Mason vs Clasic

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

lasa tzepes ca asa se practica... intimidare, manipulare ... ce sa mai ... UN ADEVARAT MENTALIST

astept sa vad cum o sa faca el pe toate si apoi am sa vin pe extern si am sa recunost ca am fost infranta de EL..


PS: Aparentele pot fi inselatoare ;)


pentru inceput poti sa spui ca nu poti sa te aperi si pe Lclasica si pe L1 .. din pacate esti atacata in acelasi timp pe ambele lumi :( ...



Agresor: ionutmyth
Origine: Dalsym200001 (518|511) K55

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 42 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 3 0


Apărător: motisor
Ţel(direcţie): 45:92:81 (521|498) K45

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apărătorului în alte sate
45:92:92 (522|499) K45 0 0 0 0 0 79 0 0 0
45:92:94 (524|499) K45 5533 0 0 0 0 675 0 0 0
45:92:71 (521|497) K45 402 6262 0 495 0 167 5 79 1
Prada: 0/0
Distrugere prin foc de catapultă: Zid distrus de la nivelul 20 la nivelul 16
Adeziune: Scăzută de la 4 la -24

:)) te bat catapultele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29389

fetele, mai lasati-l pe mircea in pace, haideti si pe la mine in vizita.
va asteptam non stop;)
Timeframe: 24/03/2012 00:00:00la29/03/2012 00:00:59
Parte 1:
Jucători: wallkye
Parte 2:
Triburi: Clasic
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 96
Tabăra 2: 8
Diferență: 88


Parte 1:
Jucători: wallkye
Parte 2:
Triburi: Clasic

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 145
Tabăra 2: 133
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,555,428
Tabăra 2: 1,355,387
Diferență: 200,041

chart




uite ca ti s-a indeplinit dorinta, ca prea sufereai de tine...:rolleyes:
 

DeletedUser29389

uau.....asta e organizat??sunteti "rai di tat"...
vrajeala de buftea,daca si asta e organizat la punctajul vostru.
Ziceai ca joci pe love me tender,nu?
Tot stau sa ma intreb cati dintre voi sunteti jucatori BUNI...fara sa aveti coplayer....
Cand o sa jucati doar unul pe cont ...Atunci sa va numiti buni...altfel...umplutura,zacusca,tocana de legume,chesti de genul...
Si pt cultura ta generala 63 de sate la un organizat e NIMIC....doar ca ti-ai dat cu stangul in dreptul ca sa ajungi pe forum si sa te lauzi cu NIMIC

Domnule "cultura generala", multi dintre noi avem un servici, o familie, niste copii..
ori la viteza 4 , un numar de sate de 3 ori mai mare decat al dvs, precum si o activitate pe harta relevata de numarul inamicilor invinsi, de tot atatea ori mai mare, am optat pentru o varianta strict necesara si permisa de regulament.
pricepi? :-/
daca nu, ia-o pe romaneste:
ai peste 95% din cont la adapost, nu inteleg la ce te dai atat cu capul de asfalt ... daca mai aveai si co, erai de ras.
 

DeletedUser18063

Eh,ce sa-i faci...luminatia ta si a toate stiutor in triburile....Da de ce nu te lasi ...
Ai familie servici,copii...banuiesc ca si nevasta...si le sti tu pe toate ca un tata de albine...
Eu in nemernicia mea,ma multumesc cu sitterele.....asa pe romaneste...
 

DeletedUser29389

Eh,ce sa-i faci...luminatia ta si a toate stiutor in triburile....Da de ce nu te lasi ...
Ai familie servici,copii...banuiesc ca si nevasta...si le sti tu pe toate ca un tata de albine...
Eu in nemernicia mea,ma multumesc cu sitterele.....asa pe romaneste...

coane, eu doar te-am tras putin de urechi ca te exciti prea gratuit pe aici..
nu o lua personal, sau...e strict problema ta. :cool:
 

DeletedUser13059

Parte 1:
Jucători: wallkye
Parte 2:
Triburi: Clasic

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 145
Tabăra 2: 133
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,555,428
Tabăra 2: 1,355,387
Diferență: 200,041

chart




uite ca ti s-a indeplinit dorinta, ca prea sufereai de tine...:rolleyes:

pai su unde sunt satele alea ? ca in clasic nu vad nici macar 1 sat ...
 

DeletedUser41613

copilasi da cu guta(quirinus) ce s-a intamplat ? un total de 201 sate nu e chiar rau :D

hai catau si fa-te de ras si de data asta si zi ca nu a urlat destul de tare :)))
 

DeletedUser29389

Raulinho, esenta postului a fost ca satele nu-i mai apartin lui Wallkie, ca tot afisa cu atata emfaza acea statistica personala, crezandu-se imbatabilul clasicii... nimeni nu este de neinvins, sa va intre bine in cap.
depinde de activitate, noroc, si cat de ok e tribul ce-l ai in spate...
cata carte iti trebuie pentru a nu-ti desena ceea ce doream sa se inteleaga..?
Ralphie...oricat de spiritual incerci sa pari, nu-ti iese nici saptamana asta...iti tot da cu virgula...:)
 

DeletedUser13059

Raulinho, esenta postului a fost ca satele nu-i mai apartin lui Wallkie, ca tot afisa cu atata emfaza acea statistica personala, crezandu-se imbatabilul clasicii... nimeni nu este de neinvins, sa va intre bine in cap.
depinde de activitate, noroc, si cat de ok e tribul ce-l ai in spate...
cata carte iti trebuie pentru a nu-ti desena ceea ce doream sa se inteleaga..?
Ralphie...oricat de spiritual incerci sa pari, nu-ti iese nici saptamana asta...iti tot da cu virgula...:)

pai numa tu stii ce ai vrut sa arati acolo ... eu iti arat ca noi cand atacam si pastram .. si atacam la fel cum ati dat voi ..
 

DeletedUser29389

pai numa tu stii ce ai vrut sa arati acolo ... eu iti arat ca noi cand atacam si pastram .. si atacam la fel cum ati dat voi ..

si va felicit pentru asta ! :)
era interesant daca replica o acorda cel vizat in postul meu, dar acum nu ma mai intereseaza..:p
btw, Urs Mircea, te stiu de ani de zile ca un player bun cunoscator al jocului, dar totusi...
din moment ce ai preluat un cont gata crescut pe noua clasica, si nu e munca ta la mijloc de la inceput pe o viteza ca aceasta, nu mai rupe-n doua posturile pe extern ...pentru ca nu miroase deloc prea ok.. ;)
stiu sigur ca ai inteles si inainte ca si acum ce-am vrut sa spun...ca esti baiat istet...
 

DeletedUser13059

si va felicit pentru asta ! :)
era interesant daca replica o acorda cel vizat in postul meu, dar acum nu ma mai intereseaza..:p
btw, Urs Mircea, te stiu de ani de zile ca un player bun cunoscator al jocului, dar totusi...
din moment ce ai preluat un cont gata crescut pe noua clasica, si nu e munca ta la mijloc de la inceput pe o viteza ca aceasta, nu mai rupe-n doua posturile pe extern ...pentru ca nu miroase deloc prea ok.. ;)
stiu sigur ca ai inteles si inainte ca si acum ce-am vrut sa spun...ca esti baiat istet...

de unde ma cunosti ? .. iar de cont de la inceput ar trebuii sa stii ca joc pe toate lumile cu nick diferit
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Ontopic: cica s-au pus si masonii pe un atac cât de cât sincronizat ca de 1aprilie;; si pare-mi-se ca nu mai joaca acesti doi zmei. motisor deja îl pedepseste intern pe Michael :eek:

Parte 1:
Triburi: Mason
Parte 2:
Jucători: Quirinus, King Michael destroyer-

Timeframe: 30/03/2012 00:00:00la02/04/2012 17:49:09

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 331
Tabăra 2: 91
Diferență: 240

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,416,025
Tabăra 2: 942,429
Diferență: 2,473,596

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

referitor la ce ai luat tu e de tot rasul,facand referinta la cat ai atacat tu si restu
de ne uitam pe harta quirenes aproape nu mai e...si nici nu ma ajuns la inamici invinsi ca aparatori deci valoarea voastra e cam zero

si tine minte,ataca mult mai bine ca tine...deci la primul organizat te`ai dus pe burta;)

maru tu esti asa buna ca nu stii sa ataci la secunda=))))
ramses "marele jucator" fara granita,cedez si eu toate satele de pe k44,k45,k55 si imi fac 800 de sate de atac,in 4 zile ajung rank 1

in concluzie,jocul e lung si de durata dupa cum se vede pierde clasicu chiar de conducere inca la statistici

Parte 1:
Triburi: Mason
Parte 2:
Triburi: Clasic

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 453
Tabăra 2: 300
Diferență: 153

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,621,346
Tabăra 2: 3,034,119
Diferență: 1,587,227

chart


la statistica pe termen lung conduce,prezentul e cam negru
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29389

Multumesc moderatorului ce a sters posturile in care ma balacaream cu anumiti combatanti..
intr-adevar erau jenante, mai ales ale mele...:(
am raspuns relativ impertinent unor provocari, dar tot nu am nicio scuza pentru asta..
putina oboseala, cumulata cu ceva stres, s-au relevat in balariile ce le-am scris pe aici.
cer scuze pe acesta cale tuturor celor ce le-am adus prejudicii.
va multumesc pentru intelegere si va urez o seara buna in continuare!
Cu respect, Dan Popescu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

tot se sterge domnle .. nici nu mai poti da o replica pe aici ca ti se sterge imediat ... doar pe .ro ii asa ..
 

DeletedUser

mai bine asa...
e altfel cand vezi discutii civilizate, statistici, si alte chestii pe care le poate citi oricine
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Ontopic: cica s-au pus si masonii pe un atac cât de cât sincronizat ca de 1aprilie;; si pare-mi-se ca nu mai joaca acesti doi zmei. motisor deja îl pedepseste intern pe Michael :eek:

Parte 1:
Triburi: Mason
Parte 2:
Jucători: Quirinus, King Michael destroyer-

Timeframe: 30/03/2012 00:00:00la02/04/2012 17:49:09

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 331
Tabăra 2: 91
Diferență: 240

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,416,025
Tabăra 2: 942,429
Diferență: 2,473,596

chart

ce tot va lalaiti atata?
king michael nu mai joaca dinainte de fuziunea rs-clasic, oricum siter nesitter e meritul vostrul..cat despre walykie ala ce treaba are postarea ta singur impotriva clasic, joci bambilici tu sau joci triburi? am si eu o diferenta impresionanta in razboiul persian smurf, vs masinn, mason 1 si crama dar sunt anumite considerenta care m-au avantajat desi acele considerente nu ma fac mai bun sau mai slab

ralf bai nene este odios pentru psihic crede-ma du-te si fa ceva util pentru tine si nu te mai da aere pe forumuri
 

DeletedUser

1 singura chestie si va las in durerea voastra de mari playeri...
@ emy: eu nu stiu sa fac nimic, da' cand aveai cu sutele de atacuri si baram nobilii + mutam armata, uiti, aia nu se mai pune.

chestia era asta: pana sa faceti tam-tam pe forum, invatati sa atacati:

Agresor: alfrodo
Origine: Cehia (518|597) K55

Număr: 4449 5014 0 0 0 563 0 0 1
Pierderi: 4449 5014 0 0 0 563 0 0 1

lance: 4449
spade: 5014
nobil: 1

noul atac :))
raport de azi de dimineata, daca mai caut mai gasesc ... rusinica!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

1 singura chestie si va las in durerea voastra de mari playeri...
@ emy: eu nu stiu sa fac nimic, da' cand aveai cu sutele de atacuri si baram nobilii + mutam armata, uiti, aia nu se mai pune.

chestia era asta: pana sa faceti tam-tam pe forum, invatati sa atacati:

Agresor: alfrodo
Origine: Cehia (518|597) K55

Număr: 4449 5014 0 0 0 563 0 0 1
Pierderi: 4449 5014 0 0 0 563 0 0 1

lance: 4449
spade: 5014
nobil: 1

noul atac :))
raport de azi de dimineata, daca mai caut mai gasesc ... rusinica!

pai cand era atacat contu emy tu pierdeai sate .. pardon le cedai si al naibi acum joci in clasic :)) ce iti mai place tie shaorma :X
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus