[M~K] vs. -ML-

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mi se pare jalnică.

Ştii de ce? Pentru că ai pus-o tu, care nu ai depus nici un efort şi nu ai interacţionat direct cu tribul nostru în joc, deci practic e o nouă încercare de a ta pentru a te băga în seamă.

Să o pună cei care au luat cele 5 (vai, tocmai 5 :eek:) sate, nu tu, care probabil te-ai chinuit vreo 2 ore ca să găseşti tribul respectiv pe tw stats...))

Mai ştii de ce? Pentru că ai pus-o total aiurea, într-un topic unde nu îşi are locul.

PS. Scuzele mele, statisticile arată că totuşi ai interacţionat cu SPAM! :p

Side 1:
Tribes: SPAM!

Side 2:
Players: florinel the lord of war

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 0
Diferență: 1

PPS: Cere sprijin de pe acum, mă mut lângă tine, doar de dragul tău :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mi se pare jalnică.

Ştii de ce? Pentru că ai pus-o tu, care nu ai depus nici un efort şi nu ai interacţionat direct cu tribul nostru în joc, deci practic e o nouă încercare de a ta pentru a te băga în seamă.

Să o pună cei care au luat cele 5 (vai, tocmai 5 :eek:) sate, nu tu, care probabil te-ai chinuit vreo 2 ore ca să găseşti tribul respectiv pe tw stats...))

Mai ştii de ce? Pentru că ai pus-o total aiurea, într-un topic unde nu îşi are locul.

PS. Scuzele mele, statisticile arată că totuşi ai interacţionat cu SPAM! :p

Side 1:
Tribes: SPAM!

Side 2:
Players: florinel the lord of war

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 0
Diferență: 1

PPS: Cere sprijin de pe acum, mă mut lângă tine, doar de dragul tău :D

Mah charlie eu ii cedau niste sate la nafatalina,acum mai are sa imi ea unul. mia luat pana acum 7!

PS.Tribul aceala gr.10 sunt o gasca din IMMO!
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
Va rog sa reveniti la subiectul topicului.
 

DeletedUser

creca acuma e [M~K] vs NWOA

Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: NWOA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,564
Tabăra 2: 4,832
Diferență: 732

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 0
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 34,780,325
Tabăra 2: 12,646,248
Diferență: 22,134,077

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 39,908
Tabăra 2: 0
Diferență: 39,908

image.php
 

DeletedUser1647

Razboiul [M~K] - -ML- se termina aici si noi ne declaram invingatori. -ML- si-a luat talpasita cum a putut mai repede dupa ce a cautat tot felul de scuze ca am gasit noi un colt inactiv si ca nu stim sa atacam desi statistica de mai jos arata cu totul altceva. -ML- se transforma alaturi de ~KN~ in NWO si NWOA. De NWO nu ne-am atins pana acum dar cu NWOA e vreo 6 - 0 pentru noi. Declar razboi oficial aici triburilor NWO si NWOA si declar terminat razboiul cu -ML- din care e clar din statistica si din fuga lor cine a iesit invingator.

Daca cineva vrea sa ma contrazica sa o faca, pana una alta sunt doar multumit de faptul ca am destramat un trib mai vechi si mai sus in clasament decat [M~K] si sa nu uitam de mandria lor...

Important e sa iti distrugi dusmanul indiferent prin ce arme si cum o faci.


Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: -ML-
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,587
Tabăra 2: 9,559
Diferență: 3,972

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 263
Tabăra 2: 33
Diferență: 230

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 34,967,865
Tabăra 2: 55,413,810
Diferență: 20,445,945

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,166,940
Tabăra 2: 284,582
Diferență: 1,882,358

image.php



Rog un moderator sa inchida topicul. Un topic nou va fi deschis "[M~K] vs. NWO".
 

DeletedUser8140

Dap, se pare ca lumea fuge in toate partile in zilele noastre, sa vedem acum cum se continua, daca imi permiti ray, PARTEA a 2-a, sa speram ca e trilogie ca e mai fain :)). Asa au facut si cativa din CIR, asa au facut si IMMO asa au facut si ML, au fugit :).
 

DeletedUser

Ce să zic Ray, o victorie binemeritată, succes contra celor din NWO...))
Nu se ştie niciodată de unde vă apare un aliat...))
 

DeletedUser

Razboiul [M~K] - -ML- se termina aici si noi ne declaram invingatori.
Auzi Ray Gonzalez? BAU!
Ati avut dusmani cumva pe -ML- in diplomatie? Nu!
-ML- a avut dusman in diplomatie pe [M~K]? Nu!
---
Copile, asculta ceva... ati deschis topicul acesta ca nu erati bagati de nimeni in seama, din dorinta de a va afirma. :D
Faptul ca scrii colorat denota dorinta ta de a iesi in relief, dar tot cu sate de 12.500 esti, tot un "jucator" esti. =))
Pentru mine voi sunteti slabi, nu cei mai slabi, insa slabi jucatori. Dupa toate rapoartele date in rubrica C.D.R. vs -ML-, tu continui sa te afirmi? Eu as intra in pamant de rusine cu asa jucatori, dar noah, tu te multumesti cu gunoaie. =))
Lafaie-te in continuare in mizerii. :D
Auzi la el: " Razboiul [M~K] - -ML- se termina aici si noi ne declaram invingatori." =))
Nu mai poooooootttt :D. Statistica facuta pe barbari. =))
Du-te baaaaa! =))
L2 tot asa ati ajuns pe 1 =))
S-a lasat lumea. :D
---
M~K, va intreb ceva: La voi joaca 80 jucatori? Da sau nu? :)
Invingatoruleeee =))
---
Imi cer scuze totusi celor din [M~K] care stiu sa joace acest joc. Respect voua, dar... numai voua. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nervozila recunoaste ca ai intrat in SPAM! de frica =)) varzetule
 

DeletedUser

Aici aţi dat-o-n bară RĂU amândoi, nervo a fost mereu jucător SPAM!, chiar şi când era în -ML-, iar ML a pierdut războiul cu MK.
 

DeletedUser

Pacat ca nu esti langa mine, ai fi vazut cat poate mie sa-mi fie frica. Lasa nu te deranja, vin eu acolo. Joc sitter pe picasopicture Priveste-ma caci vin... sa vezi teama. Roaga-te sa nu prind cam 15 sate pe langa tine, caci iti vor zbura satele rand pe rand. =))
Gasesc eu fii pe pace. Apoi, am sa-ti spun cand te atac. Sa vezi joc. Cineva trebuie sa va scoata impresiile din cap. Ne-auzim in 2-3 saptamani. Istorie fac cu voi acolo. Promit. ;)

si de unde era sa stiu eu? :))
Pai noah, m-ai intrebat si nu am raspuns? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nervozila..mai frumos e sa nu zici nimic si sa faci, nu sa te lauzi :d..lasa pe altii sa te laude
 

DeletedUser

Da, asa este. Am prostul obicei sa-mi anunt dusmanii. Inspira teroare cuvintele mele. Nu erau laude ci planuri de viitor... ;)
Asa si va fi!
 

DeletedUser

Auzi Ray Gonzalez? BAU!
Ati avut dusmani cumva pe -ML- in diplomatie? Nu!
-ML- a avut dusman in diplomatie pe [M~K]? Nu!
---
Copile, asculta ceva... ati deschis topicul acesta ca nu erati bagati de nimeni in seama, din dorinta de a va afirma. :D
Faptul ca scrii colorat denota dorinta ta de a iesi in relief, dar tot cu sate de 12.500 esti, tot un "jucator" esti. =))
Pentru mine voi sunteti slabi, nu cei mai slabi, insa slabi jucatori. Dupa toate rapoartele date in rubrica C.D.R. vs -ML-, tu continui sa te afirmi? Eu as intra in pamant de rusine cu asa jucatori, dar noah, tu te multumesti cu gunoaie. =))
Lafaie-te in continuare in mizerii. :D
Auzi la el: " Razboiul [M~K] - -ML- se termina aici si noi ne declaram invingatori." =))
Nu mai poooooootttt :D. Statistica facuta pe barbari. =))
Du-te baaaaa! =))
L2 tot asa ati ajuns pe 1 =))
S-a lasat lumea. :D
---
M~K, va intreb ceva: La voi joaca 80 jucatori? Da sau nu? :)
Invingatoruleeee =))
---
Imi cer scuze totusi celor din [M~K] care stiu sa joace acest joc. Respect voua, dar... numai voua. :)


Nervozila nu te supara dar ce ii gresit sa ai satele la 12.154 pucnte?
 

DeletedUser8140

ocupa prea multi bip la stocarea punctajului, sti tu, numerele in forma binara :-@ bla bla bla...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus