[M~K] vs. -ML-

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sprijin.jpg

Sprijin de la jucator de peste 800.000 puncte din [M~K]. Frumos, asa imi place. :D
Bine-nteles l-am pastrat caci poate survin unele atacuri si omul vrea sa scape de acele trupe, probabil sa faca sat de atac, in loc de aparare. Nu-i asa Steaua4ever? Caci si tu cedai satele si ai trimis trupele la plimbare ca sa le golesti. Ciudat este ca ai trimis si nobili, oare de ce? =))
 

DeletedUser12846

Bonus de noapte pentru apărători

Agresor: pyranha..
Sat: 039 (759|482) K47

Număr: 992 0 0 0 452 0 0 0 0 0 1 1
Pierderi: 992 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1

Apărător: ajaxmarian
Sat: 024 (765|480) K47

Număr: 0 0 0 30 0 0 0 11 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 12 0 0 0 4 0 0 0 0
Religie: Unităţile au fost credincioase


da bine ca faci tu bascalie am si eu ceva rapoarte daca vrei mai multe ** pe privat
 

DeletedUser1647

sprijin.jpg

Sprijin de la jucator de peste 800.000 puncte din [M~K]. Frumos, asa imi place. :D
Bine-nteles l-am pastrat caci poate survin unele atacuri si omul vrea sa scape de acele trupe, probabil sa faca sat de atac, in loc de aparare. Nu-i asa Steaua4ever? Caci si tu cedai satele si ai trimis trupele la plimbare ca sa le golesti. Ciudat este ca ai trimis si nobili, oare de ce? =))

Sat luat, cerere de sprijin, intre timp recucerit... sprijin ajuns la dusman... cn nu a mai patit? :confused:
 

DeletedUser

nervozila nu mai trebe sa cedez satele alea...am incercat sa recuperez un sat ca am vazut ca lo pierdut ajaxmarian da daca nu am reusit asta e, il iau eu mai incolo nu iti fa griji
 

DeletedUser

Sat luat, cerere de sprijin, intre timp recucerit... sprijin ajuns la dusman... cn nu a mai patit? :confused:
Ba da, insa de la 20-30h distanta sa pui sprijin 300 lancieri, spade si arcasi... Mai bine nu mai trimitea nimic. Ori dai si camasa de pe tine, ori nu dai nimic, daca tot e departe. :)
In fine... n-a fost cu rautate, eu doar glumesc. Chiar daca prea dur... :D
---
da bine ca faci tu bascalie am si eu ceva rapoarte daca vrei mai multe ** pe privat
Ei da... man, ti-a spart satul si a trimis sa-l ia mai repede, iar tu in disperare de cauza ai dat sa iasa lanci si spade. Intamplator nici el nu mai avea atac. Insa... nu esti scapat, stai linistit.:)
---
nervozila nu mai trebe sa cedez satele alea...am incercat sa recuperez un sat ca am vazut ca lo pierdut ajaxmarian da daca nu am reusit asta e, il iau eu mai incolo nu iti fa griji
Mersi pentru raportul dat. Asa da subordonat... imi place.(Pentru o clipa am avut senzatia ca sunt ofiterul caruia un subofiter ii da raportul). :D
Steaua4ever, care sat? Am fost cam absent acolo ultimele 24h.
Eh, ce sa spun... succes!:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

Ba da, insa de la 20-30h distanta sa pui sprijin 300 lancieri, spade si arcasi... Mai bine nu mai trimitea nimic. Ori dai si camasa de pe tine, ori nu dai nimic, daca tot e departe. :)
In fine... n-a fost cu rautate, eu doar glumesc. Chiar daca prea dur... :D


Fiecare cu politica lui. :)
 

DeletedUser

ajaxmarian spuneai ceva? =))
Explica-mi si mie ce fel e sa stai 9-10 ore lipit de monitor si sa mai pierzi si cca. 20.000 lanci spade si arcasi? :D
Ei bine, asa ar fi fost viata aici copilasii, daca era lumea activa. Sper ca ti-a placut aventura... urmeaza runda a doua, peste 60h. ;)
Mai umflati-va acum, "bunilor".
---
Semnatura lui Ray Gonzalez... se potriveste pe campul de lupta. Eu sunt unul, voi... "mai multi". :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12846

Agresor:._t[player]PICASOPICTURE[/player]
Sat:.______[village](772|493)[/village]

Unitati:____
p1_0.jpg

Număr:__i_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r__29___-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s1_-r
Pierderi:.t_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r__29___-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s1_-r
Apărător:.r[player]ajaxmarian[/player]
Sat:.______[village](766|485)[/village]

Unitati:____
p1_0.jpg

Număr:__i_13062_5228_-s956-r_3892_-s219-r-s607-r__12___2560___75___-s1_-r_-s1_-r_-s0_-r
Pierderi:.t_-s3_-r_-s1_-r_-s0_-r_-s1_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s1_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r


Opponents defeated - points:
Agresor:._t45
Apărător:.r577


pai daca mai trimiti in halul asta sa stii ca ma speri
 

DeletedUser

Hai, nu modifica te rog frumos.
Iti spun eu ce-ai pierdut in satul acela, cam 20.000 lanci, spade si arcasi maestre. Iar ca sa ne convingem, pune prietene rapoartele. Nu ne "aburi" ca noi stie ce si cum cu simulatoarele acestea. :D
---
LOL!! =)))
---
S-avem pardon, dar... Spune-i lui Mutu. Vezi ca te bag in sedinta daca mai minti asa. :D
spuneiluimutu.jpg

pebune.jpg

hainumanebuni.jpg

haihai.jpg


Cavaleru`... cu zidul 0, tu mai aveai cel mult 5000 din fiecare, si asta cu indulgenta. In fine, ai scapat de data asta. Vorbim poimaine. Si tine cont, eu sunt unul singur, voi... aplaudati-ma. ;)
Da-mi si mie rapoartele daca esti fair-play, chiar sunt curios sa vad daca m-am inselat in privinta ramasitelor din satul tau dupa ultimul atac. Ai cuvantul meu ca vor ramane confidentiale. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu.(cred ca ma confunzi :D). Ii venea sprijin pe banda rulanta. Are in carca pe irocica, Steaua4ever... etc. Ce bine e cand are cine-si rupe apararea in satele tale, nu? :D
Cand a simtit catzeii aproape a inceput sa tipe dupa sprijin... altfel nu mai avea satul acum. Dar noah... asta e. :D
Eu sunt unul, ei... aplauda. ;)
Prostia e ca nu mai am cont-premium, ori fara nu are sens. ;)
Cine poate face mai mult decat mine, atunci sa faca!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

nervo zile tati ca esti in alt trib ca baietii asti poate nau vazut ca se bat doar cu tine si tu tiai schimbat tribu;)
 

DeletedUser12846

stai tu linistit ca stiu sa ma apar si singur mie imi place sa joc pe harta nu sa fac caterinca pe forum sa vada lumea ca sunt in joc
 

DeletedUser

sprijin.jpg

Sprijin de la jucator de peste 800.000 puncte din [M~K]. Frumos, asa imi place. :D
Bine-nteles l-am pastrat caci poate survin unele atacuri si omul vrea sa scape de acele trupe, probabil sa faca sat de atac, in loc de aparare. Nu-i asa Steaua4ever? Caci si tu cedai satele si ai trimis trupele la plimbare ca sa le golesti. Ciudat este ca ai trimis si nobili, oare de ce? =))



aici gresesti...peste tot de ex se cere sprijin permanent in trib sa trimita toti cate 300-400 lsa si 50-100 grea...si pe lumile mai vechi 1000 - 1500 lsa si 400 grea depinde cum e satul intre dusmani la granita etc
 

DeletedUser

aici gresesti...peste tot de ex se cere sprijin permanent in trib sa trimita toti cate 300-400 lsa si 50-100 grea...si pe lumile mai vechi 1000 - 1500 lsa si 400 grea depinde cum e satul intre dusmani la granita etc
Daaaa. Hai mai ce Dumnezeu. Daca satul e la mine, inseamna ca a cerut sprijin la disperare, nicidecum ca voia sprijin permanent. :D
Man, satul era luat de 20 ore... deci sprijin permanent cade de la sine(nici zidul nu era complet), caci lui nu-i stateau ochii decat ce sat sa mai ia moca de pe acolo. :D
---
Steaua4ever pune 30 atacuri doar pe un singur sat, si asta se cheama ca stiti sa jucati? =))
E limpede ca satul va avea 100.000 din fiecare si moare totul daca sunt atacuri reale, nu? Hai, sa fim realisti. Am vazut ce jucati voi: "bambilici". =))
stai tu linistit ca stiu sa ma apar si singur mie imi place sa joc pe harta nu sa fac caterinca pe forum sa vada lumea ca sunt in joc
Serios? Eu am crezut ca vrei sa te lansezi cu primul tau post aici. :D
Mie-mi zici mai Ajax-uleee? Cat ai stat lipit de monitor ieri amice? :D
Toti joaca pe harta, deci nu-i o noutate, cand ai sa ajungi sa te plictisesti de ea, ai sa cauti forumul, sau vei chinui de pe sitter-i pe altii. :D
---
Revenind: Diferenta dintre mine si voi va fi mereu asta. Eu spun exact ce se vede, voi spuneti ce vreti sa vada lumea. ;)
Pi eS: Nu mi-ai trimis rapoartele amice... De ce oare? ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12846

stai tu linistit ca nu joc de azi de ieri (dar pe tine ce te face sa crezi ca esti asa de bun )
 

DeletedUser12846

Revenind: Diferenta dintre mine si voi va fi mereu asta. Eu spun exact ce se vede, voi spuneti ce vreti sa vada lumea. ;)
Pi eS: Nu mi-ai trimis rapoartele amice... De ce oare? ;)

cat despre rapoarte trebuia sa trimiti mai multi nobilii ca sa vezi ce am in sate
 

DeletedUser9858

:rolleyes:pai nu el zice ca e bun mei omule lumea care a jucat cu el
el na afirmat vreodata in vre un post ca e bun verifica;)

toata zona aia unde e el si care la avut drept dusman poate sa confirme, si inca ceva

de tine cati pot sa zica ca esti jucator bun???

la el sunt mai mult de 100 de oameni care sunt destul de sus in clasamente
nu vipuri sezoniere de romania sti cum sunt formatiile alea de gagici care dau din fund la bara o seara si le vede lumea la tv tot doar o seara;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus