Lumea 2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

He-he! Cred ca va fi interesant...
Cum se vor grupa sau ... regrupa unii ?!
Ce ziceti ? ;)
 

DeletedUser

Sa vezi cum dusmaniile de aici se rasfrang acolo... Daca ai vreun coleg de trib care te enerveaza, iti faci alt user si in lumea 2 ii dai la oase sa-i sara capacele...
 

DeletedUser523

12 iunie

Sunt curios dak isi va pastra lumea aceleasi nickuri?! ;)
 

DeletedUser

În data de 12 iunie la ora 11:00 începe lumea 2! Vã dorim distracþie plãcutã!
04.06.07 19:36


Interesant ca se anunta lansarea w2. Dar ceva informatii despre caracteristicile w2 nu ni se dau? :confused:
 

DeletedUser6

Si eu cred ca o sa fie stil w 6 dar sincer as vrea un stil w 8 ca imi e dor de vechiul sistem :( ... SDS nu o sa apara la noi in urmatorii 1-2 ani
 

DeletedUser

Ce se intampla cu lumea intai cand incepe a doua? Continuam sa jucam in paralel? Se poate?
 

DeletedUser

da o sa se joace in paralel .. in caz ca va pastrati numele . cand o sa va logati pe server o sa aveti de ales intre lumea 1 si lumea 2
 

DeletedUser

:) Buna ziua,

In mare parte lumea 2 isi va pastra carecteristicile lumii 1, cu mici exceptii:

- Si aici ma refer la regulile jocului si la respectarea acestora.
 

DeletedUser37

tare,mai bine asa ma concentrez doar pe 1:).Daca era limita de membrii si viteza 1,5 chiar trebuia sa ma bag:D
 

DeletedUser

Din cate stiu va fi o lume de viteza, stil W6.
Sub rezerva unor informatii neoficiale, bineinteles :p
 

DeletedUser

Da' halatu'? Halatu'? Cat e halatu'? Adica noile reguli ce inseamna? Si daca sunt noi (deci, teoretic mai bune decat cele de pe lumea 1), de ce nu se implementeaza si aici?

Daca poti sa ne spui, sub rezerva unor informatii neoficiale, bineinteles :rolleyes:
 

DeletedUser

E simplut.
Lumea 1 a fost o lume test, in care, la inceput, regulile si impunerea lor au fost mai relaxate. Acum le cunoasteti, stiti la ce va puteti astepta, si regulile vor fi aplicate inca de la inceput.
 

DeletedUser

Din cate am inteles eu la inceput a fost o varianta beta, deci teoretic lumea1 trebuia sa fie buna, nu sa fie o lume de test:confused:
 

DeletedUser

Dave... asta chiar nu-mi place...
am trecut prin versiunea beta, era normal ca si lumea 1 sa aiba mici probleme care incet-incet au disparut...
Faptul ca NU EXISTA LIMITARE de membri este un punct negru foarte mare.

Daca pe lumea 2 exista limitare de nr de membrii intr-un trib, daca exista si un boost de viteza este ok! Eu unul insa, astept o lume care sa semene cu W1-2-3-4 de pe .net cu sau fara viteza marita! Mi se pare mult mai provocator acolo!

Daca se va face o lume asemanatoare cu cele de sus promit ca ma inregistrez printre primii 5 :)
 

DeletedUser

dap...se pare ca "noul" sistem cu arcasi si panadini nu este pe placul multora....si noi in loc sa incepem lumile cu versiunile vechi,sarim cu versiunile noi..ma rog
:)
daca e 1.5x speed si limitare de membrii in trib,ne bagam multi...daca nu,....nu...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus