Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser27279
  • Data de început

DeletedUser30746

nu sunt numai ei 3... sa vezi cand apar pe forum de lumi noi, stai sa vezi cand va aparea de lumea 21 triburi si membrii:))
 

DeletedUser30746

Atunci iti vei intra si tu in rol YoZeFiNy :D

sincer cand i vezi pe uni ca dau in extreme nu poti sa te abtii, asea eram si noi la inceput:))si iti bateau joc si de mine si ma luau la misto grav :)) da ce sa fac, am mai evoluat
 

DeletedUser

VisuVeri poate ai dreptate cu ei ... ca sunt niste jucatori mai enervanti dar si aceste lucruri sunt cu un fapt , si aceste topicuri sunt deschise fara rost si fara ca jucatori sa se uite ca existe si alte topicuri cu acelasi nume deci si ei au in felul lor dreptate . Si scuze de interventie.

Nu face nimic.Ai tot respectul meu si iti dau dreptate in privinta celorlalti jucatori.Si ei au gresit dar astia 3 sunt insuportabili.Chiar pe toate discutiile se cearta!
 

DeletedUser

YoZeFiNy si iluzie. ma bucur ca intelege cineva ce incerc sa zic,ca astia 3 dau mereu in cearta si extreme si ca nu stiu sa se opreasca.
Eu as pune punct aici si as dori sa isi inteleaga lectia dar ma tem ca vor continua si mai serios.
 

DeletedUser30746

YoZeFiNy si iluzie. ma bucur ca intelege cineva ce incerc sa zic,ca astia 3 dau mereu in cearta si extreme si ca nu stiu sa se opreasca.
Eu as pune punct aici si as dori sa isi inteleaga lectia dar ma tem ca vor continua si mai serios.

acuma poate i intaratii:)
 

DeletedUser

Probabil.
Pariu ca vor reincepe.

Dar hai ca facem Spam,sa revenim la subiect totusi...
 

DeletedUser15142

De unde v-ati gasit atatiea ?

Sa dus rau forumul extern , unde e spamul din 2008.
Radeam cu pofta la comentariile unora..
Cand aici ?! Ce vad , o gasca de copii fara imaginatie care incearca sa iasa in evidenta spamand ( dar nu reusesc ).

Imi pare rau ca m-am oprit din spamat :( noua generatie de spameri e SAD.

@ TOPIC ( sa nu iau warn ) .. smechere rele setarile jmen..
Sa speram sa fie 1.65 speed fara biserica + bonus .. ceva nou bagat ceva cu low taleri..si ajung departe
 

DeletedUser15142

Esti in mana cu adminii , ceva felie de delma unsa intre'voi?
 

DeletedUser

Ar fi frumos daca Chevyx,pirates406 si stelistu sa nu se mai bage mereu in seama.

Am citit tot forumu si in 25% din acesta,vad acesti 3 jucatori care impreuna toti 3 se iau de toti jucatorii si incep discutii fara rost si de asemenea certuri fara rost.Si cu tree of life.Pe saracu l-ati calcat in picioare cand el nu vroia decat sa ajunga Senior:))
Dar totusi ati inceput cu mistoul.

Propunerea mea:poate pe lumea 21 ar fi frumos sa avem jucatori capabili de bun simt!

Fara suparare cei 3 muschetari.Nu luati ca o insulta ce v-am spus.Dar totusi,poate sunteti capabili sa imi intelegeti mesajul si sa nu ii mai calcati pe incepatori in picioare cu remarcile.

Cum am zis mai devreme,nu luati ca pe o insulta ci ca pe un sfat.Acum sunt sigur ca va veti lua si de mine.

crezi ca am sa dispar de aici sau nu-mi mai spun parerea pentru ca te deranzez pe tine ? zero sanse de reusita
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Puteam sa jur ca o sa zica ceva sa nu ramana cu gura inchisa =)) =)) =)) =))
Ai ramas fara replici dar tot trebuie sa faci Spam pe aici nu?
 

DeletedUser

Puteam sa jur ca o sa zica ceva sa nu ramana cu gura inchisa =)) =)) =)) =))
Ai ramas fara replici dar tot trebuie sa faci Spam pe aici nu?


sa ma pun la mintea ta ? vroiai sa te certi cu mine si ti-ai facut cont clona sa nu se stie cine esti sau esti copacelul revenit pe nv din vacanta ?
 

DeletedUser15142

Vladimir sau Fazy pe cont nenea ?

Biserica nu-mi place nici mie si nici tribului meu :(
 

DeletedUser20120

fara moral, si poate fi si cu biserica si cu bonus de noapte :))
 

DeletedUser

sa ma pun la mintea ta ? vroiai sa te certi cu mine si ti-ai facut cont clona sa nu se stie cine esti sau esti copacelul revenit pe nv din vacanta ?

Ma baiatule tu nu mai sti de unde sa bagi minciuni mai gogonate.Da taci din gura ca faci prea mult Spam.Daca vrei sa te afli in treaba cu orice pret dute in piata si tipa acolo ce tare esti si cum l-ai batut tu pe Superman.Deabea au postat oamenii astia 2 idei si iar ai inceput.
Vezi-ti de treaba ta si taci din gura.Nu avem nevoie de comentatori.Daca voi avea nevoie te anunt,pana atunci lasa-ne si nu te mai certa cu toti.
Crede-ma ca nimeni nu are chef de discutiile tale inutile.Decat sa te certi cu toti mai Superman,
veziti de viata ta.
 
Sus