manuta. despre noi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

chiar martianu a adus in discutie:
HFG, unul din triburile cu care ne luptam in prezent, este un trib bun. de ce sa nu recunosc asta?
iar eu cum sunt curios din fire m-am uitat sa vad exact despre ce e ** si am aratat si altora....
 

DeletedUser

chiar martianu a adus in discutie:

iar eu cum sunt curios din fire m-am uitat sa vad exact despre ce e ** si am aratat si altora....

e ca si cum ai compara capra cu varza, deschide un topic TVM si dai fara numar statistici d'ale tribului tau, am fii toti curiosi sa vedem despre ce e vorba :D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Tribul meu nu e important sa fie adus in discutie pe f. ext. Daca era il aduceam eu demult, nu-ti fa griji de asta...:);)
 

DeletedUser35298

Asa zic si eu ,pana at lasati-ne sa ne pregatim de Liga Campionilor :)))
 

DeletedUser36141

Va avea aceeasi soarta ca pe L21 probabil (e doar parerea mea si nu as dori comentarii,daca aveti reclamatii cautati-ma in alta parte!)...totusi sper sa ma insel si sa ii vad mai mult pe aici ,ca pe 21 au fost o mare dezamagire ,cel putin pt mine ..au ramas doar promisiunile apoi au disparut :) .

Nu mai comparati Manuta(Alt+F4) cu CK ..au alt stil de joc .. mai defensiv ,mai sigur,mai de durata .
CK e doar un trib de start foarte agresiv si cand se loveste de pietre mai mari li se cam duce pofta de joc ..dar totusi sper sa revina in toamna(cum mi-a promis ingus) sa ne mai distram putin.
 

DeletedUser

Bogdan, am explicat putin mai sus ca Alt+F4 si Manuta desi sunt asemanatoare, sunt diferite din multe puncte de vedere.. sunt 2 proiecte distincte. Daca vor avea acelasi deznodamant, ramane de vazut, asta nu am de unde sa stiu eu.. dar 'inceputul' este diferit :)

In rest, multa sanatate.. si ma bucur sa te mai vad postant pe extern :d
 

DeletedUser36141

Bogdan, am explicat putin mai sus ca Alt+F4 si Manuta desi sunt asemanatoare, sunt diferite din multe puncte de vedere.. sunt 2 proiecte distincte. Daca vor avea acelasi deznodamant, ramane de vazut, asta nu am de unde sa stiu eu.. dar 'inceputul' este diferit :)

In rest, multa sanatate.. si ma bucur sa te mai vad postant pe extern :d


doar ce am revenit dupa o vacanta de 2 luni :) .. am observat schimbarile din prima faza ca am prins inceputul lumii ,dar sper ca si finalul sa fie altfel ..multa sanatate si tie iti doresc si multa bafta si succese cu tribul sa aveti :)
 

DeletedUser

si fara sa vreau sa fiu rau, aici este vorba de tribul manuta, nu de spam-ul dorit de altii.

Salutare colegu :)

Spam-ul altora nu este nimic mai mult decat niste ragnete in asi exprima invidia!

Felicitari tuturor membrilor din Mânuţa pt toate realizarile de pana acum ca si TRIB ,tineti-o tot asa!!Salutari amicilor si vechiilor mei colegi cu care am avut deosebita placere de a juca pe alte lumi anterioare. :)
 

DeletedUser40629

Mânuţă e un trib care tace şi face , şi mai sunt 2-3 [ TVM , SKIN ]
 

DeletedUser

Nu mai comparati Manuta(Alt+F4) cu CK ..au alt stil de joc .. mai defensiv ,mai sigur,mai de durata .
CK e doar un trib de start foarte agresiv si cand se loveste de pietre mai mari li se cam duce pofta de joc ..dar totusi sper sa revina in toamna(cum mi-a promis ingus) sa ne mai distram putin.

Pai nici nu poti compara CK si Manuta pt ca nu au termen de comparatie, CK neridicandu-se nici la jumatate din valoarea ca trib a celor din Manuta.
 

DeletedUser39475

Am si eu o intrbare, Manuta a fost ALT+F4 de pe 21, nu?

Si sunt jucatoii "calare " aici ?
 

DeletedUser

Groaznici calare joaca ?

Am explicat mai sus, ca o parte din fostii Alt+F4 se regasesc si aici, dar nu toti si nu doar ei. Suntem putin in alta formula si implicati intr-un alt proiect. Cat despre groznici calare, din pacate, inca nu este este alaturi de noi, dar poate.. cine-stie.. i se face dor de noi si ni se va alatura :p
 

DeletedUser39475

Am explicat mai sus, ca o parte din fostii Alt+F4 se regasesc si aici, dar nu toti si nu doar ei. Suntem putin in alta formula si implicati intr-un alt proiect. Cat despre groznici calare, din pacate, inca nu este este alaturi de noi, dar poate.. cine-stie.. i se face dor de noi si ni se va alatura :p

Ok. Multmumesc pentru raspuns ! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus