Liga I

DeletedUser

adevarul este ca sunteti si o specie rara,esti , foarte probabil,un model de succes,o adevarata ileana-cosanzeana e,ce mai!!....un premiu ravnit de saracii masculi:rolleyes:
papusa nu te mai da tu interesanta si atatcunoscatoare despre persoana mea ci mai bine ai grija d tine ,ca,la cum te vad cred ca esti la fel de ravnita de baieti ca stimata bunica,desi ea are vreo 60-70 ani probabil

Daca o aduci pe bunica ta intr-o discutie de genul asta cred ca nu mai merita sa discutam...

Pacat ca eu am fost doar putin acida iar tu arati acum cea mai urata fata a barbatilor...misoginismul.Pacat ca nu ai inteles nimic ;)

Respect dragii mei "fotbalisti"!!!:)
 

DeletedUser

jignire este sa-i faci pe rromi... ciori, sau sa sugerezi ca femeile sunt mai prejos decat tine si nu au ce cauta intr-un topic legat de fotbal...;)
pai dak tu crezi ca dak ciori e o jignire....atunci de ce ai luat apararea lui zeitate?:))).....ca el prin "rr" imita o cioara si nu un tigan...
stii cum e vb aia...nu contrazice o femeie ca se contrazice singura;)
 

DeletedUser

Daca o aduci pe bunica ta intr-o discutie de genul asta cred ca nu mai merita sa discutam...

Pacat ca eu am fost doar putin acida iar tu arati acum cea mai urata fata a barbatilor...misoginismul.Pacat ca nu ai inteles nimic ;)

Respect dragii mei "fotbalisti"!!!:)

1.nu era vorba de bunica mea,ci de o bunica imaginara,o reprezentanta a bunicilor:)
2.prima mea afirmatie legata de off side era mai mult o gluma,influentata oarecum si de prietena mea care a insistat sa vina cu mine sa vada meciul Romania-Franta insistand ca si ea e o microbista ca sa ma socheze la pauza prin intrebarea "dar,de ce nu-l baga pe Hagi ca e cel mai bun fotbalist roman?":)-oricum eu am facut o gluma,la care tu ai raspuns grosolan si de obicei am tendinta sa raspund in aceeasi maniera
3.sa nu mai aud de misoginism...ce naiba?nu mai suntem in anii 60,a trecut vremea cand va ardeati sutienele in strada,asta e doar victimizare exacerbata in fata unor glume sau comentarii nevinovate

later edit:king of darm-e clar ca zeitate a vrut sa sugereze ca rapid este echipa ciorilor,a tiganilor,este foarte bine stiut ca scrierea cu "rr" este o insulta destul de veche folosita la adresa echipei rapid de catre ignoranti
nu inteleg ce tot se invarte acum omuletul,dupa ce ca nu are dreptate mai si tot comenteaza si incearca sa se justifice
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai dak tu crezi ca dak ciori e o jignire....atunci de ce ai luat apararea lui zeitate?:))).....ca el prin "rr" imita o cioara si nu un tigan...
stii cum e vb aia...nu contrazice o femeie ca se contrazice singura;)

Zeitate a scris "rrapid" cu referire poate la "rrom".Referirea la ciori ai adus-o tu in discutie deci nu cred ca m-am contrazis ;) Normal ca interpretarile pot continua la infinit eu am incheiat discutia
 

DeletedUser1969

simonique nu ii baga pe toti barbatii in acceasi oala...baga-l pe flamer sau la cum vb se baga singur
 

DeletedUser1969

si altcv nu inteleg....dece atatea certuri din cauza fotbalului ca doar nu el ne pune painea pe masa...
 

DeletedUser

1.nu era vorba de bunica mea,ci de o bunica imaginara,o reprezentanta a bunicilor:)
2.prima mea afirmatie legata de off side era mai mult o gluma,influentata oarecum si de prietena mea care a insistat sa vina cu mine sa vada meciul Romania-Franta insistand ca si ea e o microbista ca sa ma socheze la pauza prin intrebarea "dar,de ce nu-l baga pe Hagi ca e cel mai bun fotbalist roman?":)-oricum eu am facut o gluma,la care tu ai raspuns grosolan si de obicei am tendinta sa raspund in aceeasi maniera
3.sa nu mai aud de misoginism...ce naiba?nu mai suntem in anii 60,a trecut vremea cand va ardeati sutienele in strada,asta e doar victimizare exacerbata in fata unor glume sau comentarii nevinovate


Daca nu ma faceai Ileana Cosanzeana sau Papusa poate te iertam =))

Hai sa fim seriosi prietena ta e prietena ta, eu sunt eu, femeile in general sunt femeile in general, la fel ca si bunicile de altfel :p...tu ai facut o gluma eu am raspuns printr-o gluma si nicidecum grosolan ... ;)

Si de victimizat crede-ma ca nu sunt genul. Daca vrei sa transformi topicul asta intr-un offtopic total iti stau la dispozitie in limita timpului liber

Acum v-am pupat ca intarzii la servici din cauza voastra :D
 

DeletedUser

simonique nu ii baga pe toti barbatii in acceasi oala...baga-l pe flamer sau la cum vb se baga singur

vai,vai a sosit cavalerul in armura...nu generalizati va rog,burn este un print ce ridica femeia la rangul de zeita,doar,doar o iesi ceva banuiesc eu:D-linguseala nu-ti aduce nimic,iti zic eu

Daca nu ma faceai Ileana Cosanzeana sau Papusa poate te iertam =))

Si de victimizat crede-ma ca nu sunt genul. Daca vrei sa transformi topicul asta intr-un offtopic total iti stau la dispozitie in limita timpului liber

1.nici nu mi-am cerut scuze,nu vad ce sa ierti;)
2.nu e nevoie,nu vreau sa te retin poate ai ceva de facut:de cusut ceva,de gatit,treburi specifice:):D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1969

vai,vai a sosit cavalerul in armura...nu generalizati va rog,burn este un print ce ridica femeia la rangul de zeita,doar,doar o iesi ceva banuiesc eu:D-linguseala nu-ti aduce nimic,iti zic eu

totusi e baiat destept :)))))))))))))
 

DeletedUser

Imi pare rau sa va intrerup distractia, dar daca veti continua ain acest mod, discutia despre fotbal va lua sfarsit.

Asta asa...ca un mic avertisment.
 

DeletedUser

nu am vazut meciul insa....gaz metan - timisoara 5-1=))=))=))....sa vedem ce zice iar iancu:)...nu ma gandeam la asta niciodata=))
 

DeletedUser

ce ma?
5-1 pentru gaz metan,stai sa ma uit si eu pe livescore


later edit:eek:ai ce ia rupt :)),astia vor sa se bata pentru titlu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

timisoara este echipa, sau ce?:)) sau sa pun in loc de timisoara, gaz metan medias ar fi mai potrivit:D
 

DeletedUser4610

va rupe Farul sezonu asta :p:))



5-1 ?:Onu ma gandeam la asa ceva...
 
Sus