiele voastre...am vazut cum actinonati...cand atacam pe cineva ii concediati direct

cum ai facut cu raul 21 unde era kryza pe cont
cum ai facut cu manole care nu a primit deloc sprijin
cum ai facut cu filondan la care esti sitter si acuma tu sau angeliq si cedezi satele la prietenul tau rquest d2


asa ca mai taci cu statistica voastra...si uitati-va la harta poate nu ati observat de mandrie dar deja v-am despartit de k 14..in 2 sapt k 24 l-am luat noi ..mai urmeaza k 14 si acolo nu mai exista tracia ...

apropo noi mai avem un as in maneca....voi mai aveti ...:))
 

DeletedUser9326

...

vaaai , raule .. ne dezamagesti . sa intelegem ca tu esti cel care incalca regulamentul ? te loghezi pe 2 conturi si mai si recunosti ? pe valentinopop si pe namco ! dureros , dar cred ca e nevoie de mult curaj :)) sau de multa ta*penie pt a face asta ;)

ori nu gandesti ori ** numa sa te dai mare daca crezi ca namco este acelasi cu valentinopo...

vezi ca te faci de ras omule...nu mai spune tampenii :))
 

DeletedUser

Legat de horidani exista rapoarte...nu sunt afirmati nefondate:) Nu iau apararea nimanui.Cat despre kojikiro mesajele cand e Kryza pe alte conturi si goleste satele si se da alta persoana de ce nu le pui ???pui doar ce iti place tie?In fine ** lui dasada e democratie...Bafta All
Ps:Koji nu m-ai scoate o lumina buna pt voi si atat...iar tu sau TOATA tracia nu mi-ati dat mie sate si am m-ai avut discutia asta pe care am crezut ca ai inteleso si inca am conversatia in care ziceai ca Da am dreptate:)
 

DeletedUser

oare ce pot sa zic despre fostul ~M~ ?daca voi ziceiti asa de acei jucatori care au plecat in lex ..

nu compara tu Marii jucatori din fostul M cu meschinii care au plecat din tracia . tu nu le ajungi nici la glezne fostilor M din nici un punct de vedere ( in joc bine-nteles - ca sa nu-mi stearga moderatorii postarea ) ;) . nici macar unul dintre cei care au intrat in tracia din M nu si-au atacat fostii colegi , ci dimpotriva , le-au oferit tot suportul ; comparatie acum cu Haita care loveste mereu in fostii colegi de arme , colegi care le-au trimis sprijin , le-au fost sitteri si le-au dat sate . unde e morala ? care e tribul cu printipii , coane raule ?
 

DeletedUser9326

...

kojikiro...

asa cum am fost...dar daca nu eram NOI !!!

tracia nu exista acuma...nici acuma nu exista...acuma ii un trib oarecare..mai exact ii condusa de fostii dusmani ai nostrii ...stii ce sa ziq...si la ce ma refer...

in plus...tu stii bine ce jucatori ati crescut voi numa pe innobilari interne impreuna cu tine...nu vreau sa dau nume..dar daca sunt oblligat dau...

asa ca nu mai te da mare...
Stii cum se zice ?

Prefa'te ca esti puternic cand esti slab
si
Prefa'te slab cand esti putenic

asa a fost si Tracia,odata a fost puternica...
acuma doar se preface ca ii puternica...

ODATA a fost Tracia,acuma ii praful
 

DeletedUser13059

kojikiro sau cum te cheama ..... vezi ca dai in lambada ... voi cand ati atacat romans pe la spate cm o fost nu tot asa ? mana care vo dat de mancare ati atacato .. mai bine sa taceti ,, si uitate si la tine cate sate moca iei ma copile ,,,
 

DeletedUser

ori nu gandesti ori ** numa sa te dai mare daca crezi ca namco este acelasi cu valentinopo...

vezi ca te faci de ras omule...nu mai spune tampenii :))


Logica mea :
1. citez din raul82io :

"sau pe doamna kryza cand trimite mesaje la jucatorii care nu trimit sprijin cica


suna cam asa "daca nu trimiti sprijin te concediez .. ai timp 5 minute "

woow ea crede ca eu fac ce zice ea =))) asai dasada u imi ziceai unde ai nevoie de sprijin cand pe acel cont cine era ? )) nimeni altul poate . oricum ma distreaza razboiul cu voi si daca ziceti ca eu incal regulile ce pot sa zic despre voi ..."

2. conversatia Kryzei cu Bobo the best , care arata ca pe acel cont era sitter namco .
=> namco e una si aceeasi persoana cu raul82io , adica valentinopop .
asa ca vasilica , mare diplomat , daca la cei 15 ani ai tai deductia lipseste cu desavarsire , cel putin ar trebui sa-ti stii membri din trib . sau il acoperi pe amaratu ala ca si-asa are multe lipsuri .. la un moment dat afirma singur ca e handicapat =)) si asta pot sa o confirme cel putin 3 insi din ~ARM~ ...



in ce priveste ferma aceea suprarealista a lui horidani ... aduceti dovezi ca tracii au adus . vad ca numai de acuze nefondate sinteti buni , in rest nimic concret . postati raportul incriminator si va dam cu totii dreptate , dragilor .
 

DeletedUser16039

penibil si urat ce se intampla, e clar ce inseamna "Triburile" pt voi daca s`a ajuns pana aici!
 

DeletedUser16039

Side 1:
Tribes: ~LEX~
Players:

Side 2:
Tribes: TRACIA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 145
Tabăra 2: 251
Diferență: 106

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 3
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,380,659
Tabăra 2: 2,282,924
Diferență: 902,265

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102,882
Tabăra 2: 23,530
Diferență: 79,352

image.php
 

DeletedUser

sa ajuns aici din cauza unui troll care ** din auzite si da cu presupusul .. raul daca imi permiti iti dau un sfat: get a life!

vassy-badman inca mai sant in k24 si pana nu ma scoateti pe mine de acolo tracia o sa existe :p .. deocamdata biancaar si namco (nu mi vine sa cred ce zic) s au facut de ras cu atacurile ... sper daca tot vreti sa luati k24 sa atacati toti din lex ( wanted,namco,biancaar .. intelegeti voi )
 

DeletedUser13059

stai ma daca eu sunt namco si vali cum aici sunt raul .. .eu nu mai inteleg imi dati voi nume sau cum ?


maine vad ca mi se zice criogenix .. poate descoper ca sunt si frate cu kryza mai stiu eu ....
 

DeletedUser13059

aaaaa si am uitat sa zic se poate depunde ticket daca nici metoda prin sitter nu mai este la moda pe lumea 6 ...pro team
 

DeletedUser13059

nu compara tu Marii jucatori din fostul M cu meschinii care au plecat din tracia . tu nu le ajungi nici la glezne fostilor M din nici un punct de vedere ( in joc bine-nteles - ca sa nu-mi stearga moderatorii postarea ) ;) . nici macar unul dintre cei care au intrat in tracia din M nu si-au atacat fostii colegi , ci dimpotriva , le-au oferit tot suportul ; comparatie acum cu Haita care loveste mereu in fostii colegi de arme , colegi care le-au trimis sprijin , le-au fost sitteri si le-au dat sate . unde e morala ? care e tribul cu printipii , coane raule ?

faptul ca te loghezi cu un alt nume care nu ii pe lumea 6 si nu te prezinti nu poate sa duca departe de cineva din tracia bineinteles ... deci sa iti explic si tie tribul ~M~ a fost a fost pacalit de harta sa mearga in tracia nimic mai mult ... le place sau nu asta era singura sansa ;).... acum fiecare are drumul lui ;)
 

DeletedUser13059

tu raule82mu , tu Menumorut al triburilor , tu stalp al societatii tribale si exemplu de calitati morale , unde erai tu oare cand se savarseau toate marsaveniile astea ? cum de nu ai afalt la timp ca sa le impiedici ? cum de nu ai depus tu reclamatie si nu i-au blocat nenorocitului ala contul ? vai , dar tu raul muuu esti deasupra tuturor acestora , nu te cobori la nivelul lor , tu nu reclami pt ca ne intreci pe toti prin integritate .
cine stie ce s-a intamplat la oridani sa ridice 2 degetele sau sa taca pt totdeauna !
propun eu o varianta : daca horidani si-a daramat toate cladirile dupa ce a facut trupele sau , ma rog , o parte din trupe si apoi a ciontinuat sa le produca pe restul . poate ca acum satul e de 100 de puncte =))) . a mai luat apoi imprumut si de la vecinu cel bun si saritor biancaar si a compltat ansamblul de lupta . oare mergem pe ideea asta ? ce zici , copilule raul ? aaa , la multi ani de 1 iunie , ziua ta ...ca de-aia te dai in spectacol !

mda dupa cum ** sunt 3 variante

1 - omul cu capu mare ( sotul )
2 - asistenta ( sotia )
3 - fata cu apa ( angelik )


nu ma bag ii treaba voastra ;)

ms pt urari da nu vad diferenta intre mine si voi ... va bucurati mai rau ca si un copil pe aici pe forum din cate vad
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus