manuta. despre noi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Doamne, cat spam! si cata invidie vad in unele posturi. mai fratilor, e doar un joc! ma bucur ca aici l-am revazut pe vechiul meu adversarm rhadookoo, multmumim de aprecieri, radule!

eu mi-as permite sa il completez putin pe antagon si as spune ca da, acest topic are ca scop si lauda. Dar nu lauda noastra, ca sincer nu castig nimic daca ma laud singur. Este vorba de o lauda si un respect aratat public aliatilor, ca si adversarilor care sunt demni de respect. mi se pare o conditie de bun simt sa multumesti cuiva care te ajuta atunci cand esti intr-o situatie grea, mi se pare normal sa il lauzi pe cel care te-a facut sa dai tot ce ai mai bun din tine ca sa-l poti invinge. Tata, Dumnezeu sa-l odihneasca, avea o vorba: "adversarul meu cel mai aprig este prietenul meu cel mai bun: ma tine mereu treaz si nu ma lasa sa fac nicio greseala". asa ca, de ce nu as recunoaste si meritele adversarilor? A-team,declarandu-ne razboi cand noi nu eram pregatiti, pentru ca noi am considerat atunci ca renuntarea la PNA va fi doar un prilej de tatonari locale, chiar a reusit pentru cateva zile sa ne puna in dificultate. HFG, unul din triburile cu care ne luptam in prezent, este un trib bun. de ce sa nu recunosc asta? si unde sa o fac, pe topicul de spam cand este vorba de noi sau de adversarii nostri? sa fim seriosi!
 

Simonica

member
Scor reacție
0
Cred ca tribul Manuta este, in prezent, combinatia perfecta intre decizii stricte, aproape dictatoriale, luate de conducerea tribului, si comunicare faina intre membrii lui. Jucatorii activi, care stiu fiecare ce au de facut, si colaborarea stransa cu aliatii, sunt iarasi ingredientele unei retete de trib aproape perfecte.
 

DeletedUser

Tribul manuta cred ca va rezista mult pe aceasta lume si va fi unul dintre triburile din top3 pe o perioada indelungata , cunosc cativa jucatori de acolo care stiu jocul bine .
 

DeletedUser

Pentru laude, se da drept de conducere?:))

Esti total pe dinafara cu fiecare post al tau.

Aceasta echipa se bucura de respectul multor jucatori, a fost unul din cele mai apreciate triburi peste tot pe unde a jucat, daca nu chiar cel mai apreciat... Si asta doar din felul in care au inteles jocul si modul corect si onorabil in care au jucat.

Nu pot fi comparati cu C.k. din niciun punct de vedere, sincer nu cred ca vreo acuza din partea unor pusti le poate afecta in vreun fel imaginea, cei care vorbesc in lipsa unui minim de cunostiinte se fac singuri de ras.

Numai bine!
 

DeletedUser523

Parte 1:
Triburi: Mânuţa
Parte 2:
Triburi: HFG

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 4
Diferență: 18

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 135,435
Tabăra 2: 31,634
Diferență: 103,801

chart
 

DeletedUser38895

Sters de moderator

Sa ignorati marea masa a prostimii .. :D

alin09 a spus:
Pentru laude, se da drept de conducere?)

Cu ce se lauda Manuta?
Eu vad doar membri care se declara, in mod public, multumiti de tribul lor .. Cati conducatori de triburi au curajul sa faca astfel de topicuri si sa nu se gandeasca macar la un singur membru de-al lor care sa iasa pe forum si sa ii ia la misto?
Si la fel vad si aliati care, la randul lor, isi manifesta stima fata de Manuta .. Ce e gresit in asta?

Jucatorii din Manuta, cred ca sunt cei de care m-am lovit cel mai des pe triburile.. Am fost si inamici si aliati si colegi de trib..
Si pot sa confirm niste chestii aici despre priceperea lor, despre seriozitatea cu care joaca, din experienta cu echipa pe care o au:
Ca inamici, mi-au oferit cel mai frumos si cel mai dificil razboi pe care l-am avut pe jocul asta, pe lumea 5.. Ce a fost mai tarziu, nu se poate compara cu jocul si presiunea de care am avut parte la vremea aia, doar multumita lor ..
Iar ca aliati.......... Impreuna cu actualii Manuta, pe lumea 10, tribul IMMO a pus bazele celei mai trainice si mai solide aliante de pe .ro, IMMO-Noobs, care si dupa doi ani jumate isi pastreaza numele intacte si isi castiga razboaiele cu o lejeritate rar intalnita pe .ro.. De-asta imi permit sa garantez pentru seriozitatea, priceperea si parolismul lor, fiindca vorbesc pe niste fapte care chiar s-au intamplat..

Sters de moderator
Recitez postarea ta, domnu' reprezentant..
Da, stiu ca e la moda acum cand apare un trib de top sa iasa parlitii sa si-l laude singuri, numai ca nu e cazul si aici..
Am intervenit pentru ca mi se pare nedrept sa vorbiti in necunostiinta de cauza(unii dintre voi) si sa faceti comparatii cu triburi de lichele.. Manuta e un trib care isi va respecta angajamentele fata de aliati si care, in final, va fi un trib castigator, mai ales daca la carma e Martzian..

Martzian a spus:
ma bucur ca aici l-am revazut pe vechiul meu adversarm rhadookoo, multmumim de aprecieri, radule!

Si eu ma bucur sa te revad si sper sa ramai cat mai mult prin zona..
La fel cum unii isi permit sa faca comentarii in necunostiinta de cauza, de ce nu as face si eu cateva din experienta cu voi? :)
Cele neavizate sunt rautacioase, iar cele ale oamenilor care au avut contact cu voi indiferent de partea baricadei n-au cum sa nu fie numai de bine..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8835

Parte 1:
Triburi: Mânuţa
Parte 2:
Triburi: HFG

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 4
Diferență: 18

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 135,435
Tabăra 2: 31,634
Diferență: 103,801

chart

Parte 1:
Triburi: Mânuţa
Parte 2:
Triburi: HFG

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 2
Diferență: 1

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,448
Tabăra 2: 19,185
Diferență: 9,737

chart


:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser17308

Parte 1:
Triburi: Mânuţa
Parte 2:
Triburi: HFG

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 2
Diferență: 1

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,448
Tabăra 2: 19,185
Diferență: 9,737

chart


:rolleyes::rolleyes:

esti mandru de tine nu?
 

DeletedUser

O tema in plus nu strica mai ales daca e tinuta activa. E clar ca cei din Manuta formeaza un trib valoros, dar daca tot s-a deschis tema asteptam intr-adevar mai multe despre voi. De exemplu pe langa noobs mai sunteti si alte natii?
 

DeletedUser30628

sincer nici nu ii declarat razboiu din HFG si Manuta,suntem trecuti cu rosu pe harta si ne luam sate,nimic mai mult...nu inteleg de ce atat tam tam,pentru ce??

statisticile ar trebui sa le punem noi jucatorii care apartinem acestui razboi,nu altii care isi baga nasu unde nu le fierbe oala :)
 

DeletedUser17308

sincer nici nu ii declarat razboiu din HFG si Manuta,suntem trecuti cu rosu pe harta si ne luam sate,nimic mai mult...nu inteleg de ce atat tam tam,pentru ce??

statisticile ar trebui sa le punem noi jucatorii care apartinem acestui razboi,nu altii care isi baga nasu unde nu le fierbe oala :)

ai dreptate :) dar altii se simt bine cand posteaza pentru altiii
 

DeletedUser

Zicea cineva ceva de genu : pupatori de dos:) ...scuze domn' moderator...doar citam pe cineva :)

Daca acea postare a fost stearsa nu ar trebui sa mai "citezi" !

Sper ca m-am facut inteleasa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

ai dreptate :) dar altii se simt bine cand posteaza pentru altiii

kimo,fiecare sa-si vada de tribu lui si de activitatea tribului lui....m-ai vazut pe mine sa vin sa pun statistici sau sa comentez despre voi???? ii un exemplu....fiecare se da " mare" cu ce are el si tribu lui...nu cu ce au altii :)

o seara buna sa aveti
 

DeletedUser523

sincer nici nu ii declarat razboiu din HFG si Manuta,suntem trecuti cu rosu pe harta si ne luam sate,nimic mai mult...nu inteleg de ce atat tam tam,pentru ce??

statisticile ar trebui sa le punem noi jucatorii care apartinem acestui razboi,nu altii care isi baga nasu unde nu le fierbe oala :)

Ai dreptate pitiere!
Toti care nu sunteti in manuta nu mai postati aici!va rog frumos.hai sa-i lasam pe ei sa ** despre ei si despre subiectele colaterale ce tin de ei si gata! ce atata tam-tam?
:cool:
 

DeletedUser17308

pana la urma pot sa imi laud aliatul :) nu cred ca are nimeni nimic impotriva:)
 

DeletedUser30628

uite ca are pitier... :p;)

nu am tzepes chiar nimic,dar sunteti si culmea....ati vazut pe careva din manuta sau hfg ca au iesit pe extern sa punem statistici???? inca nici nu ii declarat razboiul,suntem cu rosu pe harta si atat :)

cand va fii declarat razboiul,atunci o sa iesim saptamanal cu statistici si va puteti clatii ochii non stop :))

@kimo poti face ce vrei ca nu-i forumu meu,dar am zis de bun simt....nu de alta :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus