LR vs ~TOR~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: ~TOR~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 5
Diferență: 18

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 230,945
Tabăra 2: 32,573
Diferență: 198,372

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31,975
Tabăra 2: 0
Diferență: 31,975

image.php
 

DeletedUser16039

Razboiul curge intr`o singura directie...nu am vazut nicio statistica cu "raspunsul" ~TOR~`ului ... so?
 

DeletedUser

se pare ca ~ARM~ a intrat in hora de partea ~TOR~.cred ca vor incepe problemele pentru LR
 

DeletedUser14336

mda...se vede influenta burn-ului care cat de penibil a fost a fuzionat cu tor ca sa faca fatza si acuma ca tor-ul nu face fata la acest razboi si-au mai adus un trib puternic langa ei...
 

DeletedUser

@ crip1

diplomatia este si ea o parte importanta in orice razboi
 

DeletedUser14336

corect,acum asteptam miscarea celor din ~arm~,si banuiesc ca stim toti ce vor face...eu primesc un razboiul ca o oportunitate de a castiga experienta cat mai mare...

Oricum lucrurile nu par chiar asa urate cum se vad la suprafata
 

DeletedUser13059

corect,acum asteptam miscarea celor din ~arm~,si banuiesc ca stim toti ce vor face...eu primesc un razboiul ca o oportunitate de a castiga experienta cat mai mare...

Oricum lucrurile nu par chiar asa urate cum se vad la suprafata

apropo familia voastra nu ii compusa din niste triburi care ne ataca pe noi ? :| sau ma insel ? asa ca te rog sa nu ne bagi pe noi in asta .... sunt aliati nostri putem sa le sprijinim satele la greu nu stiti voi asta sau putem sa va sprijin voua si nu stiu ei asta .... si asa ce ii la noi in trib nu stiti .... si ar trebui sa va controlati jucatori the last warrior ca din cate vorbe a adus la adresa armului si faptul ca noi cei din ~M~ care am venit in ARM suntem niste jogodii si nu mai continui ca ajung sa ma ia CNA-u pe sus .... si pe messs injuratori una peste alta ;) nu am zis nimik si ca isi schimba id si intra dp ala sa termine sa ma injure etc .... eu zic ca ar fi bine sa stati in cusca voastra ca deja ati spart multe becuri ...
 

DeletedUser

loool. ma surprinde sa vad discutii despre diplomatia TOR. Dragii mei colovcatari ai continentelor de pe L6, dragi lerei, va reamintesc ca, spre deosebire de voi, nu avem alianta cu toata harta doar pentru a ne salva poponetul. Va reamintim ca voi ati fost cei care "ati dus discutii" cu alti voinici, haitasii, ca sa ne prindeti la mijloc, si ne-ati declarat razboi dupa ce ati inceput atacuri asupra noastra. Va reamintesc ca roata se intoarce. Va reamintesc ca last warrior va simti taisul sabiei mele!
 

DeletedUser16873

avand in vedere unde esti tu pozitionat pe harta slabe sanse ca the last sa simta taisul sabiei tale sau macar sa o vada :D si nu se spune ,,lerei,, ci lr-isti :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

loool. multumesc pentru lectii, cruciatule. apreciez. dar, totusi, bag mana-n foc ca am si eu ceva dreptate! :)))
 

DeletedUser16039

loool. ma surprinde sa vad discutii despre diplomatia TOR. Dragii mei colovcatari ai continentelor de pe L6, dragi lerei, va reamintesc ca, spre deosebire de voi, nu avem alianta cu toata harta doar pentru a ne salva poponetul. Va reamintim ca voi ati fost cei care "ati dus discutii" cu alti voinici, haitasii, ca sa ne prindeti la mijloc, si ne-ati declarat razboi dupa ce ati inceput atacuri asupra noastra. Va reamintesc ca roata se intoarce. Va reamintesc ca last warrior va simti taisul sabiei mele!



usor Hercule! eu unul astept de multa vreme o replica din partea voastra ... si ce vad? aceleasi statistici cu LR impingand granita tot mai mult
 

DeletedUser13059

usor Hercule! eu unul astept de multa vreme o replica din partea voastra ... si ce vad? aceleasi statistici cu LR impingand granita tot mai mult

Impingand ai dreptate dar prin impingad inseamna a lua sate de la cei care nu sunt de nivelul acestui razboi .... si eu pot sa arat statistici in care suntem de pasiti de cei din tracia si pot sa arat statistici in care avem avans ..... razboiul abia a inceput lucurile nu o sa fie la fel in nici un razboi .... castigi 1-2 lupte dar nu si razboiul asta ii clar pt orice trib .... daca ai vointa atunci faci multe daca nu nu ... de ex gotii care ii umilesc pe cei din LR ce poti sa zici ? un grup mic face de ras un trib "mare"
 

DeletedUser14336

Impingand ai dreptate dar prin impingad inseamna a lua sate de la cei care nu sunt de nivelul acestui razboi .... si eu pot sa arat statistici in care suntem de pasiti de cei din tracia si pot sa arat statistici in care avem avans ..... razboiul abia a inceput lucurile nu o sa fie la fel in nici un razboi .... castigi 1-2 lupte dar nu si razboiul asta ii clar pt orice trib .... daca ai vointa atunci faci multe daca nu nu ... de ex gotii care ii umilesc pe cei din LR ce poti sa zici ? un grup mic face de ras un trib "mare"

ai vreo statistica unde arati ca gotii umilesc lr?...e clar ca tor e depasita,dar na...orgoliul te mai si orbeste
 

DeletedUser13059

vrei o bere ?;)


iti arat mesase de disperare ale lui the last warrior ca nu sunteti in stare sa le luati satele ? :))
 

DeletedUser14336

vrei o bere ?;)


iti arat mesase de disperare ale lui the last warrior ca nu sunteti in stare sa le luati satele ? :))

aaa tu te uiti doar la niste msj?tin sa te anunt ca the last warrior trimite fel si fel de msj,era un fel hai sa-i cucerim ca sunt mici si cam atat...pana nu arati o statistica nu ai ce comenta...
 

DeletedUser13059

ce faci akum ma certi sau cum ca nu pricep ..


haide ca voi cei din LR sunteti cei mai tari ;) sincer ati dat si voi copy paste dp lumea 3 si akm credeti ca sunteti mari LR :-@ :confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser14336

nimeni nu a spus ca suntem mari si tari,asta e doar o inchipuire de a ta!eu te-am rugat sa arati o statistica in care imi demonstrezi ca gotii ne umilesc,esti in stare?
Schimbarea numelui tribului a fost o decizie a conducatorul the last warrior care traieste prea mult jocul asta si si-a adus aminte cum juca el pe lumea 3 in lr probabil.In fine,atata timp cat statistica arata un singur lucru noi avem primul cuvant,nu ai ce zice...nu suntem noi zmei,suntem chiar un trib modest dar bataios,problema este ca celelalte triburi cu care ne-am batut ne-au privit tot timpul de sus...
 

DeletedUser13059

si despre celalat intemeitor nu zici nimik ca a lasat contul neregulamentar ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus