Lumea 24 - Comentarii

  • Autor subiect DeletedUser25287
  • Data de început

DeletedUser

pana la urma eu vad mai benefica aceasta setare, pentru toata lumea, e foarte simplu...nu mai trebuie sa stai on noaptea pentru a lansa atacuri care sa ajunga la 8:00:01+(pentru agresor), pentru aparator gasesti mai usor sprijin la 12 noaptea decat la 8 dimineata, deoarece nici nu esti on noaptea cand pleaca atacurile, deci nu poti cere sprijin la timp, si daca ai fi on, nu gasesti sprijin la 4 noaptea.
 

DeletedUser

Dar sunt atatea lumi cu bonus de noapte, orice s-ar face nu sunt toti multumiti :)

Nu cred, dar asta cu bonusul de noapte mi se pare o mare mare prostie.
Si cred ca ar trebui scoase odata 2 lumi deodata sau la interval de o zi-doua. Iar cele 2 lumi sa fie complet opuse, pentru ca jucatorii sa aiba posibilitatea sa mearga unde le place.

Macar daca ar fi asa ai sti ca astepti pentru ceva bun, ca nu se scot 3 lumi la fel consecutiv.
Si in rest, in afara de bonus, e destul de ok, desi cred ca viteza trupelor este cam prea micsorata...
 

DeletedUser39205

deci regula spune ca nu se pot spriji aliatii

deci faceti doar pna-uri si atunci puteti trimite sprijin :)))))
 

DeletedUser

daca faci pna cu colegii de trib:)) care deja exista, ca se vor transforma in vizita atacurile:)
 

DeletedUser25287

Lumea asta va sili pe multi sa se adapteze, sa isi schimbe modul de joc si strategiile, va sili pe multi sa invete jocul mai bine, vor rezista doar cei care se vor putea adapta, iar eu consider ca este un lucru bun, pana la urma oricum nu poti multumi pe toata lumea, orice setari ar avea o lume niciodata nu se va auzi despre ea ca ar fi perfecta, nemultumiti vor fi intotdeauna destui, dar cum sunt o multime de alte lumi care au bonus de noapte, nu vad care este problema ca se lanseaza una si fara, daca stii sa te adaptezi vei rezista chiar si fara nopti nedormite in fata PC-ului ( o spun din experienta proprie ), asadar in loc sa tot criticam TT ca ne dau ceva nou ar fi mai bine ca intai sa ii dam o sansa acestei lumi care va tria mult jucatorii, cine nu este multumit de setari nu are decat sa astepte lumea 25.
 

DeletedUser7711

Setari ca setari ...dar triburi ceva care se anunta a intra ? jucatori ? bla bla bla
 

DeletedUser

Setarile is ok, acum asteptam forumul Lumii 24, sa vedem propaganda dinainte de furtuna:)
 

DeletedUser

Oricum multe triburi mai serioase nu se anunta :-j...ar trebui sa se anunte si ei oricum :) sa vedem ce va fi pe viitor.
 

DeletedUser

clar ca sunt....sunt unele prea serioase :( si alea numi plac...mai bune alea unde se glumeste si se simte lumea bine :)
 

DeletedUser24244

Am auzit deja de vreo 3 triburi de top care o sa intre...sa vedem daca e adevarat:D
 
Sus