[M~K] vs. -ML-

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1647

Continuam topicul unde ati inceput voi cu spam.

Nervo... ziceai ca daca o tinem tot asa cu satele cucerite.. noi 100 si voi 20 tot noi pierdem, nu? Bv, asa ca ne-am gandit sa nu o mai tinem chiar asa... sa facem altfel... succes in continuare.

Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: -ML-
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 0
Diferență: 25

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 219,743
Tabăra 2: 0
Diferență: 219,743

image.php
 

DeletedUser

Ce să spun, succes celor din MK...))

Doar că... ţineţi minte, nu e războiul vostru cu nervo, ci e cu ML...))

Sunt 2 lucruri TOTAL diferite.
 

DeletedUser

Ray, intelege... interesele mele sunt intr-o cu totul alta directie. Iti dai seama ca nu pot da amanunte in privinta aceasta. Nu sunt robot sa joc peste tot pe harta. Succes. "Lumea e plina de colturi inactive, momentan ati gasit voi unul".
Norocosilor =))
 

DeletedUser8140

coltul activ e WHDAC in 21 :) acolo sa va miscati, oricum daca nu va mai luptati pacat =((
 

DeletedUser

Ce sa zic.....Succes celor din -ML-, dar nu pot spune nici k cei din MK, sunt slabi!Parerea mea este k daca MK-ul se intemeia odata cu -ML-ul acum erau cu siguranta peste -ML-,si poate chair in primele 2-3 triburi!Cei din MK,au foarte multa experienta!
 

DeletedUser

Parerea mea este k daca MK-ul se intemeia odata cu -ML-ul acum erau cu siguranta peste -ML-,si poate chair in primele 2-3 triburi!Cei din MK,au foarte multa experienta!
Parerea ta conteaza. :)
Eu zic asa: Daca ar fi fost intemeiat odata cu noi, ar fi fost in k37/k47... si crede-ma nu mai erau acum. Asa cum nu mai sunt FoTR sau/si DiViN. ;)
Enorm de multi jucatori se lasa... asa ca, lasa. :)
---
Rey... vezi numarul de sate amice. Distanta tot asa ramane si va ramane mereu. Dar tu esti incapatanat si nu vrei sa intelegi 1 lucru: la voi e granita. Scopul nostru e sa va tinem cat mai mult pe loc acolo... de aceea si recrutarile in zone, pentru a va da de lucru sa stati acolo cumintei. ;)
Cine ne-a fost dusman pana acum catva timp stie ca exact asa am mai facut, dar noah... alinta-te si gata. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Prima

Din prima fza bineinteles sunt favoriti la castigarea razboiului cei din -ML, dar o sa vedem daca cei din MK , vor face vreo surpriza!
 

DeletedUser

Sunt SIGUR că cei din -ML- vor fi PLINI de surprize :D

(Exact aceasta le-am mai spus-o şi celor din IMMO =))
 

DeletedUser

ML

In ML, daca nu era Gya si catalin, ml nu era akm nici in primele 40!
Gya si catalin au adus tribul in top!
 

DeletedUser

:))

Si ce surprize lai facut tu celor din IMMo ca eu nu stiu nici macar 1?
L-a deshidratat. E o surpriza chiar de proportii. Intemeietorul SPAM!, iar tu spui ce supriza ti-a facut?
Domnule, SPAM! a avut cel putin 50% meritul de a va duce de pe locul 4 global acolo unde sunteti. Tu te agati cu disperare de un fir de ata, cumva? :D
---
Aici e topic [M~K] vs. -ML-
Citeste bine si acum si peste 1 luna ce spun clasamentele:
Inamici învinşi (Triburi)
3. Master-Lords 264,99 Mio.
24. Gothic Medieval Knights 113,85 Mio.
Top general triburi
7. -ML- 26.172.610 71.932.213 319 225.493 7789 9.235
13. [M~K] 20.831.934 36.685.247 113 324.648 4013 9.142
---
S-a mentinut diferenta numarului de sate? Saptamana trecuta:
300 jucatori (ML)= 7000 sate
150 jucatori (M~K)= 3700 sate.
Ma bucur ca ati inteles intr-un final... ca nu jucati doar voi.
---
Si tineti cont... e vara, e soare, lumea merge la plaja, terase, nu sta cu ochii beliti doar in monitor. :D
Asa ca spor la cucerit sate, voi luati doar din -ML-, noi luam de oriunde apucam. :)
Ah, uitasem DarkSyte esti cumva un lingau pe care l-am eliminat din trib si care pe cei care ni-i ponegreai cu atata ura, acum ii lingi dupa ureche? =))
Ce oameni... ?!:D
Tu esti cel care nu demult imi sugerai ca ti-ar sta bine in [M~K] ca fiind spion pentru -ML-, nu?
Ti-ai informat superiorii? Ai dat raportul zilnic? ;)
Vezi tu? In momentul in care mi-ai spus ca vrei sa mergi la ei ca spion, ti-ai semnat foaia de drum spre marginea hartii. Si te-ai mirat cum de esti atacat de -ML-? Asa cum i-ai fi tradat pe ei, asa i-ai fi tradat pe toti. Cei ca tine murdaresc pe unde ajung... :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

spun

haideti sa va spun ce fel de om mai e nevozila!

El ave scris la text personal k in data de 25.06-2009, posesorul contului va fii altul!
Eu l-am intrebat intr-un mesaj daca se lasa de joc, iar el mi-z zis k smecheru: iesi!
si m-a concediat din trib apoi cei din ml mi-au rezervat satele!
 

DeletedUser

Darky, pentru informaţia ta, procedam EXACT la fel cum a făcut nervo.
 

DeletedUser

Nu ţin minte exact care din conducătorii antici...
Îmi pare că Macedon...
Când veneau la el spionii să îi furnizeze informaţii, în schimbul faptului ca el să îi lase să lucreze pentru el... Alexandru îi decapita.
Iar la întrebarea subalternilor, "de ce?", el le-a spus: Once a spy, ALWAYS a spy.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus