MAGIC distrus de ...

DeletedUser

pai eu nu sunt administrator sa pot verifica in baza de date... eu pot doar sa spun cum au patit-o diferiti indivizi.

dovesile sunt in alte parte si sunt musamalizate bine!
 

DeletedUser

cer moderatorilor sa ia masuri.

1. daca vb cu mine nu imi spui baiete sau baiatule
2. nu ai voi sa ma faci prst... deci sa ma jignesti! astept sa fie luate masuri.

s-a incalcat o regula si cer ca regulamentul sa fie aplicat corect pt toti!
 

DeletedUser611

Fantastik .
Parerea mea - A DERAIAT TRENUL FRATE !!!
Eu unul is total impartial fata de tot si toate dar parca imi vine asa cu necaz cand vad asemenea comportament ...
Ufff ce bine ca este mai virtuala treaba , altfel ma vedeam fortat sa fac abuz de termeni si cuvinte cheie care sa concretizeze cat mai simplu anumite genuri, comportamente .

DEDIC - un premiu SFANTASTIK - celui care se dovedeste a fi cel mai tare si mai mare PROCESOMAN VIRTUAL !!!

Are cineva idei ???
P.S. Este o boala , se trateaza ....
 

DeletedUser

pe serverele internationale regulile se aplica la fel pt toti... de asta sunt multumiti oamenii.

aici se aplica preferential... de asta sunt nemultumit eu. daca vrei iti aduc dovezi. incep doar cu FLOW si pot sa-ti prezint multe atle cazuri.

o sa te rog sa nu mai vb in numele meu. momentan noi nu suntem trisori. un om a gresit si alti 8 au fost pedepsiti drastic pt ce a facut.

de ce ma chinui eu cu tine?

hai pa!

LizardKing

//de ce am impresia ca te consideri un fle de cristos pe aici si tot ce spui tu trebuie luat ca si adevarat!


Asta a fost postul tau? E doar o afirmatie-n vant sau ai dovezile necesare ca sa poti acuza?????
Astept!
 

DeletedUser611

RASPUNSUL este mai sus -

Astãzi, 14:09:02 #62
LizardKing
Member

Adaugã data: 07/14/07
Discuþii: 52

--------------------------------------------------------------------------------

pai eu nu sunt administrator sa pot verifica in baza de date... eu pot doar sa spun cum au patit-o diferiti indivizi.

dovesile sunt in alte parte si sunt musamalizate bine!
__________________
"i am the lizard king / i can do anything
 

DeletedUser

RASPUNSUL este mai sus -

Astãzi, 14:09:02 #62
LizardKing
Member

Adaugã data: 07/14/07
Discuþii: 52

--------------------------------------------------------------------------------

pai eu nu sunt administrator sa pot verifica in baza de date... eu pot doar sa spun cum au patit-o diferiti indivizi.

dovesile sunt in alte parte si sunt musamalizate bine!
__________________
"i am the lizard king / i can do anything

Scuze, nu citisem!

Le aduc dar nu pot ca-s musamalizate :D
Orice asemanare cu Rosswell si Area 51 sunt simple coincidente.
 

DeletedUser

blocarea contului lu' irinutza88 pe lumea 2 cum explici.

fata nu a facut nimic! sau doar e goana dupa vrajitoare.

flow a cucerit multe sate de la GD... oamenii aia au fost despagubiti. si-au reprimit satele.
cum se numeste asta?
 

DeletedUser

lizard din cate stiu eu doar cel care a fiost atacat cu mai multa armata a primit satul inapoi. desi era clar ca minunatia aia de armata zacea de mult in satul lui flow asa ca nu vad din ce motiv ti se pare incorect ca acei jucatori sa fie despagubiti.
 

DeletedUser

blocarea contului lu' irinutza88 pe lumea 2 cum explici.

fata nu a facut nimic! sau doar e goana dupa vrajitoare.

flow a cucerit multe sate de la GD... oamenii aia au fost despagubiti. si-au reprimit satele.
cum se numeste asta?

irinutza88 - multicont, resurse trimise pe acelasi IP ;)

FLOW a beneficiat de trupe in urma caderii serverului, nu inainte. Satele cucerite INAINTE de acel incident au fost luate cf. regulilor. Pe ce motiv ar fi reclamate inapoi?

PS: Astea-s dovezile? :confused:
 

DeletedUser

asa e... daca se poate sa primesc si eu ceva trupe intr-un cont. ii distrug pe toti langa mine. ii las prada aliatilor sau colegilor din trib.

puteti un sat sa-l dati celui atacat mai des si mie sa mi-l luati pe cel principal.

rezultat: eu am pierdut un sat de trisor. ei au pierdut mai multe sate pt care au muncit si care acum se afala in posesia colegilor mei sau a altor aliati. mdeah, e fair.

@va reamintesc ca nu ati adus nici dvs argumente si dovezi... doar un scenariu cu un satulet de 100 pct care manipuleaza lumea de pa alte enspemii de sate dezvoltate aflate pe sitting. supozitii! ;)
 

DeletedUser

irinuta era pe sitting si nici macar nu a jucat si cel care a fost sitter nu a facut multicont pt ca el nu e banat! sau cum vine asta! :)

nu am cont premium ca sa pot salva rapoartele primite in urma atacurilor lui flow. in urma acelor atacuri a luat sate si a distrus altele. daca verificati o sa vedeti si mesajul trimis de mine atunci catre suport in care ii intrebam ce se intampla. sau s-a pierdut?
 

DeletedUser

irinuta era pe sitting si nici macar nu a jucat si cel care a fost sitter nu a facut multicont pt ca el nu e banat! sau cum vine asta! :)

nu am cont premium ca sa pot salva rapoartele primite in urma atacurilor lui flow. in urma acelor atacuri a luat sate si a distrus altele. daca verificati o sa vedeti si mesajul trimis de mine atunci catre suport in care ii intrebam ce se intampla. sau s-a pierdut?

Sitters for irinutza88

Current sitter:none
Start End Name
13.07.07 16:3414.07.07 20:20 d3mon

Sitted accounts by irinutza88

Current sitted:
Vradyk
cristinik
gentiana
Redics

Poti sa ai bunul simt elementar de a afirma ceva doar in momentul in care stii ca poti sa-l dovedesti?
 

DeletedUser

cer moderatorilor sa ia masuri.

1. daca vb cu mine nu imi spui baiete sau baiatule
2. nu ai voi sa ma faci prst... deci sa ma jignesti! astept sa fie luate masuri.

s-a incalcat o regula si cer ca regulamentul sa fie aplicat corect pt toti!


1,iti zic cum vreau eu,baiete!..atata timp cat respect regulamentul
2.si de unde reiese ca te-am facut prost?...:eek:

sau tu intelegi ce vrei?
 

DeletedUser

din posturile tale!

si nu imi spui cum vrei daca ma simt jignit!

nu pot sa cred ca s-a ajuns pana in acest stadiu in care sa fiu jignit pe fata si sa nu fie luate masuri!

ce incredere sa mai am in moderatori si admini
 

DeletedUser

pe mine ma deranjeaza. nu ma cunosti si nu ai dreptul sa-mi vorbesti asa.

te rog sa te adresezi la persoana a 3-a?!
va recomand o lectura printre multe carti pe care mentionati ca le-ati citit... codul bunelor maniere.

o seara placuta,
LizardKing
 

DeletedUser

te deranjeaza sau nu "i dont care" ...:D
atata timp cat nu incalc regulile forumului poti sa.......
 

DeletedUser

Comportament
Va rugam sa respectati ceilalti jucatori si sa ii tratati cu politete. Nu uitati ca sunt oameni de diferite varste si experienta diferita. De aceea va rugam sa va pastrati calmul daca anumite intrebari vi se par "prostesti" sau copilaresti.
Puteti folosi diferite tactici pentru a va provoca dusmanii in forumul "Politica si Propaganda" atata timp cat nu depasiti limita bunului simt si tacticile au la baza jocul. INSULTELE DE ORICE FEL NU SUNT TOLERATE!

aici va pun la dipozitie link'ul catre regulamentul de postare pe forumul triburile.ro: aici

1. politete din dex.

POLITÉÞE, (2) politeþi, s.f. 1. Atitudine, comportare conformã cu buna-cuviinþã, amabilã, politicoasã; amabilitate. ♢ Pronume personal (sau posesiv) de politeþe = pronume care se foloseºte în vorbirea cu sau despre o persoanã cãreia i se cuvine respect sau pentru a-i impune respect. ♢ Loc. adj. De politeþe = a) care exprimã politeþe; b) politicos, amabil; protocolar. ♢ Loc. adv. Din (sau de, rar, pentru) politeþe = fiind obligat de anumite cerinþe (formale) de conduitã, de etichetã. ♦ Ansamblu de reguli de comportament în spiritul bunei-cuviinþe, al amabilitãþii ºi al respectului reciproc. 2. (Fam.; la pl.) Cuvinte sau gesturi care exprimã politeþea (1) (exageratã a) cuiva faþã de cineva. [Pl. ºi: (2) politeþuri. – Var.: politéþã s.f.] – Din fr.


nu stiu ce intelegeti dumneavoastra prin politete. imi cer scuze daca v-am deranjat in trecut. nu se va mai repeta. eram suparat si am reactionat din impuls. acum sunt mai bine si o sa fiu mult mai rational si echilibrat in posturile mele.

2. regulamentul spune ca ma puteti sa ma provocati in sectiunea "Politica si Propaganda". aici nu suntem in acea sectiune... suntem pe Forumul principal.

din partea mea puteti sa postati ce doriti despre mine pe sectiunile respective... chiar nu o sa ma supar si nici nu o sa le accesez. dar aici incalcati regulamentul.

dupa cum observati dumneavoastra si sper ca o fac si domnii moderatori de forum, tocmai ati incalcat 2 (cele bolduite) sa zicem din regulament.

acestea se pedepsesc cu banarea pe forumul triburile.ro

vreau sa cred ca inca suntem supravegheati de moderatori si administratori impartiali... daca nu e asa, mai are rost sa jucam? o sa va rog sa trimiteti o circulara si plecam pe travian sau alt server de triburile.

va multumesc pentru intelegere si inca astept sa fie luate masuri. inca astept ca domnii moderatori sa modereze si domnii administratori sa administreze... obiectiv si impartial.

cu stima,
LizardKing mandru membru al tribulu MAGIC si =A=
 
Sus