LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eee nu .. da ce-i aici :D m-am exprimat gresit.. imi cer scuze :)) ca sa inteleaga tot poporu :
Era Vorba De Scitii ! Sunt Cei Mai Penibili

Draga mea Emilia altceva mai bun de facut nu ai decat sa critici cel mai bun si cel mai tare trib de pe L3?

on topic: Clasament 1.Scitii
restul nu conteaza
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1630

poti zice si tu ceva inteligent?
ps.o sa revina LR si o sa va dea batai mari de cap ,voua scitilor
 

DeletedUser

poti zice si tu ceva inteligent?
ps.o sa revina LR si o sa va dea batai mari de cap ,voua scitilor

Sunt sigur :D

2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ziua de ieri a fost una interesanta: doi jucatori cu multa imaginatie si spirit de aventura au concediat un trib, s-a infiintat un nou trib ( pentru cateva minute ) numai pentru a da nastere probabil si altor discutii. Este pacat ca, isteria si scenarita a pus stapinire pe L3, totul a fost numai pentru amuzament dar multi nu mai stiu sa zambeasca. Este evident ca, acest joc presupune si seriozitate dar multi dintre noi am devenit mult prea seriosi si uneori usor paranoici. Ii asteptam pe cei din LR sa JOACE nu sa innobileze intern, sa redescopere farmecul calculelor ca prea stau plictisiti intr-o mare albastra si "tricoteaza" tot felul de povesti vanatoresti. Pe cei care inca mai cred in povestile cu implicarea adminilor prin conturile scitilor ii invit la mine pe cont sa vada ca nu am alte sate deosebite de ale lor, ca nu am ferme mai mari ca-mi fac singura toate calculele, ca pierdem nopti si zile cu planurile noastre. Suntem cei mai buni fiindca jucam din placere. pupici si somn usor :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am impresia ca lumea uita ca si LR are un admin in componenta, deci, in acelasi registru al scenaritei, putem formula si noi teorii conform carora, LR este ajutat de admini, nu?
 

DeletedUser

nu are rost sa pierdem timpul cu scenarita, mai bine ne continuam planurile si ne jucam, este mai palpitant ce se intampla pe harta.:p
 
Ultima editare de un moderator:

marakesh

member
Scor reacție
0
ahhh s-o desfiintat LR? doamne nu mai am pe cine sa atac!!!! incep sa ii atac pe astia de la mine din trib:D
 

DeletedUser

ahhh s-o desfiintat LR? doamne nu mai am pe cine sa atac!!!! incep sa ii atac pe astia de la mine din trib:D

intrebarea e daca ai luat vreun sat de la ei! Din cate vad pe twstats majoritatea satelor le iei de la colegi si tot la colegi le dai!

PS: Scuze de off topic
 

DeletedUser

Hai sa ma bag si eu in varza asta de discutie ca na nu pot sa ma abtin.:D
Cred ca anumite persoane din LR au uitat cam cate triburi inaintea lor ne-au tot balacarit si amenintat, si au sfarsit prin dizolvarea tribului, asta dupa ce au tot fost atacati. Pai dragii mei daca tot sunteti tari in jocul asta demonstrati asta pe harta nu in vorbe pe forum ca nu sunteti la "Stii si castigi" sau la "Vrei sa fii miliardar?". Acestea fiind spuse va urez o seara cat mai placuta in continuare!
 

DeletedUser1383

Hai sa ma bag si eu in varza asta de discutie ca na nu pot sa ma abtin.:D
Cred ca anumite persoane din LR au uitat cam cate triburi inaintea lor ne-au tot balacarit si amenintat, si au sfarsit prin dizolvarea tribului, asta dupa ce au tot fost atacati. Pai dragii mei daca tot sunteti tari in jocul asta demonstrati asta pe harta nu in vorbe pe forum ca nu sunteti la "Stii si castigi" sau la "Vrei sa fii miliardar?". Acestea fiind spuse va urez o seara cat mai placuta in continuare!

Eu nu stiu unde vedeti voi ca nu mai exista LR, exista , e aproape refacut.:D
 

DeletedUser

ce mai e nou pe aici?


Nimik nou Sciti bat tot.:))

Side 1: Scitii

Side 2: LR LR.

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,087
Tabăra 2: 1,837
Diferență: 750

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 100
Tabăra 2: 17
Diferență: 83

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 11,235,967
Tabăra 2: 12,391,897
Diferență: 1,155,930

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 928,199
Tabăra 2: 107,473
Diferență: 820,726

image.php
 

DeletedUser

Side 1: Scitii

Side 2: LR

Timeframe: 01/12/2008 00:00:00 la 08/12/2008 07:18:01

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 158
Tabăra 2: 12
Diferență: 146

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,597,373
Tabăra 2: 138,722
Diferență: 1,458,651

image.php
 

DeletedUser6681

am stat departe rau de joc....:)) dar nu si de oameni din joc .. oricum vad aceasi atitudine .. a nasului carn din partea unor " playeri " ...ce sa spun si eu mai am 10 sate .. astept sa dispara, pana atunci numai de bine si cu bine..
 

DeletedUser

O statistica din todeauna:
Side 1: Scitii

Side 2: LR. LR

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 50,435
Tabăra 2: 109,920
Diferență: 59,485

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,610
Tabăra 2: 1,144
Diferență: 2,466

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 515,123,189
Tabăra 2: 693,296,880
Diferență: 178,173,691

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37,226,057
Tabăra 2: 10,740,232
Diferență: 26,485,825

image.php
 

DeletedUser6681

da sigur, revine sperietoarea de ciori. ma gandesc sa revin in joc, oare ce cred prieteni mei din triburile de nord
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus