LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2786

Si daca nu este adevarat de ce sariti asa toti :D:confused:...voi nu ganditi ce ziceti ,toti,ati luat de cand exista razboiul cu LR 2.000 sate(majoritatea moka,multe de la fosti playeri burn lasati balta de marea conducere burn,care nu am vrut sai las de izbeliste si iam priimit la mine si ajutat cum am putut:)),mai sunt exact 40.000 sate in LR,deci inca vreo 10 de ani,si crezi ca ma sperii doeion fi serios ,daca vrei iti las satele goale daca vrei neaparat sa iei sate de la mine,tu iei 10 eu mai iau 100 moka:D si...unde e morala?nimeni nu castiga,la un moment dat o sa dati si voi de greu si o sa luati 2-3 sate pe luna asa cum e vechea granita cu LR k45-46 nord "orice minune dureaza trei zile"...
Asa cum este LR asa cum sunt eu un conducator slab ,LR e in top si are partea lui de lume si asa va ramane cat timp joc eu :)...
ps:am zis doar ca numai postez nimic pe extern si iata ca mi-am incalcat cuvantul:D ...imi cer scuze:D
Sa aveti o zi placuta sin un joc cat mai distractiv

noua ne place ca iei moka. si tu si cucu etc...le luam mai usor de la voi :d

pacat de unii jucatori din lr ca au un asemena lider
 

DeletedUser6065

multe de la fosti playeri burn lasati balta de marea conducere burn,care nu am vrut sai las de izbeliste si iam priimit la mine si ajutat cum am
nu stiu la care conducere ai facut referire mane
daca la actuala sincer eu le am dat drumul si am dat circulara in trib ca burn se desfinteaza
playeri care la primi 5 spioni primiti au fugit imediat, playeri care candva eu iam adus in k uri
playery pntr care eu ma certam cu sotia ca puneam tlf sa sune sa atac si dadeam ca prostul singur
playeri care am vorbit la tlf cu ei si acuma imi rup capatana
in rest pot sa iau sau sa pierd 1 sau 100 de sate
important era daca castigam un prieten
in reest astept valul :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu la care conducere ai facut referire mane
daca la actuala sincer eu le am dat drumul si am dat circulara in trib ca burn se desfinteaza
playeri care la primi 5 spioni primiti au fugit imediat, playeri care candva eu iam adus in k uri
playery pntr care eu ma certam cu sotia ca puneam tlf sa sune sa atac si dadeam ca prostul singur
playeri care am vorbit la tlf cu ei si acuma imi rup capatana
in rest pot sa iau sau sa pierd 1 sau 100 de sate
important era daca castigam un prieten
in reest astept valul :)))

sti doar la cine ma refer;)
 

DeletedUser

dony, marionete sau nu, important e ca ne apropiem de tine. Cred ca ar fi bine sa mai cedezi lui vultur niste sate ca esti cam aproape de granita :D
 

DeletedUser

dony
Member


Adaugă data: 05.02.2008 #500 Ieri, 16:49:55

.......,si crezi ca ma sperii doeion fi serios ,daca vrei iti las satele goale daca vrei neaparat sa iei sate de la mine,tu iei 10 eu mai iau 100 moka si...unde e morala?nimeni nu castiga,la un moment dat o sa dati si voi de greu si o sa luati 2-3 sate pe luna asa cum e vechea granita cu LR k45-46 nord "orice minune dureaza trei zile"...
.................................................................................... ...
ps:am zis doar ca numai postez nimic pe extern si iata ca mi-am incalcat cuvantul ...imi cer scuze
Sa aveti o zi placuta sin un joc cat mai distractiv

te inseli stimabile domn, dony. morala!.... spre deosebire de tine noi jucam si este chiar placut si interesant si ai dreptate ar fi bine sa nu mai postezi nimic, ne incurci fiindca esti tot pe langa subiect.
cu stima si respect, o marioneta :rolleyes:
 

DeletedUser1630

ca bun simt se arata pe aici...wiking puteai sa te legi doar de jucatorul dony,dar nu inteleg ce treaba are familia lui in asta?
si fs,mai demult ai afirmat ca tu niciodata nu te legi de familiile celor care joaca,si nici de persoana din spatele contului...dar vad ca ti-a scapat porumbelu si il ataci direct pe dony(prin spusele lui wiking)
 

DeletedUser2786

ca bun simt se arata pe aici...wiking puteai sa te legi doar de jucatorul dony,dar nu inteleg ce treaba are familia lui in asta?
si fs,mai demult ai afirmat ca tu niciodata nu te legi de familiile celor care joaca,si nici de persoana din spatele contului...dar vad ca ti-a scapat porumbelu si il ataci direct pe dony(prin spusele lui wiking)

sa zicem ca FreeSoul s-a mai schimbat :p

sa presupunem de acum incolo ca ma voi comporta ca atare.

dony,tu ai catelusi in trib. iar noi suntem stapanii:rolleyes:
 

DeletedUser

lasand la o parte injuriile infime aduse de niste "..." sa revenim cu o statistica:D:p

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 322
Tabăra 2: 160
Diferență: 162

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 13
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,465,061
Tabăra 2: 1,313,550
Diferență: 2,151,511

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 106,732
Tabăra 2: 133,643
Diferență: 26,911

image.php
 

DeletedUser

fara alte comentarii :p

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: 01/01/2009 00:00:00 la 21/01/2009 12:38:58


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 223
Tabăra 2: 70
Diferență: 153

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,326,758
Tabăra 2: 734,088
Diferență: 1,592,670

image.php
 

DeletedUser

SirEmiL
Senior Member




Adaugă data: 07.03.2008
Locaţie: Sibiu #515 Ieri, 21:35:10 Sus
lidcos , aici statisticile conteaza ? dar contra Die. nu conteaza ? )

dragul meu, statisticile de la LR sunt orientative numai pentru noi marionetele, pentru DIE avem alt topic si se vor schimba si acolo datele problemei :)
 

DeletedUser

manca bataie scitii astia

Mah iety nu gresea omul ala cand spunea ca ai nevoie de ochelari..sau poate statisca nu e corecta..nu ma lamuresti?

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: LR LR.
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,744
Tabăra 2: 6,163
Diferență: 419

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 416
Tabăra 2: 109
Diferență: 307

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 60,506,846
Tabăra 2: 50,003,037
Diferență: 10,503,809

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,405,956
Tabăra 2: 1,135,635
Diferență: 3,270,321

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus