M.T. si O.S.

DeletedUser

man burndomination ce dur esti..te astept pe langa mine sa ti arat ce nub sunt :)

si n o sa mai postez p aici ca vad ca lumea se imflameaza usor..

Spor

PS.punem pariu ca sunt jucatori de pe lumea 1 care nu stiu sa dea un atac? :)
 

DeletedUser1969

si eu pun pariu ca is unu de pe lumea 1 care habar nu le au.....cum as putea ajunge langa tine....doar daca as da restart.....orcum ii bogdy pe langa tine >:) bafta
 

DeletedUser

vad ca lumea se imflameaza usor..

destul de stupida afirmatia ta!

prin postul tau etichetezi 2 persoane pe care nu le cunosti, ca sa nu zic ca le jignesti, si pe urma tot tu spui "ca se imflameaza lumea"... mai exact ca isi permit sa-ti raspunda. probabil ca te asteptati dupa rply-ul tau sa zicem "asa e, faraoane! daca iti spunem crezul ne dai 5000 de euro?" :)

lipseste logica in postul tau, sau poate ca stau eu prost si la capitolul asta. ca lider si diplomat deja ai stabilit tu ca sunt varza... din 2 rply-uri.

LizardKing

ps: inca mi se pare dovada de nesimtire sa vii pe forum si sa faci scandal pt un jucator ce nu a fost concediat cand voi aveti sate furate pe care nu ati vrut sa le predati. nu poti sa strigi hotul in timp ce furi.
pss: lasati-o mai moale cu bravura asta "M.T. tribul cel mai bun si O.S. trib slab"! noi am fost constant 100 - 120 de membri, nu am avut 300 si am facut cuceriti interne pana am ajuns la 130 ;) ... si noi daca ne recrutam 300 de membri pe care ii cuceream acum avem de 2 ori mai multe pct ca voi, pastrand proportiile. e simplu sa cuceresti 4 sate de la colegi (sate ce nu beneficiaza de aparare si suport... sate care nu te ataca) si pe urma sa te dai gongoi in fata unui jucator care a farmat si a atacat la greu sa cucereasca satul nr. 2 de la inamic!
psss: va laudati ca nu aveti diplomatie de parca asta e o chesti dificila. va dati neutrii cu toti si ciupiti sate de la toti. incercati sa declarati razboi la 3 triburi mari si sa primiti atacuri constant de la ei sa vedeti cum va mai descurcati atunci. noi suntem in razboi cu 6000 de jucatori daca adun nr. membrilor triburilor inamice. primim atacuri organizate si pierdem multe trupe pe atacuri organizate ca sa ne slabim inamicii. ne era foarte usor sa ne declaram neutrii si sa tot ciupim sate pe ici pe colo iar conflictele sa le rezolvam prin "va respectam, nu se va mai repeta... pana data viitoare!". noi ne jucam un joc de razboi, nu un joc de "cine loveste mai bine pe la spate e serif!"
 

DeletedUser6077

@lizard
nu am interactionat,dar te stiu de pe l2.(era sa fim vecini )de ce-i bagi in seama pe toti?iti bati gura de pomana! lasa-i in pace."nu mor caii cand vor cainii!"
 

DeletedUser1959

Nu am jucat pe L3 sau te refereai la bogdyone? Parca nici el nu a jucat.
Asa e, fiecare stie cate o poveste despre plecarea lui bogdyone si e bine asa! :)

Eu cred ca se referea la mine :p
In fine nu mai am ce sa comentez..pe aici pe la un topic mi-am declarat tot respectul pentru el...si eu ce scuip nu ling...pacat ca nu stie ce tine in trib si mai rau apara acei membrii.
Faptul ca am scos din joc un jucator de 5000 de puncte destul de usor(cu specificatia ca a fost acum 2 saptamani),si acel jucator si-a dat restart ca sa imi creeze probleme(chiar a reusit)...mai apoi sunt atacat cu trupe defensive(ce e drept nu prea aveam defensiva...dar cu ce aveam in sat ii decimam un sat defensiv atacatorului/oarei) asta nu se pune.
Diplomat eu zic ca am fost din moment ce am incercat sa discut si nu am lovit imediat...acum fiecare ramane cu parerea lui.
Eu inca il respect,de fapt respect pe toata lumea...nu am vorbit urat,nu am jignit...ce am sa demonstrez...am sa demonstrez pe campul de lupta.
Best wishes
 

DeletedUser2821

man burndomination ce dur esti..te astept pe langa mine sa ti arat ce nub sunt :)

si n o sa mai postez p aici ca vad ca lumea se imflameaza usor..

Spor

PS.punem pariu ca sunt jucatori de pe lumea 1 care nu stiu sa dea un atac? :)

Nu cred ca e asa de n00b;)
Vezi ce activitate are pe lumea 3.
92 iomrapid M.T. 1.469.422 145 10134
Parca nu imi pare a fi n00b;)
 

DeletedUser7706

Azi dim a fost banat numaru' unu al O.S. TruscaAlex fost PHX un plus in fata celor din M.T. contra O.S.:D
 

DeletedUser

mersi michelle(selena cumva?) :)..pe L3 nu mai joc de vreo luna...aveam un rank in jur de 30 si top 10 la inamici invinsi ca atacator..n are importanta asta

man lizard daca tu crezi ca de la 300 s a ajuns la 140 prin innobilari interne si nu prin concedieri ale nub ilor te poftesc sa verifici stats ul..

cat despre "furat" sate de la OS deja astea s elucubratii...ca unul i a scazut adeziunea si altul a luat satul...asa si ce i cu asta?..e interzis sau ce?...foarte bine..daca erau aliati se ceda satul...nefiind aliati nu vad absolut nimic in neregula aici..
 

DeletedUser1959

mersi michelle(selena cumva?) :)..pe L3 nu mai joc de vreo luna...aveam un rank in jur de 30 si top 10 la inamici invinsi ca atacator..n are importanta asta

man lizard daca tu crezi ca de la 300 s a ajuns la 140 prin innobilari interne si nu prin concedieri ale nub ilor te poftesc sa verifici stats ul..

cat despre "furat" sate de la OS deja astea s elucubratii...ca unul i a scazut adeziunea si altul a luat satul...asa si ce i cu asta?..e interzis sau ce?...foarte bine..daca erau aliati se ceda satul...nefiind aliati nu vad absolut nimic in neregula aici..

Daca nu este ONOARE(din partea jucatorilor tai) nu este nici o problema
 

DeletedUser6715

fie ca cel maibun sa castige.M.T are un avantaj:O.S are multi dusmani,dar dezavantajul se poate transforma in avantaj:):D
 

DeletedUser

Onoare e un cuvant cam mare si cam greu gasesti asa ceva pe server ul asta... :)

Dar e cam mult spus..iti inteleg nemultumirea de a pierde un sat pe care l ai curatat...dar asta e - ce e rosu e rosu
 

DeletedUser

pana akm O.S. spune doar k M.T. au luat sate carora membri O.S. le-au scazut adeziune, sincer ce e rau in asta, si ce legatura are cu onoare?
in jucul asta cel mai bun castiga si sa sti k nu tine doar de trupe, tine si de felul in care iti folosesti capul!!!
inafara de bogdyone care nici macar nu e in trib in acest moment si de inca 4 jucatori pe cine se mai bazeaza O.S.?
 

DeletedUser

pe nimeni! suntem toti prastie...

cel putin pana acum noi ne-am luapta (adica razboi oficial) cu peste 10 triburi si nu am pierdut. toate le-am castigat in zona noastra.
voi stati si ciupiti sate sub pretextul "nu vrem alianta/pna cu voi... vrem sa fim neutrii si sa va ciupim sate!". cand o sa aveti si voi razboi ca la carte cu atacuri organizate din partea inamcilor si dupa ce ii cuceriti atunci vb.

oricum eu recunos... O.S. e slab si plin de n00bi. liderul lor e cel mai mare n00b. de ce nu-i scoate de la inamici daca voi sunteti un trib fara diplomatie. de ce tineti cel mai amarat trib la inamici si nici macar nu e razboi.
 

DeletedUser

domnu' lizard ... iar vorbesti despre diplomatia altui trib decat al tau ?? de unde stii dumneata k noi n-avem razboaie ???
 

DeletedUser

pe nimeni! suntem toti prastie...

oricum eu recunos... O.S. e slab si plin de n00bi. liderul lor e cel mai mare n00b. de ce nu-i scoate de la inamici daca voi sunteti un trib fara diplomatie. de ce tineti cel mai amarat trib la inamici si nici macar nu e razboi.


Eu unu nu am zis niciodata asta, dar vad k tu o zici singur, sincer e treaba ta.

Nu cred k stiu tu cum arata harta M.T. akm sau mai bine spus nuj cum arata pe L3, dak tu nu ai jucat L3 poate nu sti cum au decurs lucrurile pe aklo si ce harta a avut M.T.-ul.

Nu te mai lauda cu 10 razboie, ce triburi aiti avut, v-ati luptat cu vreunu din top 10? ( e doar o intrebare nu sunt ironic!!!)
 

DeletedUser5596

ma ddan tin sati spun ceva O.S. a fost primul trib care a declarat razboi la ec si apoi burn cand erau in frunte pe 1 si 2 uitate unde is acuma,neam razboit cu absint,mai suntem si in razboi cu noa,am destramat koh si ups! care sa desfintat.triburi ca swat sau tua is inca in conflicte cu noi si bomboana de pe tort razboiul sau conflictul cu immo si academia lor.

si acuma am vazut ca suntem in razboi si cu tribul lui minimaxxx stw.si am uitat de oameni din getii.

deci nu stiu ce sa spun decat ca mt este doar un nume insignificant dintr-o lista si nici decum dusmani de moarte.uitate la pozitionarea triburilor enumerate mai sus.

lizardking imi cer scuze daca am gresit deconspirand dusmani tribului dar nu m suportat o asemena obraznicie:mad:
 

DeletedUser

1. MT se lauda ca nu are diplomatie. singurul trib trecut la inamici e O.S. ...desi pe cei din O.S. nu i-ati anutat... cica nu e razboi oficial.

2. din top 10? pai de cand e lumea asta noi am tot declarat razboi triburilor care erau in top 20 si pana acum toate au cazut.

MT facea nobilari interne cand noi ne razboiam cu ec, burn, koh, swat, noa, absint si lista e lunga. inclusiv acum avem la inaimci aprox 15 triburi din care 10 sunt din top 20.

nu-mi place ca ati venit aici pe forum si ati inceput sa dati cu noroi in O.S.! nu ati facut nimic laudabil pana acum. ati tinut capul la caciula, ati cucerit intern si ati ciupit in stanga si-n dreapta si acum vreti glorie. nu asa o castigati!

vreti sa fiti in centrul atentie si sa va laude lumea. sa fiti considerati cei mai buni dar voi ati jucat ca niste mercenari. noi am ramas in urma pt ca am fost in razboi dupa razboi... dar macar asa am castigat respectul inamicilor!
 

DeletedUser

domnu' lizard... v-am mai spus ...
1. o.s. nu e singurul trib la dusmani in mt .
2. nu va mai laudati k ati declarat razboi la toti mamutii , care in mare parte nici macar nu se aflau (afla) cu nucleul principal langa nucleul vostru ... de altfel sunt sigur k acele triburi au avut razboi cu multe altele inafara de voi si chiar si m.t. a cucerit sate de la ele...
3. voi ati inceput sa dati cu noroi in m.t. vorbind despre lucruri pe care nu le cunosti ... de exemplu innobilarile interne , care iar nu stii cum sta treaba ... uitate pe tw-stats si afla mai multe ...
4. spre deosebire de voi noi nu ne raboim cu triburi care se afla cu nucleul la peste 30-40 de ore k voi .... spune-mi si mie cate razboaie ati avut/castigat cu triburi din top 3 de pe continenetele in care va aflati si voi cu cel putin 20 de jucatori si i-ati invins (sau dominati) de unii singuri , fara contributia altor triburi mari ....
5. explica-mi cum un trib cu 226 cuceriri toatele cate aveti in momentul; de fata ati desfiintat atatea triburi mari (k numar ma refer)
 

DeletedUser

foarte mult respect ai castigat.

Nu te supara tu nu sti ce vorbesti, esti plecat la plimbare cand postezi aici, M.T. a venit pe forum si a inceput sa arunce cu noroi in O.S. ?? tin sa-ti spun ca tu personal cred (daca nu erai tot la plimbare) ai deschis topicul asta si tu ai inceput sa ironizezi M.T.-ul.

Tu o ti pe una si buna "M.T. nu are diplomatie" eu iti spun ca esti prost informat.
 

DeletedUser

oricum eu recunos... O.S. e slab si plin de n00bi. liderul lor e cel mai mare n00b. de ce nu-i scoate de la inamici daca voi sunteti un trib fara diplomatie. de ce tineti cel mai amarat trib la inamici si nici macar nu e razboi.

Nu pot sa te contrazic:D
 
Sus