M-goth contra Mib

  • Autor subiect DeletedUser29282
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

m-goth are acolo pe granitza jucatori activi ca motoi kddy care nu au frica de dusman :D si tot lupta din greu


spor la razboi o sa il castigati !!!
 

DeletedUser29282

hai ca deja is disperati baietii ca incep sa ne vada la granita cu ei... BAU
 

DeletedUser

bine :)) ... nu va luati dupa dominik ca dimineata e crazy !


map.php
 

DeletedUser

Frontul nu este prea mare,printre ei fiind raspanditi IQ si j-h-g...
curiozitate proprie,j-h-g vor ajuta goth sau isi vor alege alta tinta?
 

DeletedUser13059

dupa harta asta doar goth vs mib vad un avantaj al hartii pt mib :| dar in rest sunt cam mici
 

DeletedUser29282

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-16.3%

Moral: 100%

Agresor: yodey
Sat: 180 Purified (738|496) K47

Număr: 0 0 2059 0 1 488 0 0 302 0 0 0
Pierderi: 0 0 2059 0 1 488 0 0 302 0 0 0


Apărător: sovietiku
Sat: 7.1.Divizia T-90 Vladimir 02 (739|493) K47


Pierderi: 124 108 1 98 4 0 0 14 0 0 0 0



ajunsei si eu la granita cu ei si uite deasta zic c-o sa ii facem prastie pe Mibi, i-am vazut cum lupta, sunt blanetz
 

DeletedUser29282

e un sat luat de la un coleg care ne ajuta sa venim pe granitza, poi cand am facut aceeasi manevra cu Lexii in o ora jumate dupa ce il luasem mi-au suflat satul Valjan si cu Deadzone, astia se trezira si ei dupa 20 de ore
 

DeletedUser27753

Frontul nu este prea mare,printre ei fiind raspanditi IQ si j-h-g...
curiozitate proprie,j-h-g vor ajuta goth sau isi vor alege alta tinta?



J-H-G nu isi cauta tinte…tinta ne va gasi pe noi sunt convins, ramane de vazut cine vrea sa fie tinta noastra:D, cat tine de distante nu e o problema pentru M-goth are capacitate si putere sa ajunga la granita cu MIB, sa aiba doar dorinta … candva celor din MIB le ziceam ca L6 se va schimba radical, va veni timpu cand se va ataca de la distante si sa nu-si caute dusmani printre aliati (PNA-uri), dar din pacate nu au luat in calcul vorbele mele, sa vedem ce va fi, se asteapta un razboi interesant.:)
 

DeletedUser29282

vor tremura de frica pufanii astia care nu stiu cum e sa traiesti cu sabia la glanda ca niste iepurasi roz de plush asa vor tremura saracutii
 

DeletedUser29282

pariuri poate... vai deja incep sa fac inamici invinsi din cauza atacurilor unor noobi care habar nu au sa atace :))))
 

DeletedUser14726

:))

Interesant razboi... apar ceva pariuri? :))

Bafta tuturor... desi se vede o castigatoare.. ;))
 

DeletedUser

Începe vânătoarea!

Sa vedem cat rezista baietii din MIB:))...chiar nu s-au gandit ei ca LEX-ul se rupe si vin playeri f buni chiar si la noi:)...acum vedem de ce sunt ei in stare!
 

DeletedUser29282

in 6 luni vor fugi in primul trib care ii accepta, deja ma umplura de atacuri noobesti
 

DeletedUser18036

Urata statistica. Sper ca se va schimba cat de repede. :|

Side 1:
Tribes: M-Goth
Players:

Side 2:
Tribes: ~MIB~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 31
Diferență: 25

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48,655
Tabăra 2: 298,668
Diferență: 250,013

image.php
 

DeletedUser

Stati linistiti:)
Avem multi jucatori in drum spre ei:) plus ca dau ca disperatii zeci de atacuri pe sate ale celor care deja au ajuns:)
 

DeletedUser

dupa cate vad pe harta..Mib sta mult mai bine (ma refer la granita), gotilor le va fi foarte greu cu mib , astia chiar is uniti, e clar ca nu-s vedetisme pe la ei, dar cand 'sefu' zice sa atace, aia ataca cu totii .
Nu stiu ce pronostic sa dau ..
dar zic ca razboiul asta va dura cel putin 6 luni, daca nu mai mult.
 

DeletedUser

map.php


Mib va avea un avantaj pentru inceput , dar nu are cum sa se apropie de zona M-goth decat sa cucereasca satele de pe margine care pot fi usor aparate. M-goth vede acest lucru va trimite la inceput sprijin pe satele care unesc zona MIB cu zona lor , apoi va trimite sprijin pe satele lor care sunt in zona MIB . Apoi vor trimite atacuri , apoi cei din zona MIB vor da cu nobilii si M-goth va castiga.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus