[M~K] vs. -ML-

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si ce daca vii nervozila aici? crezi ca mi frica ? =))

PS: parca ai zis mai demult ca joci si pe L4, ce nume ai acolo sau ai jucat?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nervozila nu te supara dar ce ii gresit sa ai satele la 12.154 pucnte?
Ei bine, nu-ti voi deschide eu capul. :D
Cauta singur raspunsul...
---
Steaua4ever acesta e doar inceputul...
upsmld.jpg

---
=))
Voi ati deschis rubrica [M~K] vs. =STR= si defapt era razboiul -ML- vs. =STR=. :D
Cine striga primul, striga mort =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cand era inactiv, LOL. Sa vedem de-acum inainte jucatorule. :D
Cum am zis, cand joaca cineva pierdeti, cum nu joaca luati sate, cam ciudat. Cu marionete stiti sa jucati, cu jucatori reali, se termina smecheria? E fapt dovedit. :D
Linisteste-te, le vei da inapoi + dobanda, crede-ma. :)
Si nu numai tu. irocica are conturi de reglat, a venit ziua platii. :)
E doar inceputul...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu te cred, eu cred numa la biserica...maine sa vedem statistica iara
 

DeletedUser

hehehe... sa-mi pun si eu cortul acolo, si vom discuta dupa un timp, zi de zi... noapte de noapte. :)
 

DeletedUser

nervozila dar si eroul tau are satele la 12.154:)

Fiecare are stratetgia sa propie daca gangsert are satele la 1215 inseamna ca e diferit de tine asta nu inseamna ca e mai slab:)

hai mult succes in continaure bafta si incerca sa fii si tu mai realist incep sa cred ca tu esti "razboinicul lumini" nu nea gigi.

Deageaba te lauzi ca crapi piatra in ca deocamdata tu nu ai fsot in nicio granita de razboi a tribului ML,si sa nu uitam ca Ml a pierdut sate peste tot!
 

DeletedUser

oricum stau zi de zi noapte de noapte nu iti fa griji :)) ca nu joc numa pe L9
 

DeletedUser

nervozila dar si eroul tau are satele la 12.154:)
"...tu nu ai fsot in nicio granita de razboi a tribului ML..."
Desi n-ar trebui sa-ti mai adresez replici, pentru ca esti un analfabet notoriu(nici sa scrii corect nu esti capabil), am sa ma risc sa-ti desenez.
La inceput L9, fostam exact in granita cu triburile FoTR si DiViN, amice. Cu Divin aveam razboi, cu FoTR aveam razboi. Exact in intersectia a 4 continente, nu poti sa nu ai "pustiulica" nicio granita deschisa la macel.
Dar cand elimini comandantii, tribul piere aproape instantaneu...
---
Unde sunt laudele mele? Am mai spus, insa tu pe langa faptul ca nu stii a scrie, vad ca nici sa citesti nu esti capabil.
Nu erau laude ci planuri de viitor... ;)
Asa si va fi!
Ce nu intelegi din cuvintele acestea?

Pi eS: De fiecare data iti voi vorbi ca unui nimeni, stii de ce? Pentru ca ai prostul obicei sa te bagi exact unde te potrivesti cel mai prost. :D

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nervozila, sa stie Extassy da nu destul...trebe unu mai bun, macar da atacurile in aceasi secunda
 

DeletedUser

bah nervozila daca esti asa grozav de ce nu ai ramas in ML ca vad ca pruin vorbele pe care le spui tu ii bati pe toti.

EU nu ma bag unde nu imi fierbe oala,insa ma bag aici deoarece vad ca tu esti prea plin de sine,lasa si tu mai moale lasia pe alti sa te laude nu o fa singur.)aici ma refer in general ca stii doar sa te lauzi) .



Mah nervozila sper sa citesti chair daca esti in vacanta:
1.Ori fi MK slabi sau n00bi cum ii faci tu insa au castigat arzboiul,asta e nu ai ce face e daor un joc ce era ata de greu sa il feliciti pe ganster.?
2.Am ramas surprins ca vad oameni maturi ca tine care la 30 de ani au mintea unui copil de doi ani (nu te supara) insa si daca la varsta asta nu poti fi fayr play nu stiu ce sa zic sa stii ca nu intodeauna cel mai bun castiga ci castiga cel care are mai multa minte si care are noroc.
3.Sa presupunem ca eram intrun trib dusman RDT si ma intalneam la o bere cu jimmymacel ce era,eu vad scopul jocului astfel iti faci noi prieteni indiferent ca iti e dusman,alait sau coleg de trib.

chiar daca is mai mic ca tine cu mutl asculta un sfat de la mine: incerca si tu sa o dai la pace nu esti cu nimik mai castigat ca ajungi rang 1,e doar un joc si inmcearca sa ai caracter eu de exemplu pe vremea cand eram in IMMO iam putut felicita pe RDT,am spus da mah sunteti mai buni felicitari si atat insa asta tu nu o poti face.

Multa bafta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce sa zic.....Succes celor din -ML-, dar nu pot spune nici k cei din MK, sunt slabi!Parerea mea este k daca MK-ul se intemeia odata cu -ML-ul acum erau cu siguranta peste -ML-,si poate chair in primele 2-3 triburi!Cei din MK,au foarte multa experienta!

poate e santaj !...poate e conspiratie ! sau poate doar au hotarat ca sunt prea buni si trebuie sa se lase de joc si vor un final scurt :)

pacat ca razboiul acesta e pe departe de a fi unul provocator :|
 

DeletedUser1647

Steaua4ever acesta e doar inceputul...
upsmld.jpg

Sa stii ca ai avut dreptate ca asta e doar inceputul. Chiar incepe sa-mi placa.

hahahaoac.jpg


Acum astept iar sa zici ca e inactiv sau... gasesti tu ceva incat sa faci lumea sa creada ca iar cucerim inactivi si nu pe drept :-j
 

DeletedUser1647

Marele trib NWO.

Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: NWO
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 1
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 141,576
Tabăra 2: 11,041
Diferență: 130,535

image.php




De academie nu mai zic.

Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: NWOA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 0
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 161,129
Tabăra 2: 0
Diferență: 161,129

image.php


Iar de -ML- nu mai e nimic de zis ca razboiul e clar castigat. ;)

Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: -ML-
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 276
Tabăra 2: 33
Diferență: 243

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,302,663
Tabăra 2: 284,582
Diferență: 2,018,081

image.php
 

DeletedUser

~RDT~-ul a cazut rau de tot...
[M~K]-ul se lupta cu NWO...nu mai inteleg nimik...
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
un singur om declara razboi,dar o face doar pe forumul extern...asta numesti tu declaratie de razboi?sunt multe astfel de atacuri si asta nu inseamna sa treci pe toata lumea la dusmani..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus