Lumea 24 - Comentarii

  • Autor subiect DeletedUser25287
  • Data de început

DeletedUser

Viteza trupelor va fi la fel ca pe L22, L23... Nu mi se pare mica avand in vedere lipsa bonusului de noapte.
(Au fost cativa care au zis ca trebuia mai mare...)
 

DeletedUser16540

Frumoasa lumea 24. Intru si eu pe ea.

PS: Caut trib. Experienta de joc: 7 luni
 

DeletedUser38232

cu 3 triburi nu se face un macel,mai insistati.oricum bani incep sa faca diferenta in joc.:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39224

eu intru ca ,cred ca o sa fie frumos PS cine vrea un trib sa intre in al meu !!!



acum cateva zile intrebasem eu cand apare urmatoarea lume... eh!! ca a aparut


Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane

Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35413

Viteza trupelor va fi la fel ca pe L22, L23... Nu mi se pare mica avand in vedere lipsa bonusului de noapte.
(Au fost cativa care au zis ca trebuia mai mare...)

va fi putin mai mare decat l22 si l23 :)) ,dar doar putin :p
 

DeletedUser523

foarte mica viteze trupelor.mor ostasii de plictiseala pana ajung in satul vecin ... :)
 

DeletedUser27408

intreaba-l, unde a renuntat la joc lord ingus?

intre jucator mare si noob mai este cel putin o treapta, si chiar nu mi se pare jucator mare lord ingus, daca am avea basheri, supporti si sitteri in fiecare noapte cu totii am fi mari jucatori;)

Bre, tie chiar eu ti-am tinut suport si ti-am trimis sprijin. Siteri nu prea am gasit si daca as juca ca tine 2 pe cont sa iau de 100 de ori trofeul de farmatorul zilei nu as avea nevoie. Nu am luat niciodata trofeul ca nu stau destul pe cont. Nu se face sa o dai pe dupa colt :rolleyes:. Basher am avut pe 2 lumi, pe alea pe care suferi ca erai pe locul 2 :D. E chestie de moral si e perfect legal. Din pacate nu se mai gasesc oameni dezinteresati sa stea basher :(. Dar nu vreau sa intru in polemica cu tine. Recunosc ca sunt un nub. Si imi place asa nub ;).
 

DeletedUser

inugse, nu cred ca m-ai vazut pe mine pe undeva sa zic ca sunt jucator mare, ok? nu am zis si nici nu voi spune asta niciodata.PUNCT


iar de support nu cred ca am intrat eu cu acel cont, daca mishu s-a lasat si a zis sa caut un sitter care sa imi faca ceva deff nu inseamna ca ala e supportul meu:)(tu din start ai intrat cu mai multe conturi destinate acestui scop, pe HP, ca acolo ai fost tu sitter la mishu) si de cate ori nu ti-am zis sa arunci sitter-ul ca nu am nevoie:p

Daca nu avem 2 IP-uri cum vrei sa jucam? ca tot imi scoti ochii ca jucam in 2, zi-mi o lume pe .ro in care eu am avut supporti sau basheri, si stai linistit ca nu mie ciuda cand esti in fata mea in clasament (ca mult nu rezisti, nici nu ai fost prea mult timp.... ori pierzi sate, ori te lasi cand dai de greu), doar ca EU nu consider jucator mare:

1-cel ce joaca cu supporti
2-cel ce joaca cu basheri
3-cei ce sunt intemeietori/conducatori si ameninta cu concedieri in caz ca nu li se umple satele cu sprijin preventiv
4-cei ce renunta la joc pentru un spike (ca de aici ai aparut tu in discutie)

in rest bafta la gasit co-player pentru l24, pentru ca altfel nu esti in stare sa joci, dar imi scoti mie ochii ca jucam in 2, pe cand tu faceai spume cand nu era kimo si nu gaseai un sitter pentru noapte, si aici mai pune si cele 4 puncte in discutie si zi-mi daca cei ce te numesc mare jucator au dreptate ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

uitel si pe lingus , intra si CK? ca sa stim poate ne deghizam in oite:D
 

DeletedUser27408

inugse, nu cred ca m-ai vazut pe mine pe undeva sa zic ca sunt jucator mare, ok? nu am zis si nici nu voi spune asta niciodata.PUNCT


iar de support nu cred ca am intrat eu cu acel cont, daca mishu s-a lasat si a zis sa caut un sitter care sa imi faca ceva deff nu inseamna ca ala e supportul meu:)(tu din start ai intrat cu mai multe conturi destinate acestui scop, pe HP, ca acolo ai fost tu sitter la mishu) si de cate ori nu ti-am zis sa arunci sitter-ul ca nu am nevoie:p

Daca nu avem 2 IP-uri cum vrei sa jucam? ca tot imi scoti ochii ca jucam in 2, zi-mi o lume pe .ro in care eu am avut supporti sau basheri, si stai linistit ca nu mie ciuda cand esti in fata mea in clasament (ca mult nu rezisti, nici nu ai fost prea mult timp.... ori pierzi sate, ori te lasi cand dai de greu), doar ca EU nu consider jucator mare:

1-cel ce joaca cu supporti
2-cel ce joaca cu basheri
3-cei ce sunt intemeietori/conducatori si ameninta cu concedieri in caz ca nu li se umple satele cu sprijin preventiv
4-cei ce renunta la joc pentru un spike (ca de aici ai aparut tu in discutie)

in rest bafta la gasit co-player pentru l24, pentru ca altfel nu esti in stare sa joci, dar imi scoti mie ochii ca jucam in 2, pe cand tu faceai spume cand nu era kimo si nu gaseai un sitter pentru noapte, si aici mai pune si cele 4 puncte in discutie si zi-mi daca cei ce te numesc mare jucator au dreptate ;)

Precum ti-am zis nu intru in polemica cu tine. Nu am zis nici ca esti mare nici ca esti mic:eek:. Ma lasa rece cum esti tu sau oricare altul:p. Nu am avut niciodata suporti in CK. Dar nu neg ca existau si cand aveam nevoie (foarte rar) primeam de la trib aparare. Cum primeau si altii de altfel. Pe .net am avut un cont suport (nu mai multe) pentru ca nu fac defence sa am la inceput. Nu sa-l farmez nu sa-l inobilez. Nu am amenintat niciodata tribul sa imi puna aparare (de altfel nu prea am avut nevoie) dar asa e firea oamenilor sa fie mai atenti cu sefii :eek:. Contul ala al tau nu conta cine l-a bagat. Tu mi l-ai dat sa iti fac aparare sa-ti trimit. Eu nu mint :mad:. Si cu asta propun sa incheiem polemica pentru ca desi mi-ai fost simpatic tind sa ii cred pe cei ce declara ca ai inceput sa suferi de vedetism.:rolleyes:.
p.s. dca vreti sa jucati 2 de pe acelasi IP cred ca se poate cu declararea legaturii comune. Nu sunt sigur:confused:. Intreba. Nu are rost sa va chinuiti.

uitel si pe lingus , intra si CK? ca sa stim poate ne deghizam in oite
Bre, nu stiu de unde ne stim ca nu am auzit de tine. Incearca sa nu mai imi stalcesti nickul. Probabil esti suparat ca te-am inobilat pe undeva. Nu se face CK. Si cred ca confunzi lucrurile. Nu am jucat in Turma(cred ca la aia faceai aluzie cu oitele). Esti cam pe langa si nepoliticos asa ca te rog sa te abtii.:mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39150

Nu am avut niciodata suporti in CK.

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

DACA NICI INVENTATORII MULTICONTURILOR NU JOACA CU MULTICONTURI, AM AJUNS, IN SFARSIT, SA AVEM JOCUL PE CARE L-AM VISAT...

Nene Ingus, despre ce film vorbesti? :)))
 

DeletedUser

pai vezi? nu are rost sa ne chinuim cu impartirea legaturii...Mihaela a fost inchisa pe l10 cu cont declarat la impartirea legaturii si de atunci a zis ca nu mai baga pe nimeni la "impartire" de aia prefer sa o evit.:p


daca incerc sa le arat unora ca nu oricine e jucator mare asta insemna ca sufar de vedetism?:rolleyes: va place sa fiti pupati in fund ca sa fim ok pentru voi?:eek:

imi cer scuze, de azi inainte te voi pupa in fund toata ziua si doar asta voi spune despre tine "ingus e cel mai mare jucator de pe .ro, daca nu si de pe .net" sa nu mai sufar eu de vedetism, e mai bine asa?:confused:
 

DeletedUser

dute ma , mai inobilat tu pe mine :) , ai uitat cand imi erai ferma de lux:D
 

DeletedUser25287

nu va fi la fel ai sa vezi :D ... !! dar vedem atunci :D

Ok uite si dovezile in sprijinul afirmatiilor mele:

Pe lumea 16 am facut un cont temporar pentru a dovedi si printre altele la setari are:
Speed (Viteza server) 1.6
modificarea vitezei unităţilor(Viteza trupe) 0.625-La fel ca si cum va avea lumea 24.

l16o.jpg

Lumea 19 spre exemplu ale carei setari la server si trupe este similara cu lumile 22 si 23, adica 1/1:

l19.png


PS: Imi permit un sfat, pe viitor cand mai doresti sa contrazici pe cineva este indicat sa ai si dovezi care sa probeze cele spuse, altfel nu vei iesi tocmai ok.
 
Sus