Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser27279
  • Data de început

DeletedUser

Ma scuzati dar m-am saturat de omul asta.

Orice discutam aici,degeaba.Totul incepe de la germani si nu cred ca se selecteaza idei si de aici.
 

DeletedUser24244

Suc-verificat, Floricele-verificat, Refreshu la pagina_verificat....gata acu puteti sa va certati ca eu va urmaresc
 

DeletedUser20120

mai visucucu, sau cum te cheama, daca noi suntem mai buni ca tine, de ce bagi in seama?
dute tu si mai invata triburile, si dupa sa vii la noi 3
ok?!
 

DeletedUser

Ma baiatule tu nu mai sti de unde sa bagi minciuni mai gogonate.Da taci din gura ca faci prea mult Spam.Daca vrei sa te afli in treaba cu orice pret dute in piata si tipa acolo ce tare esti si cum l-ai batut tu pe Superman.Deabea au postat oamenii astia 2 idei si iar ai inceput.
Vezi-ti de treaba ta si taci din gura.Nu avem nevoie de comentatori.Daca voi avea nevoie te anunt,pana atunci lasa-ne si nu te mai certa cu toti.
Crede-ma ca nimeni nu are chef de discutiile tale inutile.Decat sa te certi cu toti mai Superman,
veziti de viata ta.

ciocu mic si joc de glezne . cine esti tu ? macar ai sange in tine si nu te mai ascunde dupa o clona . stiu ca-s clonele la moda dar oare chiar ai nevoie de asa ceva sa-ti spui parerea ? daca am reusit sa-ti umplu gandurile ma bucur :D spam si cearta faci tu de cand ai aparut copacele .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13224

Fratilor dar nu v-ati saturat de atatea lumi cu viteza 1 sau 1.5 ? Ce tot mai cereti lume cu viteza 1 ? Sunt atatea lumii cu viteza asta sau cu 1.5 , cu viteza 2 cate sunt ? Cand a fost ultima lume cu viteza 2 ? Bai sa mor eu parca sunteti terminati cu toti ma jur.. am crezut k suntem mai destepti k popor dar vad k nu`i adevarat , suntem niste piz** de oameni niste fricosi nu stim sa cerem ce vrem nu stim nimik , stam capre la toti strainii , pijamas sa ma pis chit k iau ban dar numai suport frate , treziti-va fratilor numai dormiti pe voi ! Ne ducem din ce in ce mai jos
 

DeletedUser

lool,man e un joc linistete te.

Mai bine cerem lu basescu drepturi ,nu unui joc :D
 

DeletedUser13224

si cand am fost sa le cerem ce am cerut ? mici si dansam dansul pinguinului , uitete ce fac grecii sau sarbii pana si in lituania aia care au o populatie cat bucurestiu au facut haos pe strazi noi strigam "DREPTATE DREPTATE" si pe masa si tasu , hai sa seriosi
 

DeletedUser

dar ia zi mi.

TU,tu te ai dus sa ii zici lui basescu LIBERTATE?!?!

Toti zic,acelasi lucru,dar cand ii intrebi ce au facut pt tara sau pentru un trai mai bun,tac malc.
 

DeletedUser

Ia uite-i frate ca iar au inceput sa se certe!
Da mai taceti ma fratilor odata.Va certati cu toti de pe toate paginile pe care le citesc,si imi ziceti mie ca eu am inceput.Este cea mai intalnita si cea mai tampita faza sa dai vina pe cel ce are ceva de spus.

Tot ce vreau este ca voi 3 sa va inchideti gurile odata.
Daca eu am inceput atunci uitati-va pe toate paginile lor sa vedeti ca se cearta peste tot.

Gata.inceptati acum.e destul de simplu sa taci.

Acum veti incepe iar.Next posts vor fi ale voastre,veti avea ceva de zis in contrariu.Piratul sa oprit.Bravo lui.Acum o puteti face si voi.E foarte usor.

Si ceilalti nu va mai bagati si voi.Eu nu vreau cearta si spam.Uitati-va pe posturile lor si veti vedea ce va tot zic.
 

DeletedUser

Un moderator sa inchida aceasta pagina va rog frumos.De la cearta celor 3 se mai cearta si altii pe tema lu Basescu=))
Frate da voi nu stiti sa va opriti?
 

DeletedUser

mai visucucu, sau cum te cheama, daca noi suntem mai buni ca tine, de ce bagi in seama?
dute tu si mai invata triburile, si dupa sa vii la noi 3
ok?!

Baiatule.Aici e vorba de comportament si de respectul reciproc.Lucru pe care nu il sti.
Nu e vorba de triburile.E vorba de comunicare.Pe care tu si ceilalti 2 o tot stricati peste tot.
 

DeletedUser11365

ma baiatule,esti nou pe aici..ai timp sa observi sute de spammeri,exact ca cei la care faci tu referire pana si in status..aici nu s-o certat nimeni..ai un temperament vulcanic,si un fundament subred..pana una alta,ai facut triplu post..daca as fi moderator,pe tine te-as bana..pentru cat de tare te ambalezi,nu pentru altceva..
 

DeletedUser

Stiu ca sunt foarte multi spameri.Dar m-am saturat de astia 3.Ei nu fac doar spam,isi bat joc de oamenii de pe forum.Uita-te si ai sa vezi.Eu m-am retras din asta.Sa faca ce vor.
 

DeletedUser27279

Fratilor dar nu v-ati saturat de atatea lumi cu viteza 1 sau 1.5 ? Ce tot mai cereti lume cu viteza 1 ? Sunt atatea lumii cu viteza asta sau cu 1.5 , cu viteza 2 cate sunt ? Cand a fost ultima lume cu viteza 2 ? Bai sa mor eu parca sunteti terminati cu toti ma jur.. am crezut k suntem mai destepti k popor dar vad k nu`i adevarat , suntem niste piz** de oameni niste fricosi nu stim sa cerem ce vrem nu stim nimik , stam capre la toti strainii , pijamas sa ma pis chit k iau ban dar numai suport frate , treziti-va fratilor numai dormiti pe voi ! Ne ducem din ce in ce mai jos


Nu am comentat pana acuma la problemele voastre cu spam`u pentru ca consinder neimportanta aceasta tema.

Da ce a zis Coffy e prea de tot !

1. Ai zis de la inceput " Fratilor " tu asa vorbesti cu familia ta ? ( noua ne-a zis frati si dupaia ne jigneste , imi imaginez de stil de comunicare aveti voi in familie . )
2. Fiecare are dreptu sa spuna ce fel de lume vrea , daca la alti le place viteza 1 sau 1.5 care`i problema ta ? ( + nu a cerut nimeni viteza 1 .. a zis cum crede ca va fi ) NU ITI COVINE NU JUCA TRIBURILE .
3.Singurul terminat esti tu ! Stiu n-ai facut frati tai ... crezi ca suntem terminati ca tine ... ( frati intre ei seamana ) DA NU SUNTEM !
4. Faza cu straninii e penibila rau ! Eu cred ca singurul care sta capra esti tu ... si cam stai si in locu nostru .
5. Ai zis ca nu mai suporti ... dute ma la sarbii , lituanienii tai ( stai la aia capra ;) ) tai ca acolo o sa iti fei mai bine , lasa-ne tu pe noi in pace ca NU AVEM NEVOIE DE TINE .
 
Sus