M.t. Vs. Dhbm

  • Autor subiect Regele Thomas
  • Data de început

DeletedUser

da scopul scuza mijloacele pana al urma
in mare parte l-am indeplinit
sunt in trib prieteni buni, suntem pe locul I
ne vedem de treaba
daca statisticile nu erau importante inseamna ca nu mai apareau in optiunile jocului
asa ca multe nu mai raman de zis
 

DeletedUser6637

bine ca ai tu forta ! de ce nu ati avut forta sa rupeti alianta la inceput ? cand era si tribul EO in zona? ati recrutat atunci intr-o veselie , dar aia nu se zice.

Pt michelle2007 , nu am treaba ca ei ataca si de pe 5 conturi , dar sa nu se laude ca ei is nu stiu ce jucatori si defapt ei au conturi prin alte triburi cu care rup aliante , declara razboi si se lauda prin statistici ca au ... (ce era aia ) clasa.

Despre recrutari nu pot spune decat ca fiecare trib are o politica pe termen lung care are drept scop probabil clasarea pentru o perioada cat mai lunga cat mai sus in clasament
Apoi in legatura cu faptul ca "se lauda prin statistici" ..... pai uita-te si tu pe statistici si apoi vezi ca avem cu ce ne lauda ....(nu intamplator menthor este pe locul 1 de atata timp ...si mai sta acolo mult daca nu se lasa )
 

DeletedUser

da e de succes politica tribului in privinta recrutarilor , dar pana la urma picati si voi si atunci veniti cu povesti ca so lasat nu stiu care , nu stiu cum .
daca voi aveti posibilitatea de a sta pe joc noaptea pe la 3 , 4 noaptea si cand pierdeti sa spuneti ca va lasati (o sa vina si vremea aia) nu mi se pare o scuza .
ca si acuma de partea celor care pierd sate sunt aceleasi motive. oarecum victoria asta tot laudata prin statistici nu imi pare nu stiu ce.

lauda de sine ... stiti voi restul
 

DeletedUser

da e de succes politica tribului in privinta recrutarilor , dar pana la urma picati si voi si atunci veniti cu povesti ca so lasat nu stiu care , nu stiu cum .
daca voi aveti posibilitatea de a sta pe joc noaptea pe la 3 , 4 noaptea si cand pierdeti sa spuneti ca va lasati (o sa vina si vremea aia) nu mi se pare o scuza .
ca si acuma de partea celor care pierd sate sunt aceleasi motive. oarecum victoria asta tot laudata prin statistici nu imi pare nu stiu ce.

lauda de sine ... stiti voi restul

da cine pierde sate?:rolleyes::rolleyes:

ti`am mai zis....tu ai ceva boala pe noi....de ce ne blamezi is fiecare topik?
ti`ai pierdut satele gata...relaxeaza`te...poate data viitoare ai noroc sa rezisti mai mult:p
 

DeletedUser

lasal thomas ca asa e el..acum cand cativa jucatori iau luat satele vrea sa puna paie pe foc....si degeaba ca focu e mic ;)

P.S:cand picam picam cu toti ...intram pe alta lume facem si acolo istorie si gata
 

DeletedUser

chiar m-as bucura sa mai reusiti si pe alta lume , dar cum va-ti facut deja o reputatie si atrageti atentia , nu prea vad cum ar putea fi inventata alta lume in care sa mai faceti istorie.
aveti momentan anturajul perfect ... bravo.

N-as mai vrea sa deschid un alt topic pentru treaba asta , dar totusi insist aici: aveti nevoie de ajutor sa terminati odata focul ala micut? ca deja o trecut o luna si nu ati fost in stare sa luati 100 de sate . Nu stiu ce statistici puneti peste tot ca in 48 de ore cuceriti zeci de sate, 3-A , Dhbm , OS , trebuie sai intreb cum faceau ei , poate gresesc eu undeva . Singura optiune pe care o vad este sa imi scad singur adeziunea , stau de 3 saptamani fara trupe pe sate ( tineti minte , fara trupe) si focul micut inca e acolo. Cum sa nu zica lumea ca-s frustrat cand ma tineti pe loc , nici inceput nou nu pot da ca nu puteti lua cateva sate acolo.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chiar m-as bucura sa mai reusiti si pe alta lume , dar cum va-ti facut deja o reputatie si atrageti atentia , nu prea vad cum ar putea fi inventata alta lume in care sa mai faceti istorie.
aveti momentan anturajul perfect ... bravo.

faptul ca am venit de pe L3 aici si am reusit performanta reprezinta ceewa ce ai zis tu :)

o sa maiu auzi de noi ... insa dupa ce nu vom mai fi pe L5 :p
 
Sus