~LEX~ vs Tracia

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mi-a dat sitter , intreaba-l ! din pacate esti mereu prost informat .

tu esti cumva purtatorul de cuvant al lui raul ? de ce nu iese el la rampa sa isi apere interesele incalcate de mine cu atata nerusinare ?
uita-te la data la care i-am scris mesajul si uita0te la data la care ati inceput voi innobilarea lui . o clipa ca postez . eu am dovezi , tu ai doar presupuneri .

16 mai

data raspunsului sau pt mine :
raul 21 în data de 19.05. la ora 12:02
Nu mai am timp deloc sa joc. Iti dau contul meu. ID: raul 21
Parola: xxxxx
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu vezi bine!!!?Hai sa iti improspatez memoria:))Babo:p
Kryza în data de 16.05. la ora 10:48
cand intri sa ma anunti

raul 21 în data de 19.05. la ora 12:02
Nu mai am timp deloc sa joc. Iti dau contul meu. ID: raul 21
Parola: tracia#01

raul 21 în data de 27.05. la ora 20:13
.

Mesajele acestea au fost trimise de către raul 21 mai departe.

Kryza în data de 20.05. la ora 01:16
cine esti ?
lexi ?

raul 21 în data de 20.05. la ora 01:23
Nu m-as fi asteptat de la tine la asa ceva.

Kryza în data de 20.05. la ora 01:23
la ce?

raul 21 în data de 20.05. la ora 01:26
Nu m-ai conteaza.Noapte buna

Kryza în data de 20.05. la ora 01:26
conteaza .

Kryza în data de 20.05. la ora 01:30
nu esti raul .

raul 21 în data de 27.05. la ora 20:15
.

Mesajele acestea au fost trimise de către raul 21 mai departe.

Mereu am fost mult mai bine ca tine informat si 2 la mana face parte din haita mea si eu raspund de toti in mare parte asa ca am tot dreptul sa scot mizeriile pe care le faci tu.Legat de inobilare am specificat eu data?citeste ce am scris...:)) Cand am aflat ca nu m-ai e el pe cont atunci am dat ordin de atac...:))dar e greu sa si citesti:))
Daia intrebai de lexi?:)) Nu m-ai minti atat ca devi pinochio:)) Hai noapte buna.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu inca nu stiu ce vrei sa demonstrezi postand atatea mesaje si conversatii private intre mine si raul . stiai ca iti trebuie acordul nostru pt a le posta in mod integral ? banuiesc ca nu . mai studiaza regulamentul de postare pe forum . din atatea schimburi de replici eu deduc asa :esti sitter la raul pt ca altfel raspundea el . iti trimiti mesaje pe contul tau ca sa para ca a facut-o el .. grav . intreaba-l pe raul daca mi-a dat sitter pt ca eu nu am intrat pe contul lui decat ca si sitter . puteai verifica usor la login daca aveai destula materie cenusie . e normal ca am presupus ca sint lexi pe cont de vreme ce nu mi-a scris nimic si bine-nteles ca am dreptate ca de obicei , adolescentule maturizat precoce !
 

DeletedUser

Hai lasane cu vrajeala dasta de copii mici:)) Auzi avea sitter de la raul=))) Serios ia verifica tu daca am sitter la raul...:)) Si am aprobarea lui in orice fac eu credema:)) Hai ca deja esti enervant de mincinoasa:))Noapte buna!!!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~LEX~
Players:

Side 2:
Tribes: TRACIA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 12,252
Tabăra 2: 20,927
Diferență: 8,675

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 232
Tabăra 2: 95
Diferență: 137

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 97,781,873
Tabăra 2: 167,141,811
Diferență: 69,359,938

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,341,674
Tabăra 2: 934,976
Diferență: 1,406,698

image.php
 

DeletedUser

adevarul e dureros , nu ? ai ramas din nou fara replica si recurgi la jigniri si atacuri verbale . eu te cunosc deja ca de-asta te-am blocat la mesaje si te-am sters din toate listele posibile . acum dai cu mizerie si pe forum . vezi ca ura asta a ta nu e constructiva . poate faci vreun AVC ... ai grija ca esti tanar si ai toata viata in fata .. sau in spate , ma rog ;) .
va salut din mers ,
cu plecaciune ,
MONSTRULETU azazel
 

DeletedUser

Dupa discutiile noastre cred ca se vede clar cine sa blocat:)) Si nu te-am jignit draga mea.Legat de blocat la mesaje acum am aflat ca nu ti-am trimis nici un mesaj de la ruperea aliantei cu ~LEX~...nu prea as avea ce discuta cu tine sincer...probabil nici tu asa ca ai facut bine:))
Am vrut doar sa nu m-ai pari atat de doamna in fata tuturor ca nu esti.Sper sa nu ne m-ai intalnim decat pe harta si atat.
Te salut si eu din mers,
Prietenul tau vesnic wanted:))
Noapte buna.
 

DeletedUser13059

Din cauza ca 80% din fostul ~M~ se scarpinau in *** in loc sa atace , asa ca sa dau unu din multele exemplare :
A fost odata un tip ursmircea care se certa cu toata lumea la rezervari si a fost banat de atatea ori incat sau saturat probabil si admini de el si l`au banat permanent pt invartelile sale ... mai e nevoie sa spun ca acel urs mircea a pus mana pe contul lui valentinpop si a dizolvat tribul mason

Evident mai sunt exemple:
-core007 care a fugit in romans(trib aliat cu ambele tabere la vremea respectiva) sub pretextu ca e suparat ca nu il respecta nimeni(la cum se comporta si cate inobilari interne facea nici nu e de mirare)
-D3vil care a pus mai presus interesele personale inainte de cele de colectiv
-Si inca vreo 10 care intr`un final au facut sa cada flancu de sus prin urmare tracii ajungeau la satele noastre de aparare asa ca am recunoscut nifrangerea si am fuzionat sa ne salvam restul colegilor , ce e asa de rau? Iti e ciuda cca recunosc faptul ca am capitulat? Nu imi este rusine sa recunosc cand pierd , mai rusinos este sa minti



scuzama poate ai uitat ca u mi-ai dat mesaj ca daca mai vreau sa joc in ~M~ si pe langa voi . contul valentinopop era al tau cu parola cu tot era deja in ~M~ mason era desfintat deja .. eu cand am intrat era deja in ~M~ asa ca nu mai minti .
 

DeletedUser

Contul lui valentin pop nu era al meu dragule era al originalului valentinpop care sa alasat de joc si a lasat contul pe mainile tale, si orcum ideea era ca tu ti`ai facut varza contu tau adevarat la cat de mult ai putut sa trisezi si cate banuri ai avut . Ma bine am schimba subiectu
 

DeletedUser9326

...

bla bla bla bla bla bla

ati terminat ?...perfect ...

altceva nou nu aveti ?
 

DeletedUser

Contul lui valentin pop nu era al meu dragule era al originalului valentinpop care sa alasat de joc si a lasat contul pe mainile tale, si orcum ideea era ca tu ti`ai facut varza contu tau adevarat la cat de mult ai putut sa trisezi si cate banuri ai avut . Ma bine am schimba subiectu

Da , alt subiect , cam cat timp ii mai dai tribului TRACIA pe harta?
 

DeletedUser9326

...

pai ..de saptamana viitoare vor auzi cu siguranta de mine mult mai mult decat au facut-o pana acuma...

odata ce am rupt k 24..am facut asta deja...eu ii desfiintez de pe k 14 impreuna cu cativa prieteni de ai mei...

intre timp ceilalti colegi ai mei imi fac loc sper preferatii nostri conducatori din tracia...

dupa parerea mea..in 2 luni,maxim 3 luni tracia este la pamant...

si mai sunt multe surprize...pt ei bineinteles
 

DeletedUser

pastraza surprizele pt craciun .. mos craciun :)) ... abia astept in k24 sa va vad cum atacati :)) ca pana acuma ati luat jucatoti nu ati inobilat

si nu uitati sa ii spuneti lui tlw sa mai dea o circulara in arm :))

trage apa dupa tine
 

DeletedUser

tu esti constient ca te bagi in seama aiurea,nu? troll ule ..
tu ricum nu ai cum si cu ce sa participi .. doar cu vreo 2-3 conturi care le detii =))
 

DeletedUser13059

cred ca suferi prea mult ...

"ricum" ii ceva cuvant nou pe care noi nu il stim ?


daca ii ** de conturile mele dc nu depuneti ticket la admini si gata nu va agitati ca un pepesi pe aici ... si atunci vedeti daca am 1 sau mai multe conturi ;) ..
 

DeletedUser

ce e "pepesi"? ....
ai de toate ca tu nu stii sa joci ... tu din gura dai ca trupe mai putin
 

DeletedUser13059

hmmm ar fi bine sa scri mai pe intelesul tuturor ... asa bine va preda lb romana in tracia ? sau stai ca ii trib de anfb ( se stiu ei :) )
 

DeletedUser9326

...

incep iar

bla bla bla bla

stiti vorba aia ?

"om trai s'om vedea"


eu mi-am spus parerea...spuneti-va si voi parerea...

dasada cat crezi ca mai rezista tracia ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus