~LEX~ vs Tracia

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pai nu vad ce as putea intelege din ce zici tu acolo dar in fine...
 

DeletedUser

pai nu e nimic de inteles . .am ** ca sa nu dorm ... ma scuzati cei care v am plictisit cu minciunile mele
 

DeletedUser9326

...

taceti ca ** Marele Dasada...

stilul de lupta kamikaze...

pana acuma erai mare si tare,dar se pare ca nu esti cu nimic mai bun decat Others,

stii, lumea care te cunoaste s-a plictisit de minciunile tale ...si se pare ca pana la urma ai ajuns unde ai ajuns....

acuma 1 sapt laudai tracia ca este cel mai puternic trib,ca nimeni nu va sta in cale...

acuma ai fugit in tribul dusman lor...asa ca...

Shut up !!!

stii daca ar trebuii sa ma cobor la nivelul tau cred ca as ajunge la petrol,

nu are rost sa mai comentezi dupa postul meu...chiar nu are rost..te faci de rusine...

ps: mie chiar mi-ar fi rusine sa mai comentez
 

DeletedUser

n am fugit am fost invitat .. e o diferenta
si da am crezut ca e cel mai tare ... se mai inseala omul ... sau poate chiar e si is eu prea slab sa stau acolo ... daca am iesit dintr un trib nu e neaparat sa il consider slab
nu te obliga nimeni sa citesti minciunile mele si nici sa le crezi .. vino tu cu "contre"


app eu am plecat singur ca asa am vrut .. nu ca tine ca un catel .. pt ca nu poti lua decizii asupra contului tau ... si ai stat 3 luni si ai adunat armata si ai atacat "fosti prieteni" ... eu cand am avut ceva de zis nu am tacut ca "altii" care s au suparat peste noapte si si au luat jucariile
sant multe care seful tau nu ti le a zis ca na deobicei haita e condusa de 1 lup restul "catei" .. sa nu zic la ce ma duce gandul cand aud "haita"

tocmai tu ti ai gasit sa ** care nu ai luat o decizie decand esti pe L6 ... eu acum aud de tine "bunule"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9326

...

pfff...m-ai lovit direct in inima =)))

mai uitate pe tw stats(Daca stii sa il folosesti)...toti care au fost in calea mea si a celor din haita au fost concediati din tracia..oare de ce ?...astept raspunsul tau...

in plus...nu imi spune tu mie de innobilari interne...

numele de artemis iti spune ceva ?
dar binary,saya121189,**irina**,tepesdoamne iti zic ceva ?...

si mai sunt destui jucatori pe care ii pot enumera la fel...dar nu am chef sa imi pierd timpul aici cu tine aratandu-le celor care citesc ce fel de jucator esti...

nu ma lua tu pe mine 'ti-ai atacat prietenii',prietenii m-au urmat...au fost cu mine si vor fi incontinuare ...
in cazul tau ce pot sa zic? eu macar am prieteni tu ai **...

eu nu am fost si nu voi fi niciodata condus ...tot ceea ce am facut pana acuma am facut pt ca suntem Uniti(nu cred ca stii ce inseamna acest cuvant)...

stii ce o zis Bula inainte sa moara ?...Asa ceva nu am mai patit in viata mea.

acuma scuza-ma,trebuie sa innobilez intern ;):D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

artemis ca artemis (era jocul la inceput) .. binary e granita cu arm, irina granita cu arm saya granita cu arm tepesdoamne granita cu lex .. daca te uiti la contul meu ai sa ti dai seama ca am fost plimbat numai pe la granita si nu a trecut nimeni de mine deocamdata
bine ca ai prieteni, felicitari !
daca ma uit pe tw oare gasesc vreo granita in inobilarile tale interne ?

aia au fost concediati ca erau tot "ai vostri" .. asta am mai spuso de 1000 ori ... voi ziceti ca nu erau ai vostri .. si tot asa ... e interminabila discutia asupra faptului ... dar eu am stat in calea voastra si am pierdut 5 sate ...
nu te au urmat prietenii ci tu i ai urmat pe ei ....
ce fel de jucator sant ? ia uimeste ma

app eu sant chemat in alte triburi nu tre sa merg ca tine pe spatele la altii ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9326

...

am mers eu pe la spatele altora ?...cum adica....am mers in ~LEX~ si am stat cam o luna...apoi dupa asta v-am declarat razboi..in schimb tu cum ai plecat ?...direct la dusmani :)))....

iar innobilarile interne nu am facut asta ....tot ceea ce am luat de la colegi am luat pt ca miau dat ei nu pt ca erau inactivi ...


cum adik eu i-am urmat sau ei m-au urmat...din cate stiu noi facem parte din Haita,acolo sunt toti prietenii nostri...deageaba iti spun eu tie prin cate am trecut alaturi de ei..pt ca tot nu intelegi...problema ta este low memory,


nu mai spune ca de tine nu a trecut nimeni din moment ce erai aparat de traci,deci eu nu am fost ajutat cu trupe niciodata de cineva...poate de 1,2 ori pana au ajuns ale mele dar in rest nimic,in acelasi timp sprijinind si alti jucatori...tu te poti lauda cu asa ceva ?...
nu cred aici este stricata placa de retzea...

in fine ...ca sa scap de tine...iti spun ceva simplu...

Eu am parasit tracia si am mers in ~LEX~ ,am stat o luna,am anuntat ruperea aliantei apoi atunci v-am atacat..
tu ai parasit tracia si ai mers direct la dusmani...

oare te temeai de noi ?..

si tacerea ii un raspuns ;):D
 

DeletedUser13059

eu as vrea sa nu se certe membri arm si lex intre ei aici pt nimic acum ii in arm ii aliat **** dc va luati de el ,,, ce a fost a fost acum conteaza mai putin trecutul
 

DeletedUser

1. nu stii tu de unde si cat sprijin am avut
2.n am intrat in arm ca ma temeam de voi :-j ... puteam sa fac asta odata cu inceperea atacurilor asupra mea
3.nu are rost sa sa ti mai spun ca oricum daca eu is low memory tu esti sigur limited
 

DeletedUser

Deci sa trecem la subiect:)

Side 1:
Tribes: ~LEX~
Players:

Side 2:
Tribes: VaRupe
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 59
Tabăra 2: 58
Diferență: 1

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 0
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 584,301
Tabăra 2: 515,975
Diferență: 68,326

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 47,266
Tabăra 2: 0
Diferență: 47,266

image.php
 

DeletedUser13059

dasada acum suntem colegi daca si gata ce a fost in trecut ramane istorie
 

DeletedUser

tracia are razboi cu toate triburile care o inconjoara toti musca din ea...o revenire din partea traciei ar fi uimitoare
 

DeletedUser13059

~M~ si ~S~ sunt inca 2 triburi care nu ataca aaa si academia ~AN~ :p
 

DeletedUser

AN a intrat in S .. S e inobilat intern de ramos si criogenix ... M mai este cat timp il tine beiuga ...
 

DeletedUser18817

dasada, pentru cultura ta generala in ~S~ au intrat doar vreo 7-8 playeri, si toti sub 100k puncte.
In Tracia au intrat jucatorii mari ai academiei.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus