M.t. Vs. Dhbm

  • Autor subiect Regele Thomas
  • Data de început

DeletedUser

Inca odata felicitari conducerii tribului M.t. in schimb m-a pus pe ganduri conducerea din DHBM ..:( pentru ca s-a ajuns la 2 razboaie in plus acum ,iar cei din ufo au rezistat sub PNA-ul cu DHBM .. ba chiar cei din ufo ne atacau si noi inca ii aveam la PNA si cica cei din ufo atacau jucatori din DHBM ca erau inactivi .. si ce credeti ca a facut conducerea ?? va spun eu nimic .. abia dupa 2 saptamani ... i-a scos de la PNA ... dupa i-a bagat iar si tot asa ... deci nu mi-a placut modul de gandire al DHBM ...

daca mi`ai zice cine esti in DHBM...iti explic eu de s`a intamplat ce s`a intamplat...
 

DeletedUser15088

tot asa

Dupa cum a spus si colegul meu din trib Master Death :) cred k suntem singurii care luptam acolo si facem si o treab destul de buna ... cei din dhbm pierd in medie pe zi cate 15 sate .... si vor pierde in continuare ... si stiti ceva .... singuri facem asta fara ajutorul nimanui ... au fost promisiuni .. dar pana la fapte e mult si ne descurcam singuri :)
 

DeletedUser

Dupa cum a spus si colegul meu din trib Master Death :) cred k suntem singurii care luptam acolo si facem si o treab destul de buna ... cei din dhbm pierd in medie pe zi cate 15 sate .... si vor pierde in continuare ... si stiti ceva .... singuri facem asta fara ajutorul nimanui ... au fost promisiuni .. dar pana la fapte e mult si ne descurcam singuri :)

pentru ca trupele din zona sunt la noi la granita...daca retrag trupele de la granita...va va fi mai greu...
 

DeletedUser

regele tomas iti voi da PM .. dar te rog sa nu spui :) mai departe cine sunt .. stiu cine esti :p defapt in M.T.
 

DeletedUser6637

...

ups!! .... razboiul incepe sa isi reia cursul normal :


Side 1: M.T.

Side 2: DHBM

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 439
Tabăra 2: 756
Diferență: 317

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 6
Diferență: 22

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,288,099
Tabăra 2: 5,227,673
Diferență: 939,574

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 292,491
Tabăra 2: 62,439
Diferență: 230,052

image.php
 

DeletedUser

Nu ar trebui sa faceti atatea valuri pentru ca se stie motivul pentru care M.T. castiga teren in defavoarea DHBM .....

Cei care tineau granita DHBM cu M.T. au plecat care pe unde si normal ca nu mai are cine sa ii apere; de aici si noul grafic al cuceririlor.
 

DeletedUser

Nu ar trebui sa faceti atatea valuri pentru ca se stie motivul pentru care M.T. castiga teren in defavoarea DHBM .....

Cei care tineau granita DHBM cu M.T. au plecat care pe unde si normal ca nu mai are cine sa ii apere; de aici si noul grafic al cuceririlor.

de ce au plecat
de nu pleaca lumea de la noi
desi unii au mai plecat dar nu in alte triburi
si au revenit
am fost si eu fara trib la un momentdat
si nu ma atacat nimeni din jur
 

DeletedUser

Nu ar trebui sa faceti atatea valuri pentru ca se stie motivul pentru care M.T. castiga teren in defavoarea DHBM .....

Cei care tineau granita DHBM cu M.T. au plecat care pe unde si normal ca nu mai are cine sa ii apere; de aici si noul grafic al cuceririlor.

hai sa-ti spun ceva ...
in razboiul asta ambele triburi aveau 2 defecte:
-Menthor- aproape toti jucatorii care tineau granita s-au lasat sau incepusera sa joaca fara interes, iar ceilalti erau ocupati cu alte razboaie . dhbm au profitat, insa n-au fost niciodata peste menthor la statistica all-time ! la un moment dat cand o.s.-ul a inceput sa cada am inceput sa ne preocupam de zona aia ... pierdusem mult ... dar revenisem la statistici mai bune ... apoi s-au facut cateva mutari pe harta si povestea o stie toata lumea
-DHBM-in razboiul asta am stiut ca menthor va castiga, pentru ca in orice trib cu mai mult de 300 de membrii in care se fac mereu fuziuni la un moment dat vor aparea certuri. se pare ca am avut dreptate ...

ideea e urmatoarea : DHBM au fost dusmani puternici, dar faptul ca din menthor s-au lasat multi jucatori buni a produs o surpriza cam pentru toti si o satisfactie enorma, cum ca menthor va cadea... dar se pare ca n-a fost asa!

multumim si aliatilor pentru sprijinul acordat in lupta, dar care a venit foarte tarziu, insa e mai bine decat niciodata.
 

DeletedUser

Side 1: M.T.

Side 2: DHBM

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 562
Tabăra 2: 792
Diferență: 230

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 10
Diferență: 31

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,513,978
Tabăra 2: 5,729,187
Diferență: 215,209

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 435,271
Tabăra 2: 103,421
Diferență: 331,850

image.php
 

DeletedUser

Alexutzu29 ..... dupa razboi multi prezicatori se arata ! :))

Hai sa nu vorbim aiurea si sa acceptam realitatea si inca ceva se pare ca esti pe dinafara cand vine vorba de DHBM (fuziuni si nu mai stiu ce) ..... ti-a fost mai usor sa accepti povestile altora , decat sa afli adevarul.
 

DeletedUser

Alexutzu29 ..... dupa razboi multi prezicatori se arata ! :))

Hai sa nu vorbim aiurea si sa acceptam realitatea si inca ceva se pare ca esti pe dinafara cand vine vorba de DHBM (fuziuni si nu mai stiu ce) ..... ti-a fost mai usor sa accepti povestile altora , decat sa afli adevarul.

crede-ma ca stiu mult mai mult decat stii tu.
sincer nici n-am auzit de tine ... nu ai fost prea important in razboiul asta daca ai luat parte la el !

daca nu eram sigur de succesul menthor as fi acceptat alianta de la inceput, dar stiam ca la un moment dat dhbm v-a pica... dar a rezistat surprinzator de mult !
 

DeletedUser

Alexutzu29 ..... dupa razboi multi prezicatori se arata ! :))

Hai sa nu vorbim aiurea si sa acceptam realitatea si inca ceva se pare ca esti pe dinafara cand vine vorba de DHBM (fuziuni si nu mai stiu ce) ..... ti-a fost mai usor sa accepti povestile altora , decat sa afli adevarul.

negi faptul ca a`ti recrutat tot ce misca pe harta?
 

DeletedUser

1.Regele Thomas, nu am recrutat tot ce misca.

2.Alexutzu29, daca nu ai auzit tu de mine asta nu inseamna ca nu am fost un player important; daca te implicai in razboi cu siguranta ai fi auzit de mine.

Observ cu cata usurinta faceti gat aici pe forum , adevarul il stiti si voi, dar aveti prea multe impresii ce va fac sa nu recunoasteti ceea ce sa intamplat.

Dar stici ce? ... voi sunteti cei mai buni, noi suntem slabi si neimportanti :))) .....
____________________
!csp aici ...... nu ma ascund dupa nick-uri, doar ca am numele asta pe forum de la inceputul L1 ... tu erai pe atunci Alexutzu29? ... :)) , dar na tu esti cel mai bun normal ca nu erai :))
 

DeletedUser

1.Regele Thomas, nu am recrutat tot ce misca.

2.Alexutzu29, daca nu ai auzit tu de mine asta nu inseamna ca nu am fost un player important; daca te implicai in razboi cu siguranta ai fi auzit de mine.

Observ cu cata usurinta faceti gat aici pe forum , adevarul il stiti si voi, dar aveti prea multe impresii ce va fac sa nu recunoasteti ceea ce sa intamplat.

Dar stici ce? ... voi sunteti cei mai buni, noi suntem slabi si neimportanti :))) .....
____________________
!csp aici ...... nu ma ascund dupa nick-uri, doar ca am numele asta pe forum de la inceputul L1 ... tu erai pe atunci Alexutzu29? ... :)) , dar na tu esti cel mai bun normal ca nu erai :))
corect :) M.T. sunt cei mai buni

.... şi dacă joci de pe l1? Asta te face mai experimentat?
 

DeletedUser

1.Regele Thomas, nu am recrutat tot ce misca.

2.Alexutzu29, daca nu ai auzit tu de mine asta nu inseamna ca nu am fost un player important; daca te implicai in razboi cu siguranta ai fi auzit de mine.

Observ cu cata usurinta faceti gat aici pe forum , adevarul il stiti si voi, dar aveti prea multe impresii ce va fac sa nu recunoasteti ceea ce sa intamplat.

Dar stici ce? ... voi sunteti cei mai buni, noi suntem slabi si neimportanti :))) .....
____________________
!csp aici ...... nu ma ascund dupa nick-uri, doar ca am numele asta pe forum de la inceputul L1 ... tu erai pe atunci Alexutzu29? ... :)) , dar na tu esti cel mai bun normal ca nu erai :))

poti sa joci si de pe L0 ... tot aia e.

poate ca sunt un noob eu, dar crede-ma ca baietii care sunt in trib chiar au facut treaba ... ei au adus menthor pe locul 1, l-au mentinut si il vor mentine.

nu ma pot lauda de asta cu toti membrii din dhbm ...

cat la suta de acolo ii cunosteai ?
eu zic ca un trib care isi doreste numai fuziuni (si noua ni s-a propus fuziune =)) ) nu are cum sa reziste mult timp daca nu-si revizuiesc atitudinea !

si daca tribul tau era asa bun ... de ce l-ai parasit ?
prefer sa pun punct discutiei aici pentru ca am mai discutat despre asta si nu are rost.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

fratilor,voi uitati ca acum sunteti aliati...nu mai conteaza ce a fost in DHBM,nu mai conteaza trecutul,conteaza prezentul si viitorul...nu cred k cei din MT cunosc problemele interne ale celor din DHBM si invers...momentan UFO si MT colaboreaza in razboiul contra DHBM si o fac foarte bine...ex:Maimuta Oparita a ramas doar cu izmenele pe el si le va pierde si pe alea in curand :D

!csp lasa DHBM-ul k nu mai esti de-al lor acum ;)
 

DeletedUser

nu mai sunt de-al lor......... dar cand vad discutii pe langa , ce nu au nici o treaba cu realitatea, imi dau seama ca ceea ce se vorbeste este un serial dintr-o gazeta ieftina in care se bag tot felul de subiecte fanteziste pentru a atrage atentia si pentru a ridica in slavi oameni ce nu isi cunosc bine granitele tribului , ce sa mai spun de alte actiuni ce se petrec pe L5

raffy ... cu Alexutzu29 sunt si vecin nu numai aliat .. dar asa imi place mie sa-l intzep :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

neah...mai bine am discuta despre |US| ca mi se pare mie ca se destrama...ink o paine de mancat :D
 
Sus