Mason vs Clasic

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu nu am cedat niciun sat, dar se pare ca voi stiti altceva :)))
fu' tare buna asta... v-am vazut valoarea
noapte buna!
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Marioaro

Stai linistita fetitsa ca si din Clasic au venit atacuri cu lanci. Înca mai smechere.. cu lanci si spade pe satele de atac.. gen sat mixt, cu 600 lanci 500 spade 3000 topoare, vreo 2000 usori si de restul câteva sute de catapulte. :confused:

Noi sa fim sanatosi!
 

DeletedUser14749

mai popica marinaru, imi cer scuze ca am fost atat de slab in weekend. nici macar nu am fost pe joc. dar mai fratilor,oare de ce naiba se numeste jocul triburile??? nu joc doar eu singur,iar statistica aia este buna in mare masura si datorita tribului! daca in clasic se joaca monopoly sau table nu e vina mea;)
eu tiam dat statistica acolo cand am fost pe cont,tu vii si trantesti o statistica mincinoasa si astepti replica mea. nici macar nu te-ai obosit sa vezi ca satele alea tot in mason sunt;)
 

DeletedUser13059

eu nu am cedat niciun sat, dar se pare ca voi stiti altceva :)))
fu' tare buna asta... v-am vazut valoarea
noapte buna!

las ca am vazut valoarea unui cont in clasic care are cercetarile sub 5 ... mai putin si la 2 fulluri de aparare ale lui le omor cu 1 full de atac de al meu ...

....

Parte 1:
Triburi: Mason
Parte 2:
Triburi: Clasic

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 155
Tabăra 2: 70
Diferență: 85

chart



marusk cum dreq noi atacam cu aparare si va luam sate ? atunci ce sa spun despre felul in care va aparati voi ...


defapt ai prins si tu 1atac cu defensiva si faci pe deaspteapta dar cand colo duhneste a prostie ... dupa cum bine stii mai sunt jucatori care la ultimul nobil il trimite cu full deff . daca il omori bine daca nu asta este... dar tu cum ai reusit vezi doamne sa omori 1 full de aparare ti-a sarit tamponu de fericire si ai venit sa arati ce mare grozavie ai facut .... daca ii sa ne luam asa spune ca iti bag si eu aici vreo 500 rapoarte sate mixte ce au fost atacate prin clasic :D si ma refer la jucatori de calibru exact ca tine sau mortisor :D
 

DeletedUser18063

ralf bai nene este odios pentru psihic crede-ma du-te si fa ceva util pentru tine si nu te mai da aere pe forumuri

Sef popeie....vezi ca trebuie sa apari pe extern sa iti tragi un coleg de urechi si sa-i dai in cap cu DEX-ul
Am inteles ca joc triburile de bunavoie si nesilit de nimeni...dar SUDOKU sau ANAGRAME nu fac pe triburile...


LORD 2(asta cu postarile fereoce)...asa cum am mai zis...jenibil cu j mare...
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
mai popica marinaru, imi cer scuze ca am fost atat de slab in weekend. nici macar nu am fost pe joc. dar mai fratilor,oare de ce naiba se numeste jocul triburile??? nu joc doar eu singur,iar statistica aia este buna in mare masura si datorita tribului! daca in clasic se joaca monopoly sau table nu e vina mea;)
eu tiam dat statistica acolo cand am fost pe cont,tu vii si trantesti o statistica mincinoasa si astepti replica mea. nici macar nu te-ai obosit sa vezi ca satele alea tot in mason sunt;)

stim bre stim asa se intampla mereu cand se pierd sate altcineva e de vina
are vreo importanta ca quirinius e in spital? iti zic nu are satele pierdute sunt pierdute indiferent de situatia la fel si la tine, nu te mai cacaii atata ca nu erai tu pe cont
 

DeletedUser523

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 Clasic 236.072.231 244.586.033 60 4.076.434 24890 9.827
2 Mason 185.969.764 219.485.865 98 2.239.652 21992 9.980

Observam cu totii, cu ochiul liber ca tribul Clasic, desi are cu 38 de membrii mai putin, totusi are cu aprox. 2900 de sate mai mult decat tribul Mason. Nu mai zic nimic de nr de pcte., media de pcte. pe jucator etc pt ca stim cu totii ca nu pctele. conteaza.
Acesta este prezentul!
Restul e can-can....
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Pai cum pana mea sa n-aiba membri putini cu multe sate daca nu se mai opresc de înnobilat intern ? Ca pe banda rulanta cresc ..

a0hssj.png


500 si ceva de pagini, ejneboon ? :)) Clar cancan.. Da-i bun asa, s-a demonstrat de mult timp ca cei ce urca rapid pe interne se duc la padure cu viteza si mare. O sa mai demonstram, chilleandro.
 

DeletedUser523

Pai cum pana mea sa n-aiba membri putini cu multe sate daca nu se mai opresc de înnobilat intern ? Ca pe banda rulanta cresc ..

a0hssj.png


500 si ceva de pagini, ejneboon ? :)) Clar cancan.. Da-i bun asa, s-a demonstrat de mult timp ca cei ce urca rapid pe interne se duc la padure cu viteza si mare. O sa mai demonstram, chilleandro.

Clasic prefera sa innobileze membrii inactivi si sa joace doar cu cei activi.
Daca Mason prefera sa nu innobileze inactivii ci sa-i tina la numar, treaba voastra....:)
Vedem la urma care strategie e mai buna,nu? ;)
Pana una alta tot Clasic e pe plus....
...restul e can-can...:cool:
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Ce-ti mai place.. sa tragi în tzeapa :) Las ca nu-s inactivi toti cei înnobilati.. si de când cunosti tu strategia masonilor vis-à-vis de inactivi ? :D

Oricum, ia..

Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Mason 1.045,18 Mio.
2 Classic eLite 1.034,74 Mio.

(aici de fiecare data când ati fost pe locul 1 n-a durat mai mult de jumate de zi, agresivilor care sunteti) :eek:

Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Mason 1.469,44 Mio.
2 Classic eLite 1.119,92 Mio.

Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Mason 2.514,62 Mio.
2 Classic eLite 2.154,66 Mio.
 

DeletedUser13059

Clasic prefera sa innobileze membrii inactivi si sa joace doar cu cei activi.
Daca Mason prefera sa nu innobileze inactivii ci sa-i tina la numar, treaba voastra....:)
Vedem la urma care strategie e mai buna,nu? ;)
Pana una alta tot Clasic e pe plus....
...restul e can-can...:cool:

este pe plus ?

scaled.php


cica clasicul are 54 sate in fata dar noi avem 1,3 mil luate peste clasic ... asta pentru ca cei din clasic au inobilat o gramada de sate sub 500 pct ce le aveam noi prin margine unde au fost date si fara pierderi ... asa ca statistica asta cu 54 nu ii mare avantaj ... dar acum hai sa punem una cu toate triburile participante plus academiile


Parte 1:
Triburi: Mason, Mason1, CRAMA
Parte 2:
Triburi: Cls, Clasic, Lupii

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,070
Tabăra 2: 3,000
Diferență: 70

chart


uite ca ii pe minus clasicu :)


mai are rost sa pun si pe symbyote care a pierdut o gramada si a fost concediat ? ... in felul asta o sa fiti mereu pe plus daca ii dati afara cand se pierd sate...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

este pe plus ?

scaled.php


cica clasicul are 54 sate in fata dar noi avem 1,3 mil luate peste clasic ... asta pentru ca cei din clasic au inobilat o gramada de sate sub 500 pct ce le aveam noi prin margine unde au fost date si fara pierderi ... asa ca statistica asta cu 54 nu ii mare avantaj ... dar acum hai sa punem una cu toate triburile participante plus academiile


Parte 1:
Triburi: Mason, Mason1, CRAMA
Parte 2:
Triburi: Cls, Clasic, Lupii

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,070
Tabăra 2: 3,000
Diferență: 70

chart


uite ca ii pe minus clasicu :)


mai are rost sa pun si pe symbyote care a pierdut o gramada si a fost concediat ? ... in felul asta o sa fiti mereu pe plus daca ii dati afara cand se pierd sate...

raul m-a poti ajuta cum fac sa apara si la mine ca in imaginea asta
scaled.php
cand dau la statistici razboi
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Ce-ti mai place.. sa tragi în tzeapa :) Las ca nu-s inactivi toti cei înnobilati.. si de când cunosti tu strategia masonilor vis-à-vis de inactivi ? :D

Oricum, ia..

Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Mason 1.045,18 Mio.
2 Classic eLite 1.034,74 Mio.

(aici de fiecare data când ati fost pe locul 1 n-a durat mai mult de jumate de zi, agresivilor care sunteti) :eek:

Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Mason 1.469,44 Mio.
2 Classic eLite 1.119,92 Mio.

Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Mason 2.514,62 Mio.
2 Classic eLite 2.154,66 Mio.

pai nu tipai ca berbecu ca atacam membrii inactivi si jucatori slabi? ce tot comentezi la adresa clasicului si a politicii interne?

voi nu ati innobilat membru de aiurea pe motiv ca pierdut cateva sate la noi si nu a fost online?
esti un roman tipizat..asa iti mai place sa te uiti in ograda vecinului.... in loc sa aveti grija de scurcusirile din tribul vostru

iar voi ceic are ati fost in mag, nici nu as avea curaj sa mai marai la ce circulare de oameni retarzi dadeati cand au plecat membrii din rs in clasic
 

DeletedUser523

Ce-ti mai place.. sa tragi în tzeapa :) Las ca nu-s inactivi toti cei înnobilati.. si de când cunosti tu strategia masonilor vis-à-vis de inactivi ? :D

Oricum, ia..

Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Mason 1.045,18 Mio.
2 Classic eLite 1.034,74 Mio.

(aici de fiecare data când ati fost pe locul 1 n-a durat mai mult de jumate de zi, agresivilor care sunteti) :eek:

Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Mason 1.469,44 Mio.
2 Classic eLite 1.119,92 Mio.

Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Mason 2.514,62 Mio.
2 Classic eLite 2.154,66 Mio.

daca tu te iei de faptul ca tribul clasic innobileaza intern pe banda rulanta inseamna ca nu esti de acord cu asa ceva iar la voi asta nu se practica,nu e asa? :)
sau am inteles eu gresit?
eu habar n-am care este strategia interna masonica si sincer nu ma intere' nici cat o teapa neascutita :D
mai departe, cum se face ca e totusi o mica diferenta la aparatori intre clasic si mason desi voi sunteti asa mari agresori?
pctele. de la total nu ma impresioneaza cu nimic...
de ce tot va luati de jucatorii concediati de clasic? fiti bucurosi ca aveti ce ataca mai usor
Din partea mea, voi sa fiti pe primul loc la toate statisticile iar Clasic sa fie nr. I pe lume ;)
Nu asta conteaza? Sa castigi razboiul si nu o batalie, doua?....
PS. Angel tie ce-ti mai place?vorba ta... :)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
daca tu te iei de faptul ca tribul clasic innobileaza intern pe banda rulanta inseamna ca nu esti de acord cu asa ceva iar la voi asta nu se practica,nu e asa? :)
sau am inteles eu gresit?
eu habar n-am care este strategia interna masonica si sincer nu ma intere' nici cat o teapa neascutita :D
mai departe, cum se face ca e totusi o mica diferenta la aparatori intre clasic si mason desi voi sunteti asa mari agresori?
pctele. de la total nu ma impresioneaza cu nimic...
de ce tot va luati de jucatorii concediati de clasic? fiti bucurosi ca aveti ce ataca mai usor
Din partea mea, voi sa fiti pe primul loc la toate statisticile iar Clasic sa fie nr. I pe lume ;)
Nu asta conteaza? Sa castigi razboiul si nu o batalie, doua?....
PS. Angel tie ce-ti mai place?vorba ta... :)

Eh nu-s singurul caruia-i place vorba.. :D

Ia sa vedem:

1) Ai înteles gresit. Nu am zis ca nu sunt de acord cu asta, doar ziceam ca daca erau atfel treburile nu mai avea clasicul atâtea sate cu diferenta 38 de membri. Ai fi surprins sa afli diferenta dintre conturile din Clasic cu coplayer si cele din Mason.
2) Diferenta o fi si din cauza ca noi blindam bine satele unde trimite Clasicul zeci/sute de fulluri dar si pentru ca Masonul a mai avut vreo 2 razboaie înainte de cel cu Clasic. Mai agresiv e tribul cu mai multi inamici învinsi în atac si atât. :)) Pentru aparare la fel, logic nu ? Sau vrei sa spui ca tot Clasicul se apara mai bine ? :eek:
3) N-am zis nimic de jucatorii concediati de Clasic.
4) Personal prefer ca tribul meu sa fie locul 1 la statistici .. atac / aparare / total / razboiaie si sa fie pe 2 la puncte. (:
5) Nu-i gata razboiul tzepeshule si chiar ti-as spune ca o sa-l câstige Masonul daca n-o sa apara vreun conflict intern si-o sa se lase de joaca vreo 2-3 jucatori cheie. O sa vedem luna asta cum avanseaza statisticile razboiului.. eu as pune un pariu ca o sa ia avantaj Masonul cu vreo 200 de sate lejer, lejer am zis! :D

Toate cele bune!
 

DeletedUser29389

Sef popeie....vezi ca trebuie sa apari pe extern sa iti tragi un coleg de urechi si sa-i dai in cap cu DEX-ul
Am inteles ca joc triburile de bunavoie si nesilit de nimeni...dar SUDOKU sau ANAGRAME nu fac pe triburile...


LORD 2(asta cu postarile fereoce)...asa cum am mai zis...jenibil cu j mare...

nu ma mai provoca, ca-ti expun profilul din joc pe aici...:rolleyes:
balacariti-va in liniste...;)
 

DeletedUser13059

tu tot nu mi-ai zis de unde ne cunoastem .. sau nah tu pe mine ca eu nu imi aduc aminte de tine ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus