LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sa revenim la topic printr-o statistica:
Side 1: Scitii

Side 2: LR. LR

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 51,471
Tabăra 2: 111,184
Diferență: 59,713

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,715
Tabăra 2: 1,151
Diferență: 2,564

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 525,749,357
Tabăra 2: 702,652,312
Diferență: 176,902,955

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38,276,208
Tabăra 2: 10,801,638
Diferență: 27,474,570

image.php
 

DeletedUser

buzica, daca tot te lauzi pe forum in LR cu numeroasele cuceriri ale LR, hai sa-ti arat o statistica faina pe care sunt convinsa ca nu ai mai postat-o pe forum:p:p:p

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 172
Tabăra 2: 85
Diferență: 87

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 12
Diferență: 26

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,723,467
Tabăra 2: 808,308
Diferență: 915,159

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 364,839
Tabăra 2: 117,721
Diferență: 247,118

image.php


n109ud stiu ca sunt satele tale in statistica dar asa este in razboi :)
 

DeletedUser

dap, sunt satele mele si vor urma si altele. tot respectul meu pentru doeion, crisa, dianagal, chiar si gogudiniho pana la urma. hai ca trebuie sa fug, am ziduri de ridicat :D
 

DeletedUser

Felicitari si tie, numai un jucator ca tine poate felicita inamicul pentru felul cum s-au desfasurat ostilitatiile pe harta L3. bafta si tie si colegilor mei din SCITII. :)

O noua statistica o sa avem dupa sarbatori cand dupa multa mancare, bautura, distractie si tot ce mai vreti voi, revenim la alta distractie in fata calculatorului. Din partea mea si a colegilor mei urez celor din LR, distractie placuta in viata reala si vacanta placuta. SARBATORI FERICITE! :):):)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6553

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: LR LR.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,769
Tabăra 2: 1,367
Diferență: 402

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 105
Tabăra 2: 24
Diferență: 81

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 18,461,075
Tabăra 2: 11,685,928
Diferență: 6,775,147

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,130,859
Tabăra 2: 239,857
Diferență: 891,002

image.php




La multi ani !
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: 01/01/2009 00:00:00 la 12/01/2009 11:10:25

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,057
Tabăra 2: 1,860
Diferență: 197

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 170
Tabăra 2: 31
Diferență: 139

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 21,608,500
Tabăra 2: 15,863,155
Diferență: 5,745,345

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,781,102
Tabăra 2: 325,217
Diferență: 1,455,885

image.php
 

DeletedUser

sa ma bag si eu ca musca in lapte am sa va pun o statistica:D

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 152
Tabăra 2: 323
Diferență: 171

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 8
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,639,669
Tabăra 2: 2,623,559
Diferență: 983,890

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 56,868
Tabăra 2: 81,839
Diferență: 24,971

image.php


noroc sau revenire?:>
 

DeletedUser6553

ooo felicitari!!! ... dupa mult timp ... SE INTAMPLAA ! incredibil :O conduceti detasat bv ...inca odata felicitarile mele... viva lr !
hip hip ...huraaaaa
 

DeletedUser8947

fiti seriosi...orice player atacat de scitii..este dat afara din lr......de ce?...da rau la statistica de aia...si aici ma refer la n109ud si la skrumiera...

si la k57..care era ful lr..pana acum 4-5 luni...si acum..abia mai gasesti 100 de sate ale lr....
 

DeletedUser

Data Eveniment
22.12.
14:05 n109ud a părăsit tribul.

11.01.
17:51 Skrumyera a părăsit tribul.

Simplu motiv pentru care luati sate e ca sau lasat de joc(conturi inactive sau pe sitter), ori sau lasat prostiti cand le-ati promis marea cu sarea,singurele sate care le-ati luat pe bune au fost de la CUCU-BAUUU,sate care erau in marea voastra albastra fiind tradat si de un bun prieten de al lui cu ,care a inceput aceasta lume,asa ca numai speculati si vedeti de atacuri,fara doi playeri pentru care am tot respectul doeion si piciri sunteti niste marionete...la granita cu LR...
 

DeletedUser

Domule Dony nu va mai laudati atat ca nu are rost!

Eu personal de la skrumiera nu am luat un sat ... eu cred ca dvs. personal nu ati fi putut rezista tentatiei sa lasati sate de izbeliste, la cum va stiu eu ca innobilati intern!!!!!! Le-ati fi luat inainte sa paraseasca omu jocul! Dar de ce nu intrebati pe ferko, buzica, real rar cam cate sate au luat de la skrumiera??? De ce nu le iei chiar tu personal ...ca sa vii in granita!! De ce eviti asta ? Eu cred ca habar nu aveti sa tineti un cont in sitting! Vezi maur (acest cont mai rezista numai din cauza ca nu e atacat ..... si tot il ciupesti cate 2-3 sate din cand in cand!!!)!

De ce ai cedat cele 4-5 sate lui vultur pe care le aveati la un momendat in granita, prin k57 (ce ma bucuram, abia ne facuseram si noi vecini!)? Eu cred ca de frica!

Sate luam de la cine apucam, nu numai de la cei care cedeaza psihic! Sa te vad domnule Dony cand nu va mai exista contul lui maur, ferko, gonzica, vultur, buzica .... ce te faci???? Ca de dispar astia de pe harta ajungem la tine! Unde o sa tot mai fugi???? Tu nu vezi ca noi venim spre voi si nu invers???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dony, daca-mi mai jignesti prietenii te voi ataca fara mila. Ai grija, fac 15 minute cu berbecu pina-n sat la tine.
 

DeletedUser2786

ma dony....ce naiba vere,chiar as ape fata? chiar nu mai are lumea bun simt? n109ud a avut coloana vertebrala si a plecat din trib,pt ca era ca si singur. vad ca acum mai nou vrei sa ajungi primul :p,asta este scopul vostru,nu va pasa de jocul in sine. erai sitter la cucu-bau cand l-am atacat. si tu si el 2 playeri slabi. nu le-am promis nimic,ca daca le promiteam ajungeam ca tine. dar asta e buba voastra nu puteti sa recunoasteti ca suntem mai buni ca voi. asa ca nu mai specula pe forum pentru ca tot ceea ce spui este eronat. o sa ajungem curand si la tine,nu-ti face griji
 

DeletedUser

Dony
Adaugă data: 05.02.2008 #491 Ieri, 20:03:12 Sus
Data Eveniment
22.12.
14:05 n109ud a părăsit tribul.

11.01.
17:51 Skrumyera a părăsit tribul.

Simplu motiv pentru care luati sate e ca sau lasat de joc(conturi inactive sau pe sitter), ori sau lasat prostiti cand le-ati promis marea cu sarea,singurele sate care le-ati luat pe bune au fost de la CUCU-BAUUU,sate care erau in marea voastra albastra fiind tradat si de un bun prieten de al lui cu ,care a inceput aceasta lume,asa ca numai speculati si vedeti de atacuri,fara doi playeri pentru care am tot respectul doeion si piciri sunteti niste marionete...la granita cu LR...
stimate domn dony, nu cred ca este cazul sa discutam pe forum motivele pentru care a parasit n109ud tribul, le stii foarte bine si le stim si noi ( daca nu stiai povestim intre noi indiferent de culoarea tribului), iar de la Skrumyera am primit felicitari pentru felul cum jucam. singurul lucru adevarat care a fost promis cel putin unuia dintre ei a fost ~jocul triburile~ cu tot ceea ce implica el, joc care in LR este muribund. ma bucur, si-mi face placere sa fiu marioneta lui doeion si a lui piciri la granita cu LR, mai bine marioneta decat sluga in LR ( oricum cred ca nu am loc, ai destule slugi ).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5630

cata teorie...cate valuri...
e un razboi care nu se va termina asa curand si cel mai bine ar fi sa ne vedem cu totii de joc.
si astept si eu faimoasa clipa cand nu vor mai fi spioni si bagatori de bete in roate si ne vom putea da in cap linistiti cu toporu fara ca un coleg de trib sa-si bage sprijin la inamic.
succese maxime.

P.S. si tot ajung eu vecin cu doeion sa-i iau satele :D
 

DeletedUser

cata teorie...cate valuri...
e un razboi care nu se va termina asa curand si cel mai bine ar fi sa ne vedem cu totii de joc.
si astept si eu faimoasa clipa cand nu vor mai fi spioni si bagatori de bete in roate si ne vom putea da in cap linistiti cu toporu fara ca un coleg de trib sa-si bage sprijin la inamic.
succese maxime.

P.S. si tot ajung eu vecin cu doeion sa-i iau satele :D

Ce vorbesti, nene? N-ai vazut ce am in ele?
 

DeletedUser

farao
Member


Adaugă data: 11.03.2008
Locaţie: Bucuresti #496 Astăzi, 12:09:29 Sus
cata teorie...cate valuri...
e un razboi care nu se va termina asa curand si cel mai bine ar fi sa ne vedem cu totii de joc.
si astept si eu faimoasa clipa cand nu vor mai fi spioni si bagatori de bete in roate si ne vom putea da in cap linistiti cu toporu fara ca un coleg de trib sa-si bage sprijin la inamic.
succese maxime.

stai linistit ca nu mai am cont in LR :p:p:p si ajungem si la tine, nu esti departe :cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Domnule Farao, cat de bine poti face spionaj e o adevarata abilitate a unui luptator! Toti isi fac spioni, dar rezista cei mai buni! :D si bine ai spus, sa ne vedem de joc, dar asta ar trebui sa i-o spui D-lui Dony, care-si gratuleaza inamicii de pe granita lui de S, S-V prin faptul ca-i face marionete!

Rusine, Rusine de 3x3 ori rusine! Si eu am fost conducator/intemeietor de trib, insa niciodata nu mi-am injosit dusmanul intr-un asemenea hal!
Si eu sunt in granita aceea si ma simt jignit de aceasta afirmatie! Este incredibil cum un asemenea om, care se crede si mare conducator sa vorbeasca asa! Pai de la restul la ce sa ne mai asteptam! In privinta asta n109ud era un erudit dandu-va clasa la capitolul civilizatie!

Rusine Dony, Rusine ...

Nici nu merita sa-ti scriu aceste randuri ...
 

DeletedUser

Si daca nu este adevarat de ce sariti asa toti :D:confused:...voi nu ganditi ce ziceti ,toti,ati luat de cand exista razboiul cu LR 2.000 sate(majoritatea moka,multe de la fosti playeri burn lasati balta de marea conducere burn,care nu am vrut sai las de izbeliste si iam priimit la mine si ajutat cum am putut:)),mai sunt exact 40.000 sate in LR,deci inca vreo 10 de ani,si crezi ca ma sperii doeion fi serios ,daca vrei iti las satele goale daca vrei neaparat sa iei sate de la mine,tu iei 10 eu mai iau 100 moka:D si...unde e morala?nimeni nu castiga,la un moment dat o sa dati si voi de greu si o sa luati 2-3 sate pe luna asa cum e vechea granita cu LR k45-46 nord "orice minune dureaza trei zile"...
Asa cum este LR asa cum sunt eu un conducator slab ,LR e in top si are partea lui de lume si asa va ramane cat timp joc eu :)...
ps:am zis doar ca numai postez nimic pe extern si iata ca mi-am incalcat cuvantul:D ...imi cer scuze:D
Sa aveti o zi placuta sin un joc cat mai distractiv
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus