MAGIC distrus de ...

DeletedUser

pai eu am zis doar ca am cunoscut...aici nu am vazut personal si nici nu vreau sa vad. si daca vad asa ceva unde pot sa raportez..eu am inceput jocu de cam aproximativ o luna. m-a interesat sa citesc regulamentul, sa stiu ce am voie sa fac si ce nu si cum sa joc. am inteles si acum stiu cum sa joc....daca poate cineva sa-mi dea o adresa unde pot sa raportez si cum sa evidentiez dovezile in afara daca ma ameninta cum mi s-a intamplat pe travian.
 

DeletedUser

pai eu am zis doar ca am cunoscut...aici nu am vazut personal si nici nu vreau sa vad. si daca vad asa ceva unde pot sa raportez..eu am inceput jocu de cam aproximativ o luna. m-a interesat sa citesc regulamentul, sa stiu ce am voie sa fac si ce nu si cum sa joc. am inteles si acum stiu cum sa joc....daca poate cineva sa-mi dea o adresa unde pot sa raportez si cum sa evidentiez dovezile in afara daca ma ameninta cum mi s-a intamplat pe travian.

Daca ai citit regulamentul trebuia sa stii si ca la partea cu jucatorul de vacanta scrie ca se aplica si regulile pentru legatura comuna de internet, deci ca nu a fost vorba de nici o contradictie.

Daca tii musai sa pui raul inainte si sa stii unde reclami adminii, a postat chiar LizardKing un topic cu datele si cu linkul http://www.triburile.ro/team.php

Dar eu zic sa postezi aceste nelamuriri in topicurile alocate lor, ca aici suntem offtopic, da' rau de tot. :)

(Sorry :eek: )
 

DeletedUser

mai zic inca o data...aici pe triburi nu am vazut, eu personal, abuz a vreunui admin. daca sunt admini care fac abuz sper sa se potoleasca pt ca vad si ei ca nimanui nu-i place. sper ca stiti si voi povestea cu vidomina de pe travian. acolo da abuz in toata regula.
eu am cerut acele adrese pt reclamatii in caz ca voi vedea specimene care fac abuz de putere si acum imi dau seama ca dupa ce am postat pe forum voi fi supravecheat de admini si ma vor sanctiona la cea mai minora greseala, dar eu nu o voi face pt ca respect regulile. :D :cool:
 

DeletedUser

omule sunt regulile standard tu crezi ca o sa le schimbe k ti sa pus tie pata sa ataci cu 100 de conturi in sitting ? esti absurd astea sunt regulile pe toate serverele de tribalwars din lume , crezi ca o sa le schimbe acum pentru tine sau pentru quicksilver ? astea sunt regulile vrei sa joci dupa ele bine , nu vrei drum bun . iar cei ce nu inteleg pot intreba de aceea exista support team !!;)

Mentalitate Romaneasca : 'De parca stau eu in banii tai'
Mentaliate Occidentala : 'Clientul nostru, stapanul nostru'
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

omule sunt regulile standard tu crezi ca o sa le schimbe k ti sa pus tie pata sa ataci cu 100 de conturi in sitting ? esti absurd astea sunt regulile pe toate serverele de tribalwars din lume , crezi ca o sa le schimbe acum pentru tine sau pentru quicksilver ? astea sunt regulile vrei sa joci dupa ele bine , nu vrei drum bun . iar cei ce nu inteleg pot intreba de aceea exista support team !!;)

cred ca deja o iei pe carari strambe , am comentat eu ceva de reguli? am zis eu sa le schimbe pt mine? ma incluzi in ceva in care nu sunt...
 

DeletedUser

poate omu a inteles altceva.... s-a infumurat prea tare la faza aia. eu voiam sa zic doar ca regulile acelea 2 sunt de tot rasu. au forma diferita - ceea ce incepatorii o inteleg dar nu vor intelege si continutul care nu se vede, si daca vor face vreo greseala adminii il vor da afara. deci nu este drept. poate sa ramana o singura regula din alea 2 si sa se schimbe intelesul...nu spun ca este musai, dar ar trebui. nimeni nu stia pana cand scris dave despre ele.
 

DeletedUser

"nimeni" nu stia e putin exagerat. :)
ai acolo sub reguli un link micut care zice "mai mult" -- afli acolo.

dar nu acesta era subiectul topicului. :)
 
Sus