LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6553

ditzule joc de glezne fratioare,mai aveti de luat mii de sate sa bateti LR:D,sfat da-ti tu foc dupa ce... sti tu ce

dupa ce-ti dau tie foc nu ?? :D:D =))
hai ca stiu ce naiba :p

on topic ca sa nu se supere moderatorii :)

LR is back =))
 

DeletedUser

Penibillll .... ati dovedit inca odata ca sunteti oameni de nimic !! PENIBILLLL !!!!!
 

DeletedUser3251

Penibillll .... ati dovedit inca odata ca sunteti oameni de nimic !! PENIBILLLL !!!!!

Asa este, suntem penibili, cel mai penibil trib, cel mai urat...cu toate astea in tribul asta penibil nu se ard jucatorii pe la spate cerand sitter pentru verificari si pe urma actiuni de golit conturi, asa cum se intampla pe la voi ( de ex crazycucu astazi), nici nu stau jucatorii sa faca declaratii de amor la copii ca sa ii ameteasca cu recrutarea, nici nu pretindem ca suntem sfinti asa cum fac mariile voastre.
Aveti doua optiuni, ori jucati ori renuntati...decizia voastra nu va opreste nimeni.

Si sa nu uit, ca tot va cultivati unul la altul paranoia, si in tribul LR exista admini... si nici-un scit nu a cultivat paranoia care o faceti voi... si LS-ax au avut admini... si nici atunci nu s-a cultivat paranoia din partea scitilor.

Eu cred ca atunci cand un trib este putred in interior se incearca cultivarea paranoiei... asa ca mai scutiti-ma cu replicile voastre angelice ca sunteti cu mult mai penibili ca noi.

Cu asta am incheiat postarile mele pe forum la lumea 3, ne intalnim pe harta.

Si ca sa nu uit, ca ma ruga un scit sa va reamintesc... el nu poate ca are gura mare si ia tot timpul ban pe extern, ati incercat in toate felurile ba sa il injurati si sa il faceti penibil dar totusi sa va folositi de el si aici este vorba de Freesoul. Uite ca penibilul asta si-a dat seama ca poate fi mai smart ca voi si va tras teapa, atat cu recrutarea scitilor in Die si Lr cat si astazi cu prietenii lui din LR. Uite ca asta este modul lui Freesoul de a isi bate joc de voi cand cineva vrea sa il calce in picioare. Asa ca nu va plangeti , singuri cu mana voastra v-ati facut o.
 

DeletedUser

vorbesti de LR nu ? :)

ooo esti de-al meu :D ...

Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (7 members and 4 guests)
Regele Thomas, andurill, invicibilul, Miubs, n109ud, vasy988

ai grija de tine ...ca vine Scita si te ia de urechi...

"baaaad scit ce esti"...:)))
 

DeletedUser



cat despre LR. asteptam pe P(d)ONY sa vina cu lamuriri...

apropo...ce s`a intamplat cu Lasii Romani?
 

DeletedUser

exact.nu vorbeai de scitii.

mai citeste odata :)

2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare.

Al doilea warn.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare

Daca veti continua sa incalcati regulamentul veti fi sanctionat .
 

DeletedUser

eee nu .. da ce-i aici :D m-am exprimat gresit.. imi cer scuze :)) ca sa inteleaga tot poporu :
Era Vorba De Scitii ! Sunt Cei Mai Penibili
 

DeletedUser

wow.dublu post...si nu o singura data.
o seara buna oricum. a fost frumos azi!
 

DeletedUser6553

eee nu .. da ce-i aici :D m-am exprimat gresit.. imi cer scuze :)) ca sa inteleaga tot poporu :
Era Vorba De Scitii ! Sunt Cei Mai Penibili

haha ce funny esti ...
sti care-i faza :) ... Tu esti penibil ... ci nu noi - asta reiese din postarile tale pe forumul extern ( unde mai bine ti-ai inchide contu decat sa te faci singur de ras)

ultima postare pe subiectu asta :)

ps. salutari din partea mea dread.lord ...

ca sa fie si on topic ...

Dusmanii nostri LR ... cresc foarte repede in punctaj :)
5 LR 148.670.333 175.078.315 72 2.431.643 16179 10.821

bravo lor :))))
Viva lR :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus