M-am saturat. Declar razboi tribului TT!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Forum C.T., Rezervari:

TheDukeSD în data de 01.06. la ora 20:49 Citat Prelucrare Şterge
Satul lui lamine e al meu! >:)


I-a fost frica lui Duke sa nu puna altcineva rezervare. O am si acuma pe forum. :)
Initial am crezut ca a dat un noob de nobil, dar cand am vazut cine si ce a rezervat...
 

DeletedUser4838



Din intamplare aceeasi discutie de n00bi am avut-o ieri pe L4.

Cine sa dea curatarile si cine nobilii pe satele jucatorilor din TT. Am scos-o la capat, ne intereseaza doar satele mari, cele mici le farmam. Eu am trimis doar cateva curatari, 2 pe fiecare sat, vreo doi colegi inca vreo 4 curatari si alti 3 cate un nobil. Am zis ca le luam pe rand. Trimitem 3 nobili pe un sat, aceeasi 3 pe celalalt si cate unul apoi pe cele 2... ca le lasam doar cu adeziunea scazuta la 10, maxim 15.

Ne-am straduit un pic sa coordonam si atacurile la minut.
Sper ca ne-a iesit. Maine dimineata vedem.

Daca nu ati inteles strategia noastra, nu-i nimic. Mai bine... ca poate ne turnati si afla astia 2 si fac dodge la curatari sa ne "mucifice" n00bilii.
 

DeletedUser

ohooo ovidius! traiesti! credeam ca murisi!

ia trimite un atac pe lamine! that's an order :D:D:D:D
 

DeletedUser

Daca vrei sa vezi ce are in sat si nu iti iese spionajul, trimite 10 sau 100 de lancieri de garda ca sprijin care sa ajunga cu o secunda inaintea curatarilor.
In functie de cati mor in urma atacurilor, poti aproxima cam ce defensiva a avut. :D
 

DeletedUser

Lasa raportul ala. Important e ce va avea in sat cand vor ajunge atacurile. :)
 

DeletedUser

ferma lvl 40. eu doar atata cer. Si nu cer prea mult.

ba nu...50. si paladin cu 20 de nivele...de la paladin la SuperMan, inarmat cu artefactul "bomba atomica"
 

DeletedUser

bun, al doilea artefacat al paladinului meu e Cafeaua lu' Tanti Dolores. Trimiti cate o cana din asta fiecarui soldat inamic, si devin atat de agitati ca fug de la posturi si cuceresti un sat gol....

ar trebui sa le trimit celor 5 lancieri ai lui lamine cate o portie de cafea...poate ma mai trezesc cu sprijin din sat de barbari...
 

DeletedUser

:)) cum era faza cu masina de clonat? Ceva legat de satul lui lamine... ia vezi cum faci sa ai un marfar de paladini inarmati cu sceptrul lui vasco :p
 

DeletedUser

io zic sa ii imbatam pe admini...si apoi sa le trimitem atacuri. CHEMP-u si STING sa trimita tot continutul magaziilor lor (da, stim ca au doar bautura acolo, nu exista resurse in triburile alea...) si celelalte armata....
 

DeletedUser

CHEMP-u si STING sa trimita tot continutul magaziilor lor (da, stim ca au doar bautura acolo, nu exista resurse in triburile alea...)

Se mai imbata lumea si prin alte triburi ? :eek::eek::eek: De unde or avea bautura, ca noi am epuizat stocul la supermarket :D

Ar fi fooooaaarte interesant de vazut si forumul din CHEMP :cool:
 

DeletedUser

apoi ei nu va zic: dar ei farmeaza satele bonus pe care scrie 30% mai multa productie de bere.

Magazia mea are doar boabe de cafea...nu va chinuiti sa atacati ca o sa va faca paladinu' hiperactiv si o sa-si atace propriile trupe.
 

DeletedUser

Se mai imbata lumea si prin alte triburi ? :eek::eek::eek: De unde or avea bautura, ca noi am epuizat stocul la supermarket :D

Ar fi fooooaaarte interesant de vazut si forumul din CHEMP :cool:

Noi nu ne imbatam! Never! Eventual ne mai trezim... cand se intampla cate o tragedie... :p
 

DeletedUser

apoi ei nu va zic: dar ei farmeaza satele bonus pe care scrie 30% mai multa productie de bere.

Magazia mea are doar boabe de cafea...nu va chinuiti sa atacati ca o sa va faca paladinu' hiperactiv si o sa-si atace propriile trupe.

Tesis nu v-a zis...dar ea e din STING hoata....bambina iar pacalesti lumea cu televizorul???:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus