lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

  • Autor subiect DeletedUser43924
  • Data de început

DeletedUser

saracul chev .tot el va fi de vina si daca nu castiga ei la loto ? :confused:
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
la loto nu se castiga..daca nu participi..
revenind la oile noastre:bine v-ati intors din vacanta.frumos,nu?
 

liana

member
Scor reacție
35
[7:57:31 PM] Florin: sa nu va mai luati ban

Florine,
( al meu).
Nu mai luam ban,ca suntem cuminti.
Ne.a bagat Raka intr.o camera,a aprins salvie,a desenat pentagrame,
a rostit incantatii de alungare a duhurilor rele si.am baut 2 sapt apa sfintita:p
Gata,fara vraji,fara spart parole,fara citate "frustrate",si fara misto ieftin.
Nu vazusi ca dau starea vremii pe harta?:p
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
sa te iei cu Busu de mana si sa va aruncati in Bega,respectiv Dambovita..ca asta cu vremea nu o cred.
Rugaminte la voi:nu mai postati mesaje,circulare,discutii de pe skype,mess etc.. cu ai nostri "dusmani"..a,si nu mai postati statistici ca nu-i intereseaza pe ei.In concluzie nu ami postati nimic.Hai sa ne luam jucariile si sa plecam acasa.
Asta cu statisticile nu inteleg de ce nu? Poate ca de vrea 5 luni tot scad in ele?
Din moment ce acest razboi e declarat si exista un topic pe forumul extern,de e nu avem voie sa punem statistici? Ca da rau pentru unii si bine pt altii nu are importanta,e statistica si trebuie tratata ca atare.Cu bune si rele,repet.
 

liana

member
Scor reacție
35
Tu cred ca vrei sa intri in gasca frustratilor,de o tot dai cu statistica :)))
Stai cumincior,posteaza poezii sau starea vremii,sau na...ca tot iti place..
dai cu retetele doamnei dr.Oana Cuzino :p
Orice e voie,nu despre subiectul tabu: razboiul lumii 28.
Pricepi greu..
 

DeletedUser

abia uitasem de ei si voi iar mi-ati amintit , vedeti cum sunteti ?

ps : mai nou catre noi se pierd sate pentru ca nu mai vor sa le tina :):) eu cred ca satele s-au saturat de vechii proprietari dar asta e o alta problema .
le : ba nu , si catre voi se pierd din acelasi motiv :):) nu mai e mult si se va spune ca n-au putut sa se puna contra satului care a ales singur sa schimbe proprietarul :p
 

DeletedUser43621

pai macar sa-mi ieie munca in serios...
la organizatul nostru am luat 23-24 de sate...si daca au fost 5 recuperari a fost mult
 

liana

member
Scor reacție
35
Off..undeva e grele cu aritmetica...
TU zici 23-24...cineva ~ nu citez,observati,da?~spunea ca au pierdut 5+3+2...ca atat a luat Lykanul..
Da nu conteaza,la noapte e cer senin si 15 grade la Timisoara :)))
 

DeletedUser

5+3+2+3 e real dar adunarea cu 4 termeni e grea

el se refera la alt atac
 

liana

member
Scor reacție
35
Sa ma ierti,vin din vacanta...
Noi n.am reusit nimic,iaca vorba ta,2/3 sate pe care n.au vrut sa le apere,si cam atat..
Dar nu e bai,vine vara si in loc de 16 ore va sta CINEVA pe dublu conturi,24 ore..
Recuperam la sate atunci,cand ne vom bate cu tribul Mitycus in parte :))
 

DeletedUser

ai rabdare sa mai cresc si eu intern putin si il provoc la un duel :eek:
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
Sa revenim..la starea vremii.Se anunta ploaie,nu?
ps:nu imi place sa citez din "spionaje"-dar atacul se reface mai rapid decat acele 3,3 milioane de trupe rupte intr-un anumit jocator din circus..sa va aduc aminte cat s-a rupt in contul meu,speed-speed si vinlatine??? atunci ce circulara ati dat voi?nu o postez,ca n-are rost.
Voi vedeti-va de..cum zicea? de aparat,s-a terminat vremea ofensivei,daca o fi existat vreauna.Si cum nu pot sa termin,s-a facut un copy-paste dupa primii 7 jucatori din Wolwes(cica daca se ataca astia,cade tribul) si nu am vazut nimic,desi au trecut ceva zile de atunci.
Ah,uitasem..a aparut un cont(fost rang 1 l28) care e atacat de alianta adversa mie d-aia nu vad eu sabiute in dreptul contului meu.
O fi lumea pe secrete,si o sa dureze pana cand un anumit trib o sa detina20(unice),dar garantez ca nu Circus&co o sa detina setul ala.
Si iar nu ma abtin:chiar daca le detine Lykan,nu ne intereseaza,sa iasa ei rang 1 si sa ia acele pp-uri,nu ne intereseaza.Sunt prea putine(parca 400) in comparatie cu fiecare luan de acum incolo.
Spor la circulare incurajatore,gen al doilea razboi mondial,aveti nevoie de ele.
Cica vine ploaia,pe parte sud-est.
 

DeletedUser

sunt mesaje trimise cu scopul de a imbarbata oamenii , atata tot . uneori isi ating scopul pentru ca inca sunt multi care nu stiu ce inseamna 'actele tribului' si cred toate gogosile pe care le toarna unii . altora pe-o ureche le intra si pe alta le iese pentru ca nu le pasa de ei :D cand renunti la un sat doar sa fii bipbip sa lasi 80-100k trupe deff in el . pana refac ei deff-ul ala noi ii mai atacam o data :p cu crestere de 1,1 mil pct agresori obtinute pe 2 sate atacate de un coleg numai sate cedate nu au fost alea . dar , ma repet , exista creduli . iar ceilalti ce nu intra in categoria asta fie accepta minciunile fie nu le pasa de ceea ce se intampla .

funny e ca atunci cand au si ei cate un organizat soldat cu un esec asa cum ne-au obisnuit in ultimul timp nu dau mesaje in care sa motiveze esecul . insa isi motiveaza pierderile :p ce nu stie mitycus e ca scopul atacului nostru exact asta a fost , scoaterea unor puncte rosii dintre noi . cand din 18-20 sate tinta de innobilat iei 13 inseamna ca ai procentaj de 65% . fata de zero cat au avut ei la ultimul atac pe noi e mult . procentaj reusit cu mult mai putine sate de atac decat au folosit ei pe noi (vreo 800 fata de 1400 ) :D:D:D

insa ... daca el are doar vreo 13 sate luate de la noi voi sau leon si cont de 5,5 mil ... rusinos . insa intelegem , doar e paznic full time in trib :D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

liana

member
Scor reacție
35
ai rabdare sa mai cresc si eu intern putin si il provoc la un duel :eek:

parte in parte?
Iesiti ambii din triburi,si va bateti de la egal la egal?:D
Nu.l tine...
Mi.ar place asa un duel ...medieval,si mi.as paria contul pe tine :p
p.s.si inca vreo 3 din cealalta tabara :D
 

DeletedUser

n-ai sa pierzi nimic :)

da , de ce nu ? :p

ps : din cele 800 sate ale noastre 2-300 au fost date pe anastasia doar asa sa sa ii dam de lucru .
 

DeletedUser

nu , mustele nu trag a ploaie . alta e tinta lor ... dar nu despre muste discutam aici , nu ?
 

liana

member
Scor reacție
35
Pai sa fiu sinceraaaa...
nu stiu cam despre ce se vorbeste aici...
Vorba lui Florin,despre sate luate din circ nu,despre statistici nu,copy paste nu...
Si.as baga cu vremea mai departe,dar mi.e ca atunci ma sterge Raka,ca.s off topic...:confused:
 
Sus