[M~K] vs. -ML-

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:rolleyes:pai nu el zice ca e bun mei omule lumea care a jucat cu el
el na afirmat vreodata in vre un post ca e bun verifica;)

toata zona aia unde e el si care la avut drept dusman poate sa confirme, si inca ceva

de tine cati pot sa zica ca esti jucator bun???

la el sunt mai mult de 100 de oameni care sunt destul de sus in clasamente
nu vipuri sezoniere de romania sti cum sunt formatiile alea de gagici care dau din fund la bara o seara si le vede lumea la tv tot doar o seara;)

si eu zic ca e un foarte bun jucator nervozila.
---
O sa ma abat putin de la titlul topicu-lui...
Eu cred ca cei mai bni jucatori l9, sunt: vonauff,nervozila,Gangster Ray,R3b3llul,Charlie Jade ,mihai s, etc.
Nu am calculat dupa puncte, ci dupa experienta.
 

DeletedUser

SMILEYX, prin "va arat eu ca voi nu stiti nimica" ce intelegi?

PS: lasa Gangster Ray ca SMILEYX i istoria, el stie tot batular daca nu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

si eu zic ca e un foarte bun jucator nervozila.
---
O sa ma abat putin de la titlul topicu-lui...
Eu cred ca cei mai bni jucatori l9, sunt: vonauff,nervozila,Gangster Ray,R3b3llul,Charlie Jade ,mihai s, etc.
Nu am calculat dupa puncte, ci dupa experienta.

exclude-ma... sunt jucatori mult mai buni si mai experimentati de care nu ai precizat, pe care nu i-ai cunoscut..cauta in wwizz, in gt, cauta cartea de istorie, dupa cum ti-am mai zis eu sunt doar un jucator mediocru...
 

DeletedUser

exclude-ma... sunt jucatori mult mai buni si mai experimentati de care nu ai precizat, pe care nu i-ai cunoscut..cauta in wwizz, in gt, cauta cartea de istorie, dupa cum ti-am mai zis eu sunt doar un jucator mediocru...

Nu te exclud!
Chiar daca zici tu ca sunt jucatori buni pe car nu i-am trecut, 100% esti si tu si nervozila si ceilalti pe car i-am precizat, printre acei jucatori din wwizz si gt.
 

DeletedUser

Nu poti sa spui despre cineva ca este bun, cand:
1. Nu ai luat sitter pe contul lui.
2. Face satele 12.154 puncte.(cine gandeste jocul isi va da seama de ce?)
3. Una e sa fii bun strateg in coordonari de atacuri, alta e sa organizezi un trib(e cu mult mai usor sa organizezi un trib sa tii jucatorii activi, dar e foarte greu sa inveti jucatorii cum sa atace cu succes.)
Si ar mai fi...
---
Cere-i rapoartele de atac lui Stelutza4ever pe satul 775|494. Apoi vei realiza ca sunteti JOS. ;)
Nu as fi fost rautacios, insa am anuntat ca satele de acolo vor avea peste 100.000 din fiecare + cavalerie grea +... :)
Un jucator care trimite pe 1 singur sat tot ce are atac, in fata mea e 0 barat. Atat timp cat tii jucatori de genul, iti dau dreptate cand spui ca esti mediocru.
Aveti 90 membri, ar trebui sa fie 1 si 1. Nu panarame. :)
N-am sa mai afisez rapoartele, pentru ca probabil il veti lua la bataie. In ritmul acesta, atacati-ma tot tribul si tot nu luati satul, promit. Daca asa stiu 75% din tribul vostru sa joace, atunci chiar mi-ati comfirmat parerea despre voi. ;)
Intrebare: Cu ce foloseste un jucator intr-un trib, daca isi strica tot atacul(cca. 40 sate de atac) pe 1 singur sat dusman, nici nu reuseste sa-l ia, iar apoi strica si apararea vecinilor, pentru ca la randul lui a suferit atacuri? Oricum ii multumesc frumos ca ma ridica la inamicii invinsi cu pierderi micute. :D
Imi pare rau pentru aceste critici... Dar am mai zis, atata timp cat va umflati in pene fara nicio baza, eu voi fi aici sa corectez totul exact cum e in realitate. Nu ne mintiti!, caci nu e frumos. :)
O zi frumoasa va doresc.:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nevozila, acum serios, nu mai spune si tu ca te lupti de unul singur cu tot tribul lor pentru ca nu e adevarat!
daca te-ai fii luptat cu tot tribul erai la margine acum!
Nu poti sa spui ca te lupti cu tot tribul, cand, un jucator ca vonauff, e in fata ta si *** vine pe lang tine face ravagii.
 

DeletedUser9858

:D:D:D:D:D
pai se lupta de o luna cu ei si tu acuma vezi?:D


nervozila punei si lui o melodie de samba poate danseaza mai bine decat restu tribului
 

DeletedUser1647

:D:D:D:D:D
pai se lupta de o luna cu ei si tu acuma vezi?:D


nervozila punei si lui o melodie de samba poate danseaza mai bine decat restu tribului

se lupta de o luna... te rog frumos ;)


Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: NWO NWOA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 145
Tabăra 2: 10
Diferență: 135

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,542,986
Tabăra 2: 112,625
Diferență: 1,430,361

image.php
 

DeletedUser1647

Nu poti sa spui despre cineva ca este bun, cand:
1. Nu ai luat sitter pe contul lui.
2. Face satele 12.154 puncte.(cine gandeste jocul isi va da seama de ce?)
3. Una e sa fii bun strateg in coordonari de atacuri, alta e sa organizezi un trib(e cu mult mai usor sa organizezi un trib sa tii jucatorii activi, dar e foarte greu sa inveti jucatorii cum sa atace cu succes.)
Si ar mai fi...
---

Cere-i rapoartele de atac lui Stelutza4ever pe satul 775|494. Apoi vei realiza ca sunteti JOS. ;)
Nu as fi fost rautacios, insa am anuntat ca satele de acolo vor avea peste 100.000 din fiecare + cavalerie grea +... :)
Un jucator care trimite pe 1 singur sat tot ce are atac, in fata mea e 0 barat. Atat timp cat tii jucatori de genul, iti dau dreptate cand spui ca esti mediocru.
Aveti 90 membri, ar trebui sa fie 1 si 1. Nu panarame. :)
N-am sa mai afisez rapoartele, pentru ca probabil il veti lua la bataie. In ritmul acesta, atacati-ma tot tribul si tot nu luati satul, promit. Daca asa stiu 75% din tribul vostru sa joace, atunci chiar mi-ati comfirmat parerea despre voi. ;)
Intrebare: Cu ce foloseste un jucator intr-un trib, daca isi strica tot atacul(cca. 40 sate de atac) pe 1 singur sat dusman, nici nu reuseste sa-l ia, iar apoi strica si apararea vecinilor, pentru ca la randul lui a suferit atacuri? Oricum ii multumesc frumos ca ma ridica la inamicii invinsi cu pierderi micute. :D
Imi pare rau pentru aceste critici... Dar am mai zis, atata timp cat va umflati in pene fara nicio baza, eu voi fi aici sa corectez totul exact cum e in realitate. Nu ne mintiti!, caci nu e frumos. :)
O zi frumoasa va doresc.:)

Deci un jucator nu poate fi bun ca face satele la 12154, hai sa fim seriosi... asta conteaza in calitatea jucatorilor? Eu tot timpul mi-am facut satele asa.. am zis, nu sunt bun, nu ma consider bun, nu stiu de ce zici ca ma umflu in pene sincer..sau poate ziceai de altii, in fine. Nu am nevoie de sfaturi de la tine... cu satele mai mici si nu stiu ce..cn stie cunoaste...chiar nu am nev de mai mult loc in ferma, in schimb asa am parte de multe alte lucruri in plus.

Avem 78 membrii nu 90.

Singurul care se umfla in pene din tot acest topic esti tu, sincer.

Las-o balta cu 100.000 de fiecare +, ok? Am vz ce trupe are ala pe acolo... hai sa nu ... "umflam"....

Si in ultimul rand care de fapt trebuia sa fie primul... nu stiu de ce te mai chinui tu cand este clar ca lupti pt o cauza pierduta, suntem n00bi, nu stim sa atacam, eu imi fac satele la maxim ca habar n-am sa joc, care e problema? suntem un trib de n00bi care am cucerit 145 de sate de la nwo si nwoa si am pierdut 10 sate.... sa o tinem tot asa si ... la mai multi n00bi. ;)

Eu am deschis acest topic, rog moderatorii sa il inchida.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pune statistica [M~K] vs. picasopicture, daca tot o dam in statistici.
Apoi poate vei realiza ca sunt singur aici practic, iar voi sunteti: irocica, steaua4ever care tocmai a ramas fara coltzi, ndanl si inca 2-3 care au trimis atacuri.
Asadar, unde e vonauff sa descarce si el tot si sa va linistesc pe toti? :D

Pi eS:
Las-o balta cu 100.000 de fiecare +, ok? Am vz ce trupe are ala pe acolo... hai sa nu ... "umflam"....
, poate iti vei da seama ce e in satele alea daca iei 5 minute sitter la Steaua4ever. Atunci poate-ti vei deschide ochii si te vei intreba asa: oare ce in satul acela daca a rupt 40 full-uri de atac si 1 nivel la zid nu a cazut?;)
Ah, uitasem... spor la cucerit sate abandonate ca si pana acum. Caci acolo satele sunt abandonate. ;)
Fara cont premium nu are sens.
Apropos, saluta-l pe condorul. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nervozila, nu cred ca are legatura punctajul satelor cu cat de bun e jucatorul... cum ai zis acum picasopicture si vonauff voi aveti 2-3 jucatori care au luat mai multe sate de la ei, ei la randul lor au la fel 2-3 care au luat mai multe sate......nu am nici o legatura cu voi dar ziceam asa:D



totusi nervozila ... smileyx asta...l-ai crescut tu ?:))..nu vad ce legatura are cu tot ce zice
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus