LR vs ~TOR~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: gotiii
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,414
Tabăra 2: 18
Diferență: 3,396

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 3
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 30,567,097
Tabăra 2: 167,067
Diferență: 30,400,030

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 29,732
Diferență: 29,732

image.php





vad ca nu le-ati luat nici 1 sat :|
 

DeletedUser12439

bai frate cum se baga unii ca musca in lapte.

sau trezit si unii din tor sa graiasca pe extern.si-au facut familie cu cei de de pe locul 2 (arm) si au prins glas. nebunilor!!
 

DeletedUser13059

cruciatu astăzi la ora 08:57
Se pare ca in urma unor discutii tribul ~TOR~ a intrat in familie cu ~ARM~ si ~LEX~ cei din K44 aveti grija la granita nu se stie daca arm ne vor ataca am dat mesaj si astept decizia lor dar daca ataca sa fiti pregatiti de razboi , poate razboiul decisiv , jucam triburile pentru a arata de ce suntem in stare pentru a fi regi in lumea noastra virtuala daca in cea reala suntem condusi de cineva luptam in continuare chiar daca fiecare aliat ne tradeaza si vom invinge , daca arm alege razboiul le vom arata ce inseamna razboi !!!

mda se pare ca sunt tensiuni mari pe akolo dar in fine ... o familie ii mai mult de atat asa cum si voi aveti familia voastra si doar cu voi avem alianta asa avem si noi familia noastra pricepeti voi ?
 

DeletedUser

bai frate cum se baga unii ca musca in lapte.

sau trezit si unii din tor sa graiasca pe extern.si-au facut familie cu cei de de pe locul 2 (arm) si au prins glas. nebunilor!!

Deci, domnu fotomodel. Unu la mana: a aparut topicul pe extern, era normal sa apara si cineva din TOR sa vorbeasca. Doi la mana: nu am prins curaj datorita unei familii, cum ati prins voi curaj datorita aliantelor (zeci la numar) care va asigura aproape toate zonele. Tin sa-ti reamintesc ca noi cand eram 60 de insi aveam 3 aliante. Voi sunteti 200 si aveti...
H@-MdA
Romans
~ARM~
kings
~LEX~
J-H-G
LIGHT
M-Goth
TRACIA
M.Goth
~M~
GMNY
G.A.W
Roma-A
~S~
~AN~
GMNY-A
M~Goth
Rvansa
HAOS
KoV
GT
-R360-

Cam atatea! :))))) Nebunilor! :)))
Aaaa
inca ceva: cand spui "sau trezit cei din TOR..." unde este greseala? daca o recunosti, iti fac cadou un manual de gramatica de clasa a IV-a! Ce zici? Te bagi? Hai, ca il ambalez frumos, iti scriu si "la multi ani" pe el! :))) Doar sa-mi promiti ca o sa aprofundezi ce scrie acolo. Si e pentru incepatori, nu trebuie sa te chinui prea mult! SAU te multumeste ca stii alfabetul? De final: S-AU gasit baieti din LR sa-mi explice arta razboiului! Bravo, copil de SUN TZU!
@crip: nu era nicio referire la tine, pentru tine am tot respectul!
 

DeletedUser

da, e clar, vi s-a urcat la cap de cand ati atacat nishte bieti inactivi . . .
din toate defectele omenesti unele nu le pot suporta: aroganta, nesimtirea si prostia.
din acestea trei cei din lr sunt deocamdata la stadiul de aroganti si lipsitit de bun simt, evident nu toti, se pot regasi mai sus cu graficele si statisticele lor impunatoare.
model2 calmo calmo, nu de alta dar nu vreau sa faci infarct sa te avem pe constiinta.
 

DeletedUser16873

revin la ,, umilirea,, pe care am patit-o cu tribul gotii :D daca ne-au luat 3 sate inseamna ca ne-au umilit? :eek:bravo lor macar ei ne mai tin in priza daca voi nu;)
 

DeletedUser

te incurajezi singur si cam asta e tot, felicititi ptr 3 sate . . . vad ca esti modest, dar nu e locul potrivit unde sa iti etalezi calitatile exceptionale
 

DeletedUser13059

revin la ,, umilirea,, pe care am patit-o cu tribul gotii :D daca ne-au luat 3 sate inseamna ca ne-au umilit? :eek:bravo lor macar ei ne mai tin in priza daca voi nu;)

ai zis noi ;;) ? pai daca insisti nui problema o sa inceerc sa ma stradui si eu cat cat pot ca sa va tin in priza dar akm ceva timp te plangeai ca o sa ne bagam si noi dar nu imi pun mintea cu "oameni" ca si voi ... daca va puteti numi asa ..



si tot nu mi-ai zis cu rrrichy nu ti se pare ca deja ati incalcat regulamentul ? ;)
 

DeletedUser13059

si cat despre aliti lor haide ca ma bag si eu putin sa ii ajut pe LR si sa le mai rup ceva aliante ca vad ca sunt cei mai buni nu le mai trebuie aliati ;)
 

DeletedUser14336

si cat despre aliti lor haide ca ma bag si eu putin sa ii ajut pe LR si sa le mai rup ceva aliante ca vad ca sunt cei mai buni nu le mai trebuie aliati ;)





mai prietene...tu ai probleme serioase...a zis cineva ca suntem cei mai buni?ne-am laudat noi ca batem tot?ce e asa rau daca oferim niste statistici...facem doar propaganda...te rog sa iti revii...nu am vazut inca nici un post de-al unui coleg in care ne dadeam "zorro" ,ai ceva de comentat fa-o te rog in joc ca aici ** mult si aiurea...si totusi tu ce nick joci in joc?
 

DeletedUser12439

ia uita-te la ei.ptiu sa nu fiti de deochi.

trebuie sa-mi fac cruce.

pai mai copii de 2 luni de zile nu ziceti nimic si gata sariti acum in sus de bucurie.

ho cu tata.poate vreti sa va dau niste statistici sa va tai macaroana.

acum vorbind serios, sa stiti ca imi cer scuze adevaratilor jucatori din tor.

asta e ultima oara cind mai folosesc un limbaj malitios. imi cer scuze dar unele persoane sint pe linga.

succes in viata tuturor.
 

DeletedUser

ia uita-te la ei.ptiu sa nu fiti de deochi.

trebuie sa-mi fac cruce.

pai mai copii de 2 luni de zile nu ziceti nimic si gata sariti acum in sus de bucurie.

ho cu tata.poate vreti sa va dau niste statistici sa va tai macaroana.

acum vorbind serios, sa stiti ca imi cer scuze adevaratilor jucatori din tor.

asta e ultima oara cind mai folosesc un limbaj malitios. imi cer scuze dar unele persoane sint pe linga.

succes in viata tuturor.


hai fa-ti o cruce, doua, mai multe si gandeste-te daca nu erai beat in clasele 1-4 cand normal se invata sa scrii si sa citesti, nu vad sensul in : "pai mai copii de 2 luni de zile nu ziceti nimic si gata sariti acum in sus de bucurie."
 

DeletedUser13059

mai prietene...tu ai probleme serioase...a zis cineva ca suntem cei mai buni?ne-am laudat noi ca batem tot?ce e asa rau daca oferim niste statistici...facem doar propaganda...te rog sa iti revii...nu am vazut inca nici un post de-al unui coleg in care ne dadeam "zorro" ,ai ceva de comentat fa-o te rog in joc ca aici ** mult si aiurea...si totusi tu ce nick joci in joc?

cred ca ai nevoie de 4 facultati sa iti dai seama cu ce nick joc ;) dar in fine pt niste zmai ca voi nu imi permit sa imi zic numele ca ma inobilati
:-ss
 

DeletedUser14336

o dai in offtopic,nu am zis niciodata ca suntem zmei,numa tu ai in cap prostia asta si vad continui sa dai pe aceeasi prostie...alte raspunsuri vad ca nu ai...doar "vai ce zmei sunteti,ca va credeti buricul pamantului etc"...penibil...atata timp cat nu ai curaj sa iti scrii nicku esti un doar un simplu papagal care doreste sa faca spam intr-una....cand o sa vi cu contraargumente puternice poti sa **...va rog nu o mai dati ca facem greseli de ortografie sau ca ne credem tari...astea sunt scuze de copii frustati,va incomodeaza faptul ca avem dreptate din atatea pct de vedere si nu mai stiti cum sa ne jigniti sau va bateti joc de noi...
 

DeletedUser13059

o dai in offtopic,nu am zis niciodata ca suntem zmei,numa tu ai in cap prostia asta si vad continui sa dai pe aceeasi prostie...alte raspunsuri vad ca nu ai...doar "vai ce zmei sunteti,ca va credeti buricul pamantului etc"...penibil...atata timp cat nu ai curaj sa iti scrii nicku esti un doar un simplu papagal care doreste sa faca spam intr-una....cand o sa vi cu contraargumente puternice poti sa **...va rog nu o mai dati ca facem greseli de ortografie sau ca ne credem tari...astea sunt scuze de copii frustati,va incomodeaza faptul ca avem dreptate din atatea pct de vedere si nu mai stiti cum sa ne jigniti sau va bateti joc de noi...

se poate vedea in si poza cine ii ;) stai calm ca nu imi este mie frica de voi =))) doamne feri doar nu crezi ca lumea 6 ii pt toti ca si warrior care ma ameninta pe mine ca ma trimite la margine si deastea ? si daca ii comunic o problema imi zice ca el nu ** cu tooti noobi care nu sunt in conducerea ~ARM~ de parca el ii mare jucator ca are drept de intemeietor ;) si daca nu stiti toate discutiile prefer sa taceti ca nu are rost .....
 

DeletedUser12439

Corect, modele... mai bine ai grija cum iti imparti satele, sa nu-ti iei vreun ban! :))) Mare grija, lasa-ti ceva trupe, ca sa fii si atacat! Parerea mea!


in afara de spam nu stiti nimic. hai puneti va rog o statistica in favoarea voastra.de cind vreti voi.va rog.
 

DeletedUser13059

Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: ~TOR~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 7
Diferență: 16

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 229,390
Tabăra 2: 70,713
Diferență: 158,677

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus