M-am saturat. Declar razboi tribului TT!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Deci gata. M-am saturat. Declar de unul singur razboi tribului TT. E o actiune personala sa fie clar, tribul din care fac parte nu e implicat. O sa fie destul de greu sa ii atac pe K 0 dar nu imposibil.

Numai niste fricosi s-ar fi ascuns la cucuietii din deal. :D
 

DeletedUser1195

:)corect,niste lasi si niste fricosi si nici jocul nu il cunosc cine stie ce,cred ca sunt usor de nobilat.
 

DeletedUser7072

numa sa ai grija ca au mai incercat unii si au ajuns sa-si desfiinteze tribul. oricum te sustin 200% in actiunea ta. sa scoatem noobi fricosi de pe l6 :D
 

DeletedUser

Primul pe lista e lamine. Prietenii stiu de ce. :D

Jucător lamine
lamine
Puncte: 107
Rang: 32446

Nu ar trebui sa puna prea multe probleme. Bine poate sa paraseasca tribul si scapa.

Dupa asta e albertus. :D

Jucător albertus
albertus
Puncte: 82
Rang: 34198

:)) Ca se uita la topicul asta, nu am alt motiv. :D

Cu Stil o sa am cele mai multe probleme:

Jucător Stil
Stil
Puncte: 0
Rang: 39036

Imi place de ei ca nu au zis nimic. Foarte ascultatori. Probabil ca asteapta sa vada care e pozitia sefului de trib. Jos palaria. Organizarea cel putin in ceea ce priveste declaratiile pare perfecta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pot sa ma bag si eu? Nu cred ca fac mai mult decat cateva zile pana la ei... Blestemat nu cred ca poate sa se bage inca, are topoarele trimise la padure... :D
 

DeletedUser

Ce noroc pe mine ca m-am retras..altfel ma atacai si pe mine :p

Te sabotam cu spionii. :))

Abia acum am vazut ca a postat albertus. Se pare ca m-a mai lasat vederea. Am imbatranit si eu :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1195

imi e atat de frica,incat ma gandesc sa dau "stergere cont".
 

DeletedUser

razboiul a inceput demult:

NU VA ATINGETI DE LAMINE! E FERMA MEA PERSONALA!!!

Titlu Mater Dolores atacă satul lui lamine (1|1) modificarea numelui
Expediat 27.06.08 07:13
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 4.4%
Moral: 47%

Bonus de noapte pentru apărători

Agresor: Mater Dolores
Sat: Sat bonus (535|702) K75

Număr: 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: lamine
Sat: satul lui lamine (1|1) K0

Număr: 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Spionaj
Resurse spionate: 850 850 850
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 4)
Cazarmă (nivelul 2)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Tăietori de lemne (nivelul 5)
Mina de argilă (nivelul 4)
Mina de fier (nivelul 3)
Fermă (nivelul 1)
Magazie (nivelul 1)
Ascunzătoare (nivelul 1)


@albertus...las' ca stiu eu cine si-a trimis "clopotei" in satul tau. Pe tine te aparam, daca cineva din trib iti este atat de fidel.

Cine se leaga de albertus va avea 20 de oameni pe cap! Si suntem mici si rai!

De restu...nu ne pasa, decat daca ne trimit si ei suport :D
 

DeletedUser

Mai da eu stiu ca acolo is admini.......Si daca ii atacati nu va pot bloca conturile?:confused::confused:
 

DeletedUser

Am avut o mica problema la jocul ala 3d. Imi facea unul ks (era turc probabil :)) ), i-am dat eu lui ks cu al doilea cont. :D

Mater Dolores eu am revendicat primul satul lui lamine, nu aici in alta parte, aici nu puteam din motive obiective acum pot din motive subiective (sunt luni bune decat am revendicat satul lui lamine, birocratia asta a blocat retrocedarea). :)) Sunt dispus sa merg pana la capat ca sa il nobilez pe lamine, daca nu fuge din trib. :)) (aici nu sunt original, stiu caz pe lumea asta cand i-au zis ca ori vii la noi ori incepem sa te farmam, nu a vrut si au inceput sa il farmeze) Vreau sa zic dupa asta ca satului lui lamine e la mine. :))

albertus cum ii mananci de vii cu fulgi cu tot sau fara fulgi? :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser184

dat fiind faptul ca retrocedarile s-au incheiat si ca nu ai depus in timp util cererea, nu ti se accepta cererea de punere in deplina posesie satul meu :D

termenul limita de depunere a fost ieri, 26.06.2008 :D

poate la finele lumii vei avea onoarea sa imi iei satul...ca acum nobilul oboseste pana la mine...
 

DeletedUser

Poate descopar teleportarea in camera de arme. Il teleportez direct la tine in sat. :)) (Nu ca ar exista asa ceva.)

Nu era nimeni la ghiseu cand am vrut sa depun actele :mad: si era in timpul programului. :p

Ce ma enerveaza turcul ala noob in jocul ala 3d, iar a venit sa imi faca ks. Il omor ca nu se mai poate > : ) .
 

DeletedUser

dat fiind faptul ca retrocedarile s-au incheiat si ca nu ai depus in timp util cererea, nu ti se accepta cererea de punere in deplina posesie satul meu :D

termenul limita de depunere a fost ieri, 26.06.2008 :D

poate la finele lumii vei avea onoarea sa imi iei satul...ca acum nobilul oboseste pana la mine...

Deci sa inteleg ca cererea mea, finalizata printr-un atac, echivaleaza cu o rezervare?:D:D:D

adminule...pana la nobilare, esti ferma mea personala!
 

DeletedUser

Deci vreti sa faceti magarii cu satul care urmeaza sa imi fie retrocedat... Ghine, las ca vedeti voi. :)) Va nobilez pe toti cu lancierii . :))
 

DeletedUser

degeaba, daca nu ne paladinezi cu trenuletul de negustori, n-ai farmec...
 

DeletedUser

:confused: Gata mi-am revenit, paladinul e ala mic si negru care e taso.

Din pacate paladinul meu e in coma alcoolica. Saracul si-a varsat amarul in bautura si acum e mai mult mort decat viu.

Lancierii sunt putini mai treji (ei vad inamicul dublu dar tot e bine ca il vad), restul sunt toti beti morti. Au dat foc la zid :mad: pe motiv ca nu circula aerul din cauza la zid...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus