[M~K] vs. -ML-

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8140

lasa darksyte, tu esti bun numa ca ti-au luat satele :)) cat de mult iti ajuti tu tribul? uitate ca dintre triburile din top5 noi si wwizz nu am facut fuziuni, restul prin fuziuni au ajuns unde au ajuns ;) asa ca pune mana si citeste lectia ca maine te ascult
 

DeletedUser

noi am facut o singura fuziune si nu mai e aproape nici un jucator in trib din fuziune si am ajuns pe 9 :p
 

DeletedUser1647

un singur om declara razboi,dar o face doar pe forumul extern...asta numesti tu declaratie de razboi?sunt multe astfel de atacuri si asta nu inseamna sa treci pe toata lumea la dusmani..

Duşmani
NWOA sfârşit
NWO sfârşit


Acum esti multumit? In loc sa dau mesaj in joc am declarat aici sa vada tot omul, crezi ca am nevoie de confirmare stampilata de mai sus de mn?:eek:
 

DeletedUser

atat de mare este tribul NWO,i ncat marele intemeietor R3b3llul, nici nu are cont pe triburile forum k sa-si schimbe vorbe cu alti intemeietori, sau alte chestii din astea!
 

DeletedUser

atat de mare este tribul NWO,i ncat marele intemeietor R3b3llul, nici nu are cont pe triburile forum k sa-si schimbe vorbe cu alti intemeietori, sau alte chestii din astea!

nu trebe neaparatsa ai cotn pe extern ca sa fii un jucator buN!
 

DeletedUser8140

darksyte tu vei ajunge un mare player daca mai faci 100 posturi pana duminica

nu ati cazut rau... Dar inainte va luptati pentru locul 1 si acum sunteti pe 4...

si inca ceva

Inamici învinşi (Triburi)Ca agresor Ca apărător În total
Rang Numele tribului Cucerit
1 woodstock 198,04 Mio.
2 White Wizards 187,15 Mio.
3 Rebeli de TOP 179,20 Mio.
4 ORDINUL CAVALERILOR TEMPLIERI 168,93 Mio.
5 Spam Angels 166,35 Mio.
6 Gunners 162,35 Mio.
7 New World Order 160,17 Mio.
8 Fire Birds 160,03 Mio.
9 GUERRILLA 133,17 Mio.
10 New World Order Academy 117,42 Mio.
11 UNITED NATIONS 116,51 Mio.

unde esti tu? :-/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4360

Mie mi se pare o dovada de lasitate sa declari razboi pe un forum extern unde oricum intra si citesc foarte putine persoane in loc sa informezi tribul advers ca este trecut la dusmani asa cum trebuie in joc si prin mesaje date diplomatului din acel trib :(

Sper ca nu toata lumea face asa ...
 

DeletedUser8140

da, dar nu cred ca trimite mesaj doar pe extern, aici se posteaza doar asa sa arate cat de periculos e el :))
 

DeletedUser1647

Mie mi se pare o dovada de lasitate sa declari razboi pe un forum extern unde oricum intra si citesc foarte putine persoane in loc sa informezi tribul advers ca este trecut la dusmani asa cum trebuie in joc si prin mesaje date diplomatului din acel trib :(

Sper ca nu toata lumea face asa ...

Da, e lasitate sa declari pe extern. Daca ii dadeam doar la intemeietor mesaj si taceam sa nu afle lumea de razboi atunci eram un curajos incurabil.
 

DeletedUser

Topic IRELEVANT jocului.
-ML- e gata.
A se închide şi a se deschide unul nou, "Admiratorii NWO" :)
 

DeletedUser

ati vazut ca lui Gangster Ray urmeaza sa i se ia un interviu de jucaot cheie triburile.ro!
 

DeletedUser1647

Extassy... un jucator mare si activ din NWO.

3 August - 1,333,232 puncte.
9 august - 793.269 puncte

bv :)) pe rand o sa patiti la fel. ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus