M-goth contra Mib

  • Autor subiect DeletedUser29282
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29282

m-am inteles cu tipu e vecin de-al meu :)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

ma ce faceti mib-ilor, va percutam la nord de nu va vedeti, si-au batut joc poal si eu adik eu de voi :))))))))
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: M-Goth
Players:

Side 2:
Tribes: ~MIB~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 54
Diferență: 25

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 303,183
Tabăra 2: 532,341
Diferență: 229,158

image.php
 

DeletedUser29282

lasa-ne frate cu statisticile, ca nu statisticile sunt realitatea de pe teren, ei ne ia sate de la izolatii si inactivii de pe K68, si noi le luom sate unde se afla inima tribului Mib(bantu4. VIOLONCELA, Belisarius, shell) asa se vede valoarea le-a luat poal sat azi noapte in inima lor si pana datura saracii recuperare pe el, deja satul era blindat, prin asta se vede organizarea nu c-o freaca ei la rece cu playeri izolati si inactivi, saptamana asta in nord, motoi77, eu adik eu si cu poal le-au dat ceatza la plestinii aia :)))))
 

DeletedUser

lasa-ne frate cu statisticile, ca nu statisticile sunt realitatea de pe teren, ei ne ia sate de la izolatii si inactivii de pe K68, si noi le luom sate unde se afla inima tribului Mib(bantu4. VIOLONCELA, Belisarius, shell) asa se vede valoarea le-a luat poal sat azi noapte in inima lor si pana datura saracii recuperare pe el, deja satul era blindat, prin asta se vede organizarea nu c-o freaca ei la rece cu playeri izolati si inactivi, saptamana asta in nord, motoi77, eu adik eu si cu poal le-au dat ceatza la plestinii aia :)))))

Dupa inceputul mesajului nu mai inteleg nimic ... ideea e ca renaultsandero vroia niste statistici.
 

DeletedUser29282

de inteles este destul de coerent mesajul meu, ca nu stau eu sa pun toate virgulele asta e alta treaba, o sa incerc pe viitor sa pun toate semnele ortografice ca sa inteleaga toata lumea ;)
 

DeletedUser

tu esti vistima propriei tale prostii ... tu stii dar nu ti dai seama .. adica tu stii ca esti un prost dar nu ti dai seama inca =))


1.1 Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Reveniti la subiect si incetati cu jignirile

1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser29282

auuuu doare unde mis este


Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
13.2%
Moral: 39%

Agresor: sovietiku
Sat: 7.1.Divizia T-90 Vladimir 03 (774|507) K57

Număr: 0 0 0 0 0 175 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0



Apărător: danybossdany
Sat: 0.Bolsevic (798|572) K57

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/13520
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 11 la -20

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-24.3%

Moral: 100%

Agresor: unicu18
Sat: La Vendeta (800|569) K58

Număr: 0 0 8214 0 0 1730 0 0 491 445 0 0
Pierderi: 0 0 8214 0 0 1730 0 0 491 445 0 0


Apărător: sovietiku
Sat: 0.Bolsevic (798|572) K57


Pierderi: 200 190 0 133 44 1 0 52 0 0




il vor inapoi baietii, cat o sa traga ei din cauza satucului asta :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

sovietiku în data de 28.02. la ora 21:51
te rog sa-l concediezi pe [player]StaRchilD89[/player], este din tribul Mib cu care noi avem razboi, multzumesc pt intelegere !!!



[player]sovietiku[/player]

Mathewnr1 în data de 28.02. la ora 22:00
ok,am trimis cererea mai departe

sovietiku în data de 28.02. la ora 22:01
multzumesc, se pare ca nu le place razboiul real decat cele in care ei sunt 10 vs 1

Mathewnr1 în data de 28.02. la ora 22:10
era atacat de voi?

sovietiku în data de 28.02. la ora 22:12
nu dar am atacuri de la el si nu am de gand sa ii las sa se refaca in alte triburi cum de altfel au facut si cu noi, au intrat doar sa se refaca

sovietiku în data de 28.02. la ora 22:15
tin sa precizez ca si noi cand ni s-a cerut sa concediem fosti Friend i-am concediat, tedominpsihic si fiscal stiu asta destul de bine

Mathewnr1 în data de 28.02. la ora 22:28
ok.au ajuns atacurile?asta pt a vedea niste rapoarte ca dovezi...
si ca fapt divers am aflat ca proprietarul contului s-a schimbat de curand[poate iti amintesti de kykaya...]

sovietiku în data de 28.02. la ora 22:32
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-20.6%

Moral: 100%

Agresor: StaRchilD89
Sat: -2- (799|551) K57

Număr: 0 0 6979 0 0 999 300 391 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 6979 0 0 999 300 391 0 0 0 0

sovietiku în data de 28.02. la ora 22:33
mai am vreo destea, satul e luat azi in inima lor, iar atacurile azi fura date de el

sovietiku în data de 28.02. la ora 22:33
kykaya nu m-ar fi atacat pe mine

Mathewnr1 în data de 28.02. la ora 22:34
imi poti da te rog rapoartele originale?:D sa le pot trimite ca dovezi...

sovietiku în data de 28.02. la ora 22:38
[report_display]http://ro6.triburile.ro/public_report/b109875522754ef52115dc864ae4d485[/report_display]

Mathewnr1 în data de 28.02. la ora 22:51
ok,dupa cum am vazut in raport nu a folosit berbeci,poate nu a avut...cam cate atacuri ti-a trimis?
oricum,proprietarul contului s-a schimbat si te asigur ca nu va mai reveni in mib,ceea ce inseamna ca nu veti mai avea probleme cu ea:D

sovietiku în data de 28.02. la ora 22:58
[report_display]http://ro6.triburile.ro/public_report/b0217d86816f94b8832ef99c4d063185[/report_display]


am si cu berbeci daca vrei, nu-i problema, eu am cerut sa fie concediat, sa stea in Mib, a fost si este dushman activ impotriva noastra si nu accept, pentru playerii nostri din K68 nimeni nu lea acordat azil, au pierit acolo saracii abandonati de un trib care la vremea aia era neputincios sa retalieze iar alte triburi au stat la cerintele Mib de a nu fi recrutati, nici noi nu vom accepta ca altii sa plece, sa stea acolo si sa indure abuzurile conducerii, si sa atace unde satele blindate asa cum ii obliga VIOLONCELA

Mathewnr1 în data de 28.02. la ora 23:02
a fost,dar nu va mai fi fiindca s-a schimbat proprietarul contului...ai vorbit in ultimul timp cu ea?
iar atacurile vad ca le-ai trecut cu bine,dupa cum se vede aveti suficiente trupe defensive:)

sovietiku în data de 28.02. la ora 23:05
eu ti-am cerut sa o concediezi si am venit cu motive intemeiate, ash dori sa imi dai un raspuns concret da sau nu

Mathewnr1 în data de 28.02. la ora 23:06
nu,la fel ca tine si eu am adus motive intemeiate:D

sovietiku în data de 28.02. la ora 23:08
poi cum ma voi veniti cu cerinta de nu al recruta pe unu din **** ce trib, noi ne conformam cerintei asa cum e normal iar voi nu va conformat cerintelor noastre

sovietiku în data de 28.02. la ora 23:10
cand am zis pe formulul extern ca va veni vremea cand unii din Mib vor dori sa fuga din el ai zis ca nu veti recruta din cadrul Mib

Mathewnr1 în data de 28.02. la ora 23:15
/:)daca te referi la mesajul meu,era vorba de niste conturi din SH care e posibil sa fie date afara[oricum recrutarea la voi nu i-ar fi ajutat],acel mesaj fiind trimis si celorlalti aliati.dar in cazul de fata ti-am explicat de ce nu o pot concedia,a venit aici prin niste recomandari si pe cont nu mai este proprietarul din mib ci un fost membru friend

sovietiku în data de 28.02. la ora 23:17
man playerul ala imi datu mie atacuri acum 7 ore, nu sunt atacuri date acum 2 sapt sau o luna

Mathewnr1 în data de 28.02. la ora 23:18
da,probabil a vrut sa isi schimbe satele de atac fiindca acum nu mai avea nevoie de ele in acea zona si a gasit un punct rosu apropiat unde sa trimita trupele:D
ti-am mai zis,atacuri de la ea nu vei mai avea:D

sovietiku astăzi la ora 00:36
mi se rupe daca voi avea sau nu atacuri, eu am cerut concedierea acelui cont

Mathewnr1 astăzi la ora 09:03
ok,dar argumentele tale nu au fost suficiente pt concedierea jucatorului:D

sovietiku astăzi la ora 09:08
auzi ma, tu te inclini la orice interes, poi noi am concediat playeri din Friend la cererea voastra care nu fusesera niciodata atacati de voi si care nu va atacasera niciodata, i-am concediat doar ca erau playeri Friend si ne-am conformat cerintelor voastre si tu o dai la intors, sunt curios daca cei din conducerea voastra vor actiona la fel

Mathewnr1 astăzi la ora 16:00
eu fac parte din conducere,si ti-am explicat ca este un jucator de-al nostru acum pe cont...ca tu nu vrei sa pricepi...asta e

sovietiku astăzi la ora 17:03
tu esti un smecher care te inclini cand vine vorba de interes, si stiam asta deasta am si zis asta pe forumu extern mai demult, dar vroiam sa am o dovada deasta te abordai pe tine munca noastra impotriva Mib este munca noastra si doar NOI vom profita de pe urma muncii NOASTRE, M-AI inteles ?!!!

Mathewnr1 astăzi la ora 17:09
/:)in speranta ca am inteles ce trebuie din mesaj...star,nu avea atacuri din partea voastra deci clar,refugiat nu este!deci pe el n-ati muncit nimic...sa nu mai vorbim despre voi care ati procedat cam la fel la un nivel mai mare[cazul LEX,trib dusman noua;)]

sovietiku astăzi la ora 17:12
bah LEX dushman voua, voi nu ati folosit un singur atac impotriva Lex, de cate ori v-am invitat ati zis ca va concentrati pe ARM, asa ca nu veni sa imi spui tu mie de "dushman cu Lex" si am sa public si discutia asta pe forumu extern sa vada lumea ce om esti tu

sovietiku astăzi la ora 17:16
o dai cu mine la intoarsa parca ash fi marioneta ta, poi ce eu am facut fasoane cum faci tu cand ne-ati cerut voi asta, nici nu am stat la discutie si i-am concediat imediat pe toti pe care ni i-ati cerut si s-au dus in Mib si lor nu le-ati cerut asta, deci e discriminare totala asta

Mathewnr1 astăzi la ora 17:21
cateva sate s-au luat de ambele parti,asta nu se poate nega...si conteaza faptul ca oficial,in acte eram dusmani...voi pe noi ne-ati ajutat cu arm?
din partea mea poti sa publici,nu ma deranjeaza cu nimic,din contra,iti sapi singur groapa.
discriminare?:))bine...dane-n judecata!
inca ceva...stapaneste-te putin;)

sovietiku astăzi la ora 17:25
imi sap singur groapa? acum te crezi si superior nu, n-o sa am somn de frica ta este, adika eu vin sa te rog frumos ceva si tu ma iei drept marioneta ta si incerci sa ma vrajesti, hai sa nu te mai aud in veci...

sovietiku astăzi la ora 17:26
iti spun un lucru, noi nu vom fi in veci un trib marioneta cum este Mib

Mathewnr1 astăzi la ora 17:28
nu,nu era o amenintare:))ma refeream la reputatia ta;)
ok,am insinuat ca ati fi?nu cred...dar nici noi nu ne vom lasa calcati in picioare
.......................
 

DeletedUser29282

becherash era de 1000 de ori mai inteligent si mai corect decat tine, nu stiu de ce nu mai e diplomat el, tu vezi doar ce-ti pica tie bine, tu doar ti-ai luat-o in cap ca esti in trib de rang 1 si asta crezi ca iti ofera posibilitatea sa te joci cu ceilalti si sa-i privesti de sus, habar nu ai sa intretii relatiile cu alte triburi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sovietiku,multumesc de caracterizare.considerai corect rezultatul daca concediam contul?dar dupa cum ti-am mai explicat nu era atacat de goth,detinatorul contului s-a schimbat recent iar dupa cum vad tie nu ti-a convenit faptul ca te-a atacat[si poate ca nu te poti razbuna]...treci peste,nu poti castiga tot timpul:)nu privesc de sus dar in ceea ce priveste jocul am vrut sa iti servesc o doza din ceea ce dai;)
uncle,patezi onoarea tribului aparand membrii acestuia?daca zici tu...
 

DeletedUser33119

sovietiku,multumesc de caracterizare.considerai corect rezultatul daca concediam contul?dar dupa cum ti-am mai explicat nu era atacat de goth,detinatorul contului s-a schimbat recent iar dupa cum vad tie nu ti-a convenit faptul ca te-a atacat[si poate ca nu te poti razbuna]...treci peste,nu poti castiga tot timpul:)nu privesc de sus dar in ceea ce priveste jocul am vrut sa iti servesc o doza din ceea ce dai;)
uncle,patezi onoarea tribului aparand membrii acestuia?daca zici tu...

din moment ce l-a atacat...avea tot dreptul sa ceara concedierea acestuia,nu crezi ?

logica asta ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus