Liga I

DeletedUser

stie cineva cum se pot vedea meciurile dak nu ai rcs sau digitv.....un site ceva ca sa prinzi gsptv?
 

DeletedUser

mda ce sa faci,antena 1 a ajuns mare mogul de televiziune si isi bat joc de suporteri
 

DeletedUser

Eu sunt pe RDS si am Gsp TV 1, 2, 3, pe Cony sau pe altele nu stiu, pe
Dolce cred ca s-ar putea sa existe, necesita doar un mic search, nu va impacientati, si nu e vina Antenei 1 ca nu mai sunt difuzate meciurile Ligii 1 pe posturile alea.
 

DeletedUser5957

meciurile se vad pe gsp tv1,2,3


DINAMO
AUGHT!!!AUGHT!!!AUGHT!!!
 

DeletedUser

hai steaua, dinamo, mai usor, nu-ti merge anul asta cu rapid si steaua, locul 3 cel mult
 

DeletedUser

iar a rupt Rapidul aseara,cred ca astia iau campionatul,daca revine si Dani Coman(argesean de-al meu) sigur ia campionatu,par cei mai inchegati,se vede mana lui Peseiro
Boii aia de la FC Arges au condus cu 1-0 si 2-1 pe Urziceni si au luat bataie cu 3-2,:mad:
 

DeletedUser

iar a rupt Rapidul aseara,cred ca astia iau campionatul,daca revine si Dani Coman(argesean de-al meu) sigur ia campionatu,par cei mai inchegati,se vede mana lui Peseiro
Boii aia de la FC Arges au condus cu 1-0 si 2-1 pe Urziceni si au luat bataie cu 3-2,:mad:

O sa mai treaca ani destui ani pana sa fie in stare sa ia rrapid campionatu'. ;)
 

DeletedUser

O sa mai treaca ani destui ani pana sa fie in stare sa ia rrapid campionatu'. ;)

ti-a soptit cumva o pasarica =))
acum serios au cel mai frumos joc,depinde daca o tin tot asa pe parcursul intregului campionat
ps:apropo pe la ce ora sunt meciurile de astazi?
 

DeletedUser

ms nihilius si ak-47
zeitate - esti cumva vreun stelist frustrat?.....sau pur si simplu un om mai incet la minte care are texte de stadion in el?....
 

DeletedUser

Zeitate nu-i Stelist ca-si ia bataie :p

Si frustrat mai degraba esti tu...altfel nu ai jigni un om doar pentru ca si-a exprimat o parere diferita de a ta:rolleyes:
 

DeletedUser

Zeitate nu-i Stelist ca-si ia bataie :p

Si frustrat mai degraba esti tu...altfel nu ai jigni un om doar pentru ca si-a exprimat o parere diferita de a ta:rolleyes:
nu vreau sa te jignesc insa fetele nu prea le au cu fotbalul asa ca mai bine nu va bagati:p....dak observi in postul lui zeitate vei vedea un cuvant care la scris ducand la ideea de ciori(tigani).....de asta m-am luat de el;)
 

DeletedUser7072

nu vreau sa te jignesc insa fetele nu prea le au cu fotbalul asa ca mai bine nu va bagati:p....dak observi in postul lui zeitate vei vedea un cuvant care la scris ducand la ideea de ciori(tigani).....de asta m-am luat de el;)

cred ca romi e termenul acceptat(se scrie cu un singur "r") si surprinzator dar cunosc fete care se pricep la fotbal mai bine decat mine. deci ideea cum ca fetele nu se pricep la fotbal e preconceputa. pur si simplu majoriatea fetelor nu gaseste ca acest sport ar fi unul interactiv si placut privitului. asta nu le face cu nimic mai prejos decat barbatii

in concluzie sa-ti fie rusine!
 

DeletedUser

eu vorbesc din pct meu de vedere.....si sunt sigur ca nu exista fete care sa se priceapa la fotbal mai bine ca mine;)
 

DeletedUser7072

eu vorbesc din pct meu de vedere.....si sunt sigur ca nu exista fete care sa se priceapa la fotbal mai bine ca mine;)

nu ai spus asta. ai spus ca fetele nu se priep la fotbal. nu ca fetele se pricep la fotbal mia putin ca tine ;)

deci editeaza si te iertam
 
Sus