M-goth contra Mib

  • Autor subiect DeletedUser29282
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Si aici ar fi potrivita o harta :

~Mib~ - mov
M-goth - negru

map.php
 

DeletedUser

inca nu s-a terminat,problema este ca au intervenit domnii admini si au inchis cativa jucatori,probabil ca stau la masa si beau o bere acum in cinstea M-GOTH.

Multumim pentru ajutorul dat de ADMINI tribului M-GOTH,cum naiba s-a gasit sa fie blocati exact jucatorii din granita,iar satele sa fie luate aproape toate cele din granita,hmmm,va multumim
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hitler a lovit America prin Japonia.de la distanta nu veti reusi sa duceti decat o lupta pur de uzura.in momentul cand se va globaliza conflictul,atunci se poate da vreo prognoza.si sigur sunteti de acord,cand am spus ca Rusia nu poate invinge Brazilia,poate nu ati acordat importanta.insa daca apare ceva zonal,in coasta inamicului,fie si de talia unui trib mult mai mic,se pot schimba multe,si apare actiunea.acum sunteti si mai intangibili prin blocajele adminilor.va doresc succes,si mentionez ca sunt unul dintre cei care am jucat pe contul daiony,actualmente doar cu statut de observator.
 

DeletedUser33287

inca nu s-a terminat,problema este ca au intervenit domnii admini si au inchis cativa jucatori,probabil ca stau la masa si beau o bere acum in cinstea M-GOTH.

Multumim pentru ajutorul dat de ADMINI tribului M-GOTH,cum naiba s-a gasit sa fie blocati exact jucatorii din granita,iar satele sa fie luate aproape toate cele din granita,hmmm,va multumim


o sa incerc sa rapund punctual afirmatiilor tale,fiind si eu implicat in acest razboi:
1.razboiul nici n a inceput(va incepe doar cand vom reusi sa avem minim 20 de sate pe granita,cei care suntem implicati)
2.daca au intervenit adminii,inseamna ca ati incalcat reguli,nu crezi?(sau aplicam regula din fotbalu romanesc?-daca ceva merge prost intr un meci,dam vina pe arbitrii)
3.nu stiu daca e in avantajul M-GOTH sa fie jucator de la voi blocat avand pe el ,cred,1000 de atacuri(si erau mai multe daca nu era blocat intre timp)....
o zi buna sa aveti!
p.s.acum ma pun bine cu adminii....aveti grija!
 

DeletedUser32280

inca nu s-a terminat,problema este ca au intervenit domnii admini si au inchis cativa jucatori,probabil ca stau la masa si beau o bere acum in cinstea M-GOTH.

Multumim pentru ajutorul dat de ADMINI tribului M-GOTH,cum naiba s-a gasit sa fie blocati exact jucatorii din granita,iar satele sa fie luate aproape toate cele din granita,hmmm,va multumim


tu mai ai de invatat multe .. degeaba ai jucat pe toate lumile!!! .. blocarea doamnei cu viora nu poate fi decat in dezavantajul nostru !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lucian eu stiu prea multe pentru a ma lasa pacalit de anumite chestii,asta poate sa va spuna voua cei 3 admini care joaca in tribul vostru,dar saracutul de tine,am impresia ca nici macar tu nu stii asta

aaaa,sau jucatorii din M-GOTH nu stiu dragii de ei ca au 3 admini in trib,oricum eu am incheiat aici,succes M-GOTH contra MIB,dar o sa vaeti nevoie si de multa bafta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am citit vreo 10% din ce ati postat voi aici. Stimati dusmani sunt uimit cu cata rautate vorbesc unii dintre voi despre tribul MIB. Majoritatea aveti o gramada de sate si puncte dar vad k ati uitat ce inseamna respectul pt adversar. Aud o gramada de comentarii rautacioase: ca suntem lasi,ca suntem o adunatura de tradatori, ca suntem lipsiti de onoare,etc,etc,etc. Ati uitat ca asta e doar un joc. E adevarat k noi am hotarat sa punem capat unui PNA intr-un moment total nefavorabil pt voi. Am considerat ca profitam de un avantaj strategic si chiar am profitat...pana ati inchis voi frontul cu LEX. In toate astea nu vad unde e tradarea,lipsa de onoare,etc? In loc sa va bucurati ca nu va plictisiti innobiland sate de barbari, voi stati si ne vorbiti cu rautate parca ati fi niste copii de 14 ani pe care nu-i lasa parintii noaptea in club. Mai mult... v-ati bucurat la necazul vecinului cu satele luate de admini de parca ati castigat fiecare cate un premiu. Ar fi interesant daca noi am da toti stergere cont sa vedem daca v-ar placea sa luati numai sate de barbari si sa va razboiti toti intre voi si cu playerii de la margine:D
 

DeletedUser

daca ar fi jucat corect domnii admini din m-goth si nu s-ar fi folosit de functii sa cistige teren va promit eu ca nu inainta m-goth asa mult, dar ei au blocat jucatori din mib leau luat satele, iar satele de barbari aparute au fost luate de m-goth, atit pot lua si ei sate de barbari, vreti sa jucati corect, noi cei din mib va asteptam
inca ceva vedetiva de treburile voastre, ca daca incep sa fac public tot ce stiu, o sa intrati in razboaie cu multe triburi si intrun an veti disparea
 

DeletedUser29282

stiu ca am zis ca n-o sa mai postez pe forumul extern dar totusi, mah voi ce aveti in capul ala, paie? azi imi intrara o gramada pe mine sa imi zica, ca cica sunt admin :))))))) duamne de unii facui biza, altora le zisei ca e o tampenie, voi probabil aveti multi-conturi si v-au blocat admini conturile si acum dati vina pe asa zisii admini din tribul dushman, duamne venii unu azi la mine cica s-o deblochez pe VIOLONCELA :))))))))
 

DeletedUser

Dupa cum stiti cine este admin nu are voie sa joace pe lumea unde modereaza...

Reveniti la subiect
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stiu ca am zis ca n-o sa mai postez pe forumul extern dar totusi, mah voi ce aveti in capul ala, paie? azi imi intrara o gramada pe mine sa imi zica, ca cica sunt admin :))))))) duamne de unii facui biza, altora le zisei ca e o tampenie, voi probabil aveti multi-conturi si v-au blocat admini conturile si acum dati vina pe asa zisii admini din tribul dushman, duamne venii unu azi la mine cica s-o deblochez pe VIOLONCELA :))))))))

de curiozitate stii de ce a fost blocata vio ...
mda doar dai cu presupusu ...
tare mai esti:confused:
 

DeletedUser29282

MULTI-CONT... si cica noi nu suntem fair-play ca am depus tiket, primii o gramada de PM-uri de genul asta :)))))))) na bine ma care e ala mai nefair-play ala care joaca cu mai multe conturi sau ala care depune tiket impotriva celui care joaca cu mai multe conturi :)))))))))
 

DeletedUser

aici gresesti nu pentru multi cont a fost banata,
presupunerea este mama" intelepciuni"
 

DeletedUser33119

stiu ca am zis ca n-o sa mai postez pe forumul extern dar totusi, mah voi ce aveti in capul ala, paie? azi imi intrara o gramada pe mine sa imi zica, ca cica sunt admin :))))))) duamne de unii facui biza, altora le zisei ca e o tampenie, voi probabil aveti multi-conturi si v-au blocat admini conturile si acum dati vina pe asa zisii admini din tribul dushman, duamne venii unu azi la mine cica s-o deblochez pe VIOLONCELA :))))))))

adminu' =))

mai stii ?poate esti si tu admin dar ai aflat abia acuma :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus